Şimdi Ara

Dragon Age Inquisition Türkçe Yama Çalışması Başladı! [AnimusProjesi.com] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
14
Favori
5.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gercekten ne zaman başlayacaklarini merak ediyorum. Keşke bilgi verseler , Oyunu kurdum arkadaş böyle bir oyun dünyasi yok muazzam..

Fena Spoiler İcerir :P
    Savaş faslinda Fereldene Girdim , Eski Mekanimi Görmek icin :Pp
  • Divinity Original Sin 2 ile birlikte en çok beklediğim yamalar. Ama ilerleme epey yavaş gibi iki oyunda da. Umarım bir aksilik yoktur.
  • durum nedir
  • Playas kullanıcısına yanıt
    Durum;

Sorunlu giden bir çeviri yüzünden 2 çeviri daha etkilenmiş. Bu çeviri ise askıya alınmış.
    https://animusprojesi.com/devam-eden-yamalar/divinity-original-sin-2-yamasi-hakkinda/
  • Tüh be askıya alınmış. Sağlık olsun. Çeviriye başlanması haberi bile bana ilk 2 oyunu tekrardan oynatmıştı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olan bu yamaya oldu kim bilir ne zaman çıkacak.

• 2. oyunu oynayam dedim bari bunun Türkçe versiyonu da çıksın öyle oynayayım ya
  • Sanırım amaç sadece çeviriye başlamaktı herhalde. Bitirmek veya en azından ilerlemek yoktu planlarınız arasında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 2 Mayıs 2020; 16:10:26 >
  • Çeviriye başladık dedikten aylar sonra başlandı yöneten ekip DOS2 ekibi diye yalandan %5 yaptılar video çıksın da saf hissetmesinler diye :/.
  • Açıklama yapmışlar.

Dragon Age Inquisition Çevirisi Hakkında Çağrımızdır
    Bir süredir aynı anda birden fazla proje yürüttüğümüzden dolayı DOS 2 çevirisinde yaşanan sıkıntılardan bahsetmiştik. Şu anda bu projedeki sorunları düzeltmek için diğer projeleri askıya aldık ve bu da DAI çevirisinin belki de gereksiz yere bekletilmesine sebep oluyor. Diğer yandan yeni bir AC oyunu duyuruldu ve bizim kuruluş amacımız başta AC oyunlarını çevirmek olduğu için en öncelikli projemiz çıkış yaptığında Valhalla olacak. Bu sebeple, eğer DAI projesini devralmak isteyen başka bir çeviri ekibi varsa bize başvurup çeviri için gerekli araçları alabilir. Sadece daha önce kaliteli çeviriler yapmış ekiplerin başvurmasını istiyoruz. Bu çeviri için yeni kurulacak ekipler ile araçları paylaşmayacağız. Eğer biz DOS2'yi bitirince uygun bir ekip bulamamış olursak DAI çevirisine yine kendimiz devam edeceğiz. Türkçe yamalarla ilgilenen herkese duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 2 Mayıs 2020; 20:4:38 >
  • Ne Dragon Age ne de Mass Effect çevirileri ortada yok,bari ilerlemeyi söylesinler.Başka çeviri grupları da "bu adamlar çeviriyormuş zaten" deyip çeviriye de başlamıyorlar.
  • Helal olsun çok güzel açıklama.

Bu sebeple, eğer DAI projesini devralmak isteyen başka bir çeviri ekibi varsa bize başvurup çeviri için gerekli araçları alabilir. Sadece daha önce kaliteli çeviriler yapmış ekiplerin başvurmasını istiyoruz. Bu çeviri için yeni kurulacak ekipler ile araçları paylaşmayacağız. Eğer biz DOS2'yi bitirince uygun bir ekip bulamamış olursak DAI çevirisine yine kendimiz devam edeceğiz.
  • Keşke hiç kem küm etmeden ME:A ve DA:İ projesini AnonymousÇeviri ekibine devretseler.
  • Büyük lokma ye büyük söz söyleme...
  • Şöyle büyük bir oyunu şu saatten sonra cevirebilecek ceviri grubu zor bulunur.. Keşke en başta sorumluluk alıp bu oyunu ceviricez diyip sonra şöyle oldu böyle oldu demeseydiniz.. Belkide başka bir çeviri gurubu çevirikcekti yazık oldu.
  • FaceİnMirror F kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geldi AC için anket açtık böyle bir duyuru yapılması tesadüf olamaz
  • Şurada artık saydığımız 2 tane çeviri grubu kaldı (Anonymous ve Animus) ve hala bazı mesajlarda onu değil bunu alsınlar gibi gibi grupları birbirine düşürmeye çalışan iqsuz insanlar var. Kardeş merak etme böyle yaptığınız için yıllar boyunca en büyük çeviri grubundan (oyunçeviri) en küçüğüne kadar hepsini yerle bir ettiniz devam et ki kimse elini taşın altına koymasın. Devam et ki senin gibi destek değil sadece köstek, işlevsiz insanlar doldursun burayı ki %90 ı öyle zaten...
  • Malumun ilanı olmuş ben zaten inanmıyordum çevirebileceklerine. Sonuçta bu kadar çok proje ile uğraşılırsa olacagı bu ACO yamasının hali ortada daha dlc ler bile yok ortada. Mea ve dai yi bu halleri ile anonymous a devredin de adam gibi çevirsinler oynayalım.
  • Çok yazık oldu umarım başka bir grup çevirir.Neden böyle yaptilar anlamadim açık ara seçimlerde dragon age birinci olmuştu halbuki

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.