Şimdi Ara

Dragon Age: Origins (2009) [ANA KONU] (294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.916
Cevap
11
Favori
368.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 dlcye oyundan diğerlerine menüden ulaşıyorsun çift silahlı warrior çok güçlü oyunda şuan onu oynuyorum daha öncesinde 2h warrior oynamıştım ondan bile daha güçlü yapacağın build için yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uygar1010320 -- 18 Ekim 2020; 18:12:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Dlc görevlerine daha sonra menuden mi ulaşıyoruz yoksa oyun içi etkilesimlemi hocam
    9 yardımcı olayı gerçekten iyiymiş ben sadece köpeği sanıyordum :)
    İnqustionu animus çeviriyordu 2. Oyunun yaması varmı acaba
    Grafik olayına çok takilmiyorum sıkıntı olmaz

Dragon Age Origins Ultimate almani tavsiye ederim. :)

Dlc'siyle birlikte cok şey katiyor.

evet 2. oyunun yamasi ypaildi

3.oyunun yamasida yapilmakta :)

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Steamdeki dragon age originsi almıştım hocam yanında ultimate yazmıyordu düz sürüm galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Steamdeki dragon age originsi almıştım hocam yanında ultimate yazmıyordu düz sürüm galiba

Hocam ben Rpg serilerini originsten almiştim..

Steamdeki fiyatlari görünce şok oldum. inanilmaz katlamişlar... Hicbirşey satin alma sakın 27 29 ekimde Cadi bayrami var saniyorum.

indirim günleri gelicekmiş, bilgin olsun , hepsini satin al benimde alacaklarim olacak elbet.

Yok ben zamanında ea oyunlarına zam gelmeden önce almıştım sanırım 7.75 ti fiyatı
    Muhtemelen dlcsiz düz sürüm

• İlk zamanlar iki kere bitirmiştim sonra geçtiğimiz yıllarda bir daha denedim ama sıkılıp bıraktım. İkinci oyunu da bırakmıştım üçü hiç bitiremedim zaten, o kadar uzun ki..

Sonlara gelmeden artık salıyorum oyunları, sanırım benim gibi insanlar da bolca vardır.

RPG oyunları arasında bu da çok özel bir oyundur. Side quest'ler falan da oldukça güzel. Ana karakter konuşmasa da bir sürü tercih ve diyalog var. Keşke biraz daha renkli random event'lar olsaydı.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Aynen ben de seneler önce 7.75'e almıştım ancak dlc içermiyormuş bu. Bugün Ea Play aboneliği alıp Ultimate Edition olarak baştan indiriyorum. Siz hangi karakterle oynadınız hocam? büyücüyle zor oluyordu diye hatırlıyorum, sebebi ise büyülerin bizim elemanlara da zarar vermesi. Diğer taraftan okçu düşünüyorum ama efektif olur mu bilemedim. Çift el warrior önermişler dümdüz öyle bir karakterle bam bam oynamak mantıklı mı acaba? Pek de kafam basmıyor açıkçası kompleks yapıdaki skillere. Daha düz mantık bir karakter iyi olacaktır. Başlangıç tavsiyelerine açığım arkadaşlar.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ilk büyücü açtım kontrollere alışamadım oynayamadım okçu açmak istedim karakter oluşturma ekranında okcuyu göremedim sonra warrior açtım 2 3 saat kadar oynadım ancak mekaniklere daha fazla dayanamadım sildim gerçekten çok zor geldi

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Hocam hırsız en iyisi bana kalırsa. Warrior bana kalırsa oldukça ağır kalıyor. 1 tank 2 büyücü 1 hırsız ile oyun sonuna kadar sıkıntısız götürebilirsiniz.

