Şimdi Ara

Dragon Ball [ ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sizde bilginiz varsa bisiy soyleyin ben arastıracam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizce normal ultra icgudu mu yoksa nihai ultra içgudu mu daha iyi

• Bir seyler yazın

• Mesajlarının sağ yukarısında düzenle diye bir buton var. Her seferinde yeni mesaj yazmak yerine o butonu kullanarak ana mesaja ekle lütfen.

quote:

Vegeta artık gokudan güçlüdür ustalaşmamis ultra içgududen daha güçlüdur

Bunla alakalı kesin bir şey yok, hatta yanlış olduğu neredeyse kesin.

quote:

Gohan ilk defa kamehameha yı ssj2 iken celle karşi kullanmıstır ve celli yenmiştir

Celli yendiğinde değil, Cell'in dünyayı yoketmek için kullandığı kamehameha'yı engellemek için ilk defa kamehameha kullandı.

quote:

Super saiyan 50x ssj2 100x ssj3 400x ssg 10.000x ssjb 1milyon kez gucu arttırır

İlk üçü doğru, diğerleri asılsız.

quote:

Goku aslında dunyayı yok etmek için gonderilmiştir ama ucurumdan dusunce herseyi unutmustur

Yok etmek için değil, saiyanlar için gelir kaynağı yapmak için.

quote:

Broly nin temel formu ssjb eşittir broly ssj ise fusıon ssjb ye cok yakındır

Broly oozaruya dönüştüğünde goku'nun ssb'sinden güçsüzdü. Gogeta blue ise dümdüz yoketti lss brolyi.

Lütfen tek bir seferde yaz, lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingocd -- 12 Temmuz 2020; 22:7:59 >

• Sırf gorulsun Diye ayrı yazıyorum

• Dragon Ball ve Dragon Ball Z'yi bitirdim. Bunlar başımdan fazla. Gerisini izleyecek ne sabrım ne takatim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım Vegeta kendi yöntemleriyle Goku'nun ultra içgüdüsünü geçer. Yeni chapter Granolah'la birlikte ben Vegeta'nın Oozaru büyük maymuna dönüşüp oradan da ssj4 gibi ama God formuyla harmanlayıp geçmesini isterdim. GT'ya alternatif ve canon bir şeyler olurdu.

• Dragon Ball'da en son 48. bölümdeyim. Fena değil, günde 1-2 bölüm izleyerek ilerliyorum.

• Vegeta yeni upgrade aldı, gücü fena değil aslında. 3 gün önceki Son chaptera dayanarak soruyorum: Sizce Goku ve Granolah kardeş olabilir mi? Bardock belki de Gine'den önce Granolah'ın annesine ilgi duymuş; ilk eşini kaybedince Gine'yle evlenmiş olabilir. Ne teori ama, belki de dizilerde senaryo yazmalıyım 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.