Şimdi Ara

Dragon Age: Origins (2009) [ANA KONU] (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.916
Cevap
11
Favori
368.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Witcher oynayabilirsin, Skyrim daha oynamadim ama o olabilir.

Rpg ativer iste ortaya

Skyrim'ı oynadım ama Dragon Age kadar hoşuma gitmedi.Eskilere bakıyorum, şöyle detaylı olsun içine çeksin yeter

Oyun motoru değişmedikçe Elder Scrolls serisi benim için hiç bir anlam ifade etmiyor.Oyundaki detaylar tamam da, abi o oynanış ne kadar kötüdür yahu, Skyrim'de de aynı, oyunun atmosferine dalamıyorum bu odun animasyonlar yüzünden.Kesin mod falan vardır da hiç bakmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Witcher oynayabilirsin, Skyrim daha oynamadim ama o olabilir.

Rpg ativer iste ortaya

Skyrim'ı oynadım ama Dragon Age kadar hoşuma gitmedi.Eskilere bakıyorum, şöyle detaylı olsun içine çeksin yeter

Oyun motoru değişmedikçe Elder Scrolls serisi benim için hiç bir anlam ifade etmiyor.Oyundaki detaylar tamam da, abi o oynanış ne kadar kötüdür yahu, Skyrim'de de aynı, oyunun atmosferine dalamıyorum bu odun animasyonlar yüzünden.Kesin mod falan vardır da hiç bakmadım.

Spoiler içerebilir belki!
    Şahsen oyun atmosferine çok güzel daldım ama bana Dragon Age kadar keyif vermedi açıkçası ayrıca senaryo olarak da çok bağlayamadı oyun beni...Küçük boyutu ve güzel bir dünyası var ama sanki benim konuşmalarım oyunu o kadar etkilemiyormuş gibi, ayrıca oyunu bitirdim ama ulan koca diyarı kurtarmışım kimsede tık yok.

İlk köyde bir kadın var önemsiz bir karakter gibi görünüyor ama ilerde önemli biri olarak karşımıza çıkacakmış neyse ben ilk köye geldim bir tavuğu kestim köylüler hücum etti öldürdüm bunları ama kadın bir türlü ölmüyor. Bıraksana öldüreyim ileride kadın karşıma çıkmasın farklı bir yoldan devam edeyim.Aslında yazacak çok şeyim vardı ama oyunu bitireli baya oldu o yüzden aklıma sadece bunlar geldi.

• 3 unu de oynadim hocam. Dragon Age'den keyif aldiysaniz The Withcer serisine gecin bence. DA kadar cevrr etkilesimi olmasa da muthis senaryosuyla dolduruyor o eksikligi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

3 unu de oynadim hocam. Dragon Age'den keyif aldiysaniz The Withcer serisine gecin bence. DA kadar cevrr etkilesimi olmasa da muthis senaryosuyla dolduruyor o eksikligi.

Sağolun öneri için, Baldur's Gate hakkında ne düşünüyorsunuz
  • Oynamadim daha once.

• Oğlum hiç sevemedim oyunu ya , başlayalı daha yarım saat bile olmadı . Dövüş sistemi çok tırt geldi bana. Yani sadece adamın üstündeyken farenin sağ tuşuna basınca vuruyor. Onun haricinde başka seçenek de göremedim. Witcher gibi bi şey bekliyodum bu kadar övüldüğünü görünce ama hayal kırıklığına uğradım daha baştan. Acaba güzelleşecek mi oyun ya da farklı kontroller var mı oyunda dövüşmek için . Aydınlatırsanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Oğlum hiç sevemedim oyunu ya , başlayalı daha yarım saat bile olmadı . Dövüş sistemi çok tırt geldi bana. Yani sadece adamın üstündeyken farenin sağ tuşuna basınca vuruyor. Onun haricinde başka seçenek de göremedim. Witcher gibi bi şey bekliyodum bu kadar övüldüğünü görünce ama hayal kırıklığına uğradım daha baştan. Acaba güzelleşecek mi oyun ya da farklı kontroller var mı oyunda dövüşmek için . Aydınlatırsanız çok sevinirim.