• Bütün dlclerin yamasını kurdum ama Leliana's Song yaması klasörü kabul etmiyor.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Dragon Age Ultimate Edition\Addins\dao_prc_lel\module\data\talktables

Bu doğrultuda kurmam lazım. Diğer dlcler sorunsuz kuruldu çalışıyor ama bu son dlc kuruluyor bir saattir uğraşıyorum olmuyor. Başına gelen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bütün dlclerin yamasını kurdum ama Leliana's Song yaması klasörü kabul etmiyor.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Dragon Age Ultimate Edition\Addins\dao_prc_lel\module\data\talktables

Bu doğrultuda kurmam lazım. Diğer dlcler sorunsuz kuruldu çalışıyor ama bu son dlc kuruluyor bir saattir uğraşıyorum olmuyor. Başına gelen oldu mu?

https://dosya.co/7jj273l96jr1/dao_prc_lel.rar.html

Bu dosyayi al dlc'nin oldugu yereyapiştirevetde , İyi oyunlar . cevrilen son serisi malesef.

Allah razı olsun hocam saatlerce uğraştırdı dün beni. Oyunu nasıl özlemişim var ya tam benim kafadan kara fantezi geçmişte 30 saat oynayıp bırakmak zorunda kalmıştım bu kez bitireceğim bir aksilik çıkmazsa. Hem de Ultimate sürümü kafadan 100 saat götürür diye umut ediyorum.

Warrior oynayacaksan çift elli oynayacaksın öteki türlü kılıç kalkan en kanser oynanış şeklidir bu oyunda. Ben oynadım kılıç kalkan bitirdim de ama kimseye önermiyorum. Manyak olmanız lazım o işkenceyi çekmek için.

1 tank 1 hırsız 2 büyücü

2 hırsız 1 büyücü 1 tank

1 hırsız 3 büyücü

1 hırsız 1 savaşçı 1 tank 1 büyücü

2 savaşçı 1 hırsız 1 büyücü

1 savaşçı 3 büyücü

gibi kombolar yapabilirsiniz. Benim önerim ilk ikisi olur. Hangisi rahatınıza geliyorsa öyle oynayın ama kılıç kalkan kesinlikle oynamayın. Ayrıca o ilk ekranda oyunun başında skill seçerken konuşmaya verin. Kendi adıma en çok "Dişi Vadili Elf Okçu" oynadığımda zevk almıştım. Nedendir bilmiyorum ama 5-6 sefer farklı karakterler ve oynanışlarla bitirmişimdir en çok zevk aldığım bu olmuştu.

• Adol125 kullanıcısına yanıt
    Ben sanırım kılıç kalkan oynadığımdan dolayı zevk almamıştım
    Karakter yaratma ekranında okçu seçmek için dediğiniz şekilde mi yapmak lazım sınıf olarak okçu yazmıyor çünkü yada ben göremedim

Hırsız seç. Okçu hırsızın altında.

Hocam birde oyuna tr yama dışında hiç mod kurdunuzmu malum grafikleri oynanışı pek iç açmıyor
    Skyrimi modlar sayesinde oynanabilir yapıyoruz originste böyle bir imkan varmıdır

• quote:

Hocam birde oyuna tr yama dışında hiç mod kurdunuzmu malum grafikleri oynanışı pek iç açmıyor
    Skyrimi modlar sayesinde oynanabilir yapıyoruz originste böyle bir imkan varmıdır

Nexusu kurcala biraz. Yalnız skyrim seviyesi bekleme. Daoya mod kurması skyrime göre basit. Dazip ve normal diye 2 tane seçenek var modlarda. Normal olanları belgelerimdeki dragon age klasöründe packages/core/override içine atacaksın. Dazipleri oyunun ana klasörüne gidip exenin olduğu klasöre girip ordaki daupdater.exe ile kuracaksın. Yalnız dazipleri kurmadan önce bölge amerika, dil ingilizce amerikan yapmalısın ki hata almayasın kurulum esnasında.

Teşekkür ederim

İlk kez oynamıyorsan skip fade modunu öneririm bak. İlk oynayışınsa kullanma. İlaç gibi mod o.

Bir kere büyücü açtım 40 dk oynadım sonra warrior açtım 2 3 saatte onla oynayıp silmiştim bu sefer elf okçu açayım belki oyunu sevdirir :)

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.