Şimdi Ara

Dragon Age Origins Türkçe Yamamız ÇIKMIŞTIR!!! (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.322
Cevap
23
Favori
461.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Absnthe

Bu Oyundan aldigim Zevk ve Haz

Ancak ve Ancak Witcher 3 verdi :)

Bu Oyunun İşleyişi İnsani Bagimli yapiyor ? Hala Oynamayan Varmi ? cok Şey kaybetmişsiniz...

Yama'da Sıkıntı Yaşaynalar Bana Pm Atabilirler.

Morrigan yeter oyunu oynamak için Ben de tekrar oynasam mı diye düşünüyorum bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 26 Eylül 2017; 12:31:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yama ve çeşitli modlarla tekrar başladım dragon age 2 ye hazırlık

• Dostum keşki elflerede el atsaydınız
  • Harbiden Birisi Şu %5'lik Kısma el Atsa harika olurdu :)
  • Steam sürümünde çalışıyor mu bilen var mı?
  • Bende %75'i ingilizce :)

Oyun sürümü Tüm dlc'ler içinde olan sürüm..Hangisi bilemiyorum.Yani ayrıyetten DLC kurmadım.Bu sürüm yüzünden mi yoksa yamayı etkileyen bir mod mu var ? Denemiş yada aynı dertten muzdarip olan biri yardımcı olursa çok iyi olur :(

Kullandıgım modlar ;

Dragon Age Redesigned
    Improved Atmosphere
    Grey Wardens of Ferelden
  • quote:

Orijinalden alıntı: rifatcinaroglu

Bende %75'i ingilizce :)

Oyun sürümü Tüm dlc'ler içinde olan sürüm..Hangisi bilemiyorum.Yani ayrıyetten DLC kurmadım.Bu sürüm yüzünden mi yoksa yamayı etkileyen bir mod mu var ? Denemiş yada aynı dertten muzdarip olan biri yardımcı olursa çok iyi olur :(

Kullandıgım modlar ;

Dragon Age Redesigned
    Improved Atmosphere
    Grey Wardens of Ferelden

Improved Atmosphere

Bu Modu Kurarsan. %75'e düşüyor. Kaldir 95'e ciksin Kolay gelsin
  • ilk mesajdaki linkler çalışmyor bendeki ultimate edition olan sürümü nereden hangi yamayı indireceğim arkadaşlar?
  • Adamsınız elinize sağlık.İngilizce anlamadan oyunun tadı çıkmıyor.Sayenizde şimdiye kadar oynadığım en güzel oyun oldu.İngilizce olsa bırakır oynamazdım.
  • elinde yama olan varsa gönderebilirmi acaba hiçbir link çalışmıyor internette?
  • slm şu oyuna tüm dlc leri ve awakening ek paketini kapsayan bir tr yama gelsede tekrar oynasak ne güzel olur. Birde remastered gelse off tadından yenmez :d
  • Arkadaşlar ben Bioware\Dragon Age\packages\core\override\ dosyasını bulamadım bir türlü diğerlerini yaptım.Bioware\Dragon age\Settings çıkıyor başka bir şey çıkmıyor yardım edebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanellope

Arkadaşlar ben Bioware\Dragon Age\packages\core\override\ dosyasını bulamadım bir türlü diğerlerini yaptım.Bioware\Dragon age\Settings çıkıyor başka bir şey çıkmıyor yardım edebilirmisiniz
    Hocam önce oyuna girip çıkın o klasörler beliriyor otomatik olarak. Benim çözemediğim şey ise ara sahne girdiğinde alttan üstten siyah boşluk çıkıyor, alt yazı ve seçimlerin bir kısmı gözükmüyor. Bunu çözmenin bir yolu var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: selman159

Hocam önce oyuna girip çıkın o klasörler beliriyor otomatik olarak. Benim çözemediğim şey ise ara sahne girdiğinde alttan üstten siyah boşluk çıkıyor, alt yazı ve seçimlerin bir kısmı gözükmüyor. Bunu çözmenin bir yolu var mı

Alıntıları Göster
    Görüntü Atabilirmisin ?
  • selman159 kullanıcısına yanıt
    balıklama dahil oldum kusura bakmayın ama oyununuzda kurulu herhangi bir mod var mı?

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Hocam o sorunu pencere modunda açarak çözdüm lakin quickbar bozuldu hiçbir şekilde skiller gözükmüyo ve yenileri eklenmiyodu baya uğraştım çöziyim diye ama malesef pes edip sildim oyunu
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    Hayır mod yoktu
  • selman159 kullanıcısına yanıt
    Çünkü bazı modlar oyunun türkçe yama hacmini %70 lere kadar düşürüyor o yüzden sorayım dedim.Oyunu silmişsiniz galiba ama bence korsan indirip kurun ve mutlaka oynayın derim.Oyun değil şaheser desek inanın az demiş oluruz.

• purrfect kullanıcısına yanıt
    Hocam quickbar bozuk oyunda korsan indirmiştim zaten güncellemesinide yaptım yinede düzelmedi 30-40 dk normal ondan sonra bozuluyor, hiçbir şekilde etkileşime geçilmiyor doğal olarak oyunda oynanamaz hale geliyor. quickbar modu indirip kurmayı denedim belki düzelir diye ama kuramadım.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.