Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition %100 TÜRKÇE YAMA V2 (MAKİNE ÇEVİRİ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
15
Favori
79.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Flatronx

Elinize sağlık yamalar için. Ben borderlands 3 yamasını kürekli empress versiyonda çalıştıramadım. Orjinal oyun içinmi yapmıştınız yamayı?

pm attım

• quote:

Orijinalden alıntı: Flatronx

Kusura bakma hocam özel mesaj atamıyorum 2 gün önce indirdim sanırım. Bunuda deneyip öyle yazarım.

çalışır deneyin bir olmadı discorddan yardımcı olurum.

• Hocam Remothered oyununu ben ceviriyorum. 5-6 güne tamamlayacağım

• Kardeşim öncelikle kolay gelisin. Dragon Age: Inquisition bu oyunu çevire bilirmisin yıllardır bekliyorum birileri çevirsin diye ama hep hüsran oldu.

• atessivas kullanıcısına yanıt
    çok güzel hocam bekliyorum. sevdiğim türdü güzel oldu bu haber.
    @atessivas çıktığında haber verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 18 Ekim 2020; 17:39:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam.

• Dragon age yaması nerede tam olarak? sitenizde de bulamadım, forumda da yok. açıklamada da yazmıyor, sadece oyunu indirecem beğenirsem çıkartırım oynayasım yok tarzı vs şeyler yazıyor. Merak ettiğim konu yama yapıldı mı yoksa öylesine açılmış bir konu mu? Lütfen daha detaylı bilgilendirir misiniz. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yakuza0

Dragon age yaması nerede tam olarak? sitenizde de bulamadım, forumda da yok. açıklamada da yazmıyor, sadece oyunu indirecem beğenirsem çıkartırım oynayasım yok tarzı vs şeyler yazıyor. Merak ettiğim konu yama yapıldı mı yoksa öylesine açılmış bir konu mu? Lütfen daha detaylı bilgilendirir misiniz. Teşekkürler.

yama yapılmadı daha oyunu indirmedim hocam insin bakarız.

büyük ihtimalle gece 4 5 gibi konuyu güncellerim.

kusura bakmayın ana sayfadaki açıklamayı düzelteyim kafası karışmasın insanların.

Teşekkürler bir an dedim ben mi göremiyorum. Kolay gelsin, umarım çevirirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

yama yapılmadı daha oyunu indirmedim hocam insin bakarız.

büyük ihtimalle gece 4 5 gibi konuyu güncellerim.

kusura bakmayın ana sayfadaki açıklamayı düzelteyim kafası karışmasın insanların.

Alıntıları Göster

beklemedeyiz o halde.

Hadi inşallah bu yama çıkar,çok uzun yıllardır bekliyoruz 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Yakuza0 @herkul5

oyuna sahip arkadaşlar bir test edebilirlermi rica etsem.

dil dosyası linki ekledim test için ana sayfadan indireiblirsiniz ve çalışıp çalışmadığını yazarsanız sevinirim.

• Oyun kurulu degil ama 1 güne indirip deneyebilirim

Oyuna sahip değilim. Ben sadece yama çıktı sandım ve onun için yazmıştım.

Ben oyunu indirip denerim.1 gün içinde en geç 

• The Uncertain - Light At The End font konusunda @sinnerclown arkadaş çok yarımcı oldu onun sayesinde türkçe karakter desteği getirebildim çok tşk ediyorum kendisine.

font yazıları kalın ince felan olsu onlarıda düzelticem deneme amaçlı oluyormu olmuyormu görmek içindi.

yamayı en kısa zamanda çıkarıcam ve çeviri bittiğinde @sinnerclown ilk oyunun dil dosyalarını vericek onuda çeviririm olmadı.

Bu arada Dragon Age: Inquisition yamasını iptal edicem kimse oynamayacak sanırım topu topu 2 kişi indirmiş dil dosyasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

The Uncