Şimdi Ara

Dragon Age: Origins (2009) [ANA KONU] (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.916
Cevap
11
Favori
368.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam boyun eğmez ve güçlü savuruşları açınca skill atmak için yeterli stamina kalmıyor,anlamadım gitti bu stamina olayını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLiqht

Hocam boyun eğmez ve güçlü savuruşları açınca skill atmak için yeterli stamina kalmıyor,anlamadım gitti bu stamina olayını.

İşte iradeye verince staminan artıcak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RideMyRocket

Arkadaşlar belki ekonomik olarak bir katkısı olur düşüncesiyle, biraz da merak ve hevesten YouTube kanalı açtım. İlk olarak Dragon Age Origins videosu çekiyorum seri olarak. İnternette de türkçe seri olarak çeken bulamadım. Sadece bir kişi, o da tek bir bölüm çekip bırakmış. Burada herkes oyunu yalayıp yutmuştur eminim ki, ama yine de oyunu merak edip buraya göz atan birine denk gelir umuduyla izninizle kanalımın linkini veriyorum. Şimdiden destek olan herkese, çeviride emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

http://www.youtube.com/user/LetsPlayTurkce

Başarılar hocam.

Teşekkürler. Çok kötü bir başlangıç yaptım (ilgi alaka boyutunda). Ama ne olursa olsun devam etmeyi, şansımı sonuna kadar denemeyi düşünüyorum

• Daire yan görevlerinden Yusaris The Dragonslayer diye 2h kılıç çıktı,mükemmel ötesi.%20 fire resistance ve +10 damage veriyor ejderhalara karşı.Yusaris gibi hatta,Yusaris'den daha iyi 2h kılıç var mı?
  • quote:

Daire yan görevlerinden Yusaris The Dragonslayer diye 2h kılıç çıktı,mükemmel ötesi.%20 fire resistance ve +10 damage veriyor ejderhalara karşı.Yusaris gibi hatta,Yusaris'den daha iyi 2h kılıç var mı?

Var orzammarda taht odasında .. Youtube den videosunu izle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Zevran,Wynne ve Morrigan için taktik menüsünün ayarlarını paylaşabilir misiniz?

Edit 1 : Trial Of Crows(Kargaların Sınavı) adlı görevde teklifi kabul edersek ne oluyor tam olarak?Ignacio'yu öldürürsek ne tür zararları var,bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLiqht -- 11 Temmuz 2014; 0:37:43 >
  • O kadar para vermeme rağmen 30 dk oynayıp sildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

O kadar para vermeme rağmen 30 dk oynayıp sildim.

Bence 30dk kısa bir süre. Oyuna bir şans daha vermelisin
  • quote:

quote:

İlk defa oynuyorsan 30 dk daha oyunu bile kavrayamıyor insan.Seçtiğiniz ırka göre başlayan ilk senaryo bile 30 dk da bitmiyor.

Yanlış anlamayın ama anladığım kadarıyla rpg türü oyun size göre değil.Hani bu tarz oyunu sevenlerin dao beğenmediğini ne duydum ne gördüm.

Siz iyisimi bol aksiyonlu 8-10 saatte biten oyunlara bakın çünkü bu oyun detaylı oynanınırsa 80 saate yakın oynanış süresi sunuyor.

Bence de bu oyuna bir şans daha vermelisiniz.Hem malum ramazan da bu oyunlar çok iyi gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

quote:

quote:

İlk defa oynuyorsan 30 dk daha oyunu bile kavrayamıyor insan.Seçtiğiniz ırka göre başlayan ilk senaryo bile 30 dk da bitmiyor.

Yanlış anlamayın ama anladığım kadarıyla rpg türü oyun size göre değil.Hani bu tarz oyunu sevenlerin dao beğenmediğini ne duydum ne gördüm.

Siz iyisimi bol aksiyonlu 8-10 saatte biten oyunlara bakın çünkü bu oyun detaylı oynanınırsa 80 saate yakın oynanış süresi sunuyor.

Bence de bu oyuna bir şans daha vermelisiniz.Hem malum ramazan da bu oyunlar çok iyi gidiyor

Rpg ögelerini çok aşırı sevmeyen bir insan bile senaryosunu ilginç bulup oynayabilir bence. Ha, fantastik kurgu tarzım değil dersin anlarım, ama senaryo ilginizi çekti mi, oynanış pek sarmasa da sizi hırs yapıp oynuyorsunuz.

Tabii oynamak istemeyenler için, let's play videolarını da önerebilirim. İngilizce epey var. Ben de başladım seriye, daha önce burada da koymuştum linki. Tekrar koyayım:

http://www.youtube.com/user/LetsPlayTurkce

• Beyler bu satıcılardaki itemler hiç değişmiyor mu ya?Tüm haritayı turladım değişsin diye,değişmedi.Ayrıca Wynne'nin "Müttefik:Sağlık < %25 : Grup İyileştirmesi" yapıyorum ama hiç kullanmıyor bu becerisini,birisi Wynne,Morrigan için taktik ekranını paylaşabilir mi?Ayrıca,ana karakterin büyücü olmadan "Kan büyücüsü" spec'ini öğrenmenin yolu yok mu?Connor'u ele geçiren iblisle dövüşmek için teker teker herkesi yolladım ama konuşmayı reddedip savaşıyorlar.
  • genelkurmay89 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız tabii ki, zaten anlayamadığım için pes ettim, oynanış şeklide diğer rpg'lere göre sanırım biraz değişik o yüzden yadırgamışta olabilirim.
  • Nuveem sitesinden oyunun ultimate sürümünü almayı düşünüyorum(proxy ile)..yalnız oyun steam değil origin key..ultimate sürümünü origin üzerinden sorunsuz oynayabilirmiyim acaba?

• TheLiqht kullanıcısına yanıt
    Kendin büyücü karakter açman lazım kan büyücüsü olabilmek için.Wyne ve Morrigan,Connor'un içindeki iblisin teklifini reddetiyorlar.Kan büyücüsü yerine ruhani savaçı mıydı neydi onu açabilirsin.Satıcılardaki itemler değişmez.
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Evet hocam çözdüm artık oyunu,pek sorum kalmadı geri.
  • quote:

Evet hocam çözdüm artık oyunu,pek sorum kalmadı geri.

Zaten ilk kez bitiriyirsaniz mutlaka bir eksiklik hissedip tekrar oynayacaksiniz

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 2011 gibi bitirmiştim 1 defa,tekrar başladım bitmek üzere.
  • En çok oynadığım oyunların başında bu oyun var sanırım :) daha doğrusu en çok bitirdiğim. Her seferinde sıkılmadan zevkle oynadım :)

• Dragon Age Origins 3. bölümü yayınladım.

http://www.youtube.com/watch?v=8v5bqutXpRo&feature=youtu.be

Bu arada oyunda hiçbir takılma, kasma olmamasına rağmen Open Broadcaster ile kaydettikten sonra videoda kasmalar oluşuyor, sebebini bilen varsa söyleyebilir mi
  • Arkadaşlar, konuyu hortlattığımın farkındayım ancak PS3 için Dragon Age Origins Ultimate Edition arıyorum, elinde olup da satmak isteyen varsa lütfen PM ile ulaşsın. Teşekkürler.

Edit: Hortlatmamışım meğer, aktifmiş konu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 14 Temmuz 2014; 11:09:59 >
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.