Oyununun bukadar övülmesi -kendi açımdan konuşuyorum- hikayesinin güzelliginden . Genelde rpg oyunları hikaye üzerine kurulur zaten . Aksiyon istiyosan git shadow of mordor falan oyna yada dmc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Steam'de 7.75 TL görünce hemen aldım. RPG hastası olmama rağmen DA:O oynamamıştım. Başlamak için sabırsızlanıyorum .
  • Normalde bir oyunu ikinci kez oynamam.Ama bu oyun baska gercekten.Ozellikle buyucu(kan buyucusu) olmak cok zevkli.Baslamayan varsa supheye dusmeden baslasin derim

• herkesin zevki farklı. bana karmaşık oyunlar kötü geliyor.(şu görevi yap bu görevi şurdan şuraya git, şunun şeyini bul tarzı)bütün rpgler öyle ki bu da biraz karmaşıktı. alışık değilim. ama hikayesi beni öyle bi çekti ki... ilk 2 gün aralıklarla oynadım. ertesi 2 gün ise aralıksız oynayıp 4 günde bitirdim. ne muhteşem sarıcı bi oyundur. hemen devam oyunlarını indirip denicem. ama bu kadar iyi olmayacakları hakkında şüphe var. bir de bilgisayarım kaldırmaz diye korkuyorum. olmazsa olmaz. bu oyunu defalarca kez bitirebilirim
  • amyfm kullanıcısına yanıt
    2. oyunu oynamayın. İlk oyunun bütün sevdiğimiz ögelerini para uğruna kaldırıp bitirmişler. DLC'leri oynayıp direk Inqusition'a geçin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

2. oyunu oynamayın. İlk oyunun bütün sevdiğimiz ögelerini para uğruna kaldırıp bitirmişler. DLC'leri oynayıp direk Inqusition'a geçin bence

ilk oyunun dlcleri ücretsiz mi
  • amyfm kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz değildi sanırım. Ultimate Edition olarak alırsanız bütün DLC'leri içeriyor.
  • dragon age dlc türkçe yamaları origins klasöründe nereye yüklenicek ?
  • Canlandırmasak mı biraz şuraları
  • Spoiler olabilir. Olmayabilir de.

Merhaba. Oyunda takıldım. Elfler, Tapınakçılar ve Cüceler müttefik olarak yanımda savaşacaklarına söz verdiler. En son cüceleri hallettim ve kampa döndüm. Kısa bir rüya gördü karakterimiz ve kampa saldırı oldu. Neyse öldürdük ettik. Şimdi ne yapacağız. Gidecek bir yerde görünmüyor harita da. Irkların temsilcileri var kampta. Onlarda da diyalog olarak aynı şeyler çıkıyor. Yardım edin lütfen takıldım kaldım.
  • oboynukisa O kullanıcısına yanıt
    Oyunu adam akıllı oynayalı yıllar oldu ama denerimdeki mülteci kampını hallettiniz mi Veya redclife e geri dönmeniz gerekiyodu . Bu dediklerimde değilse haber verin biraz arastırırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba. Denerim 'e döndüm. Mülteci kampına giremiyorum giriş yasak diyor. Redclife denemedim. Yarın deneyip buraya sonucu yazarım. Teşekkür ederim.
  • oboynukisa O kullanıcısına yanıt
    Hocam Redclife dönünce senaryo devam etmeye başladı. Köye saldırı olacak sanırım orayı koruyacağım. Birde demircinin kızı kalede kalmış onu kurtarıcam. Gerçi kale kapısı kapalı ama. Yardımınız için teşekkür ederim.
  • Oyunu bitirdim. Gerçekten film gibiydi. Neden bu kadar çok övüldüğünü anladım. Çok yan görevlere bulaşmadan 30 saatte bitirdim. Yüzde 1 bile RPG seviyorsanız mutlaka oynayın. TR yama için de teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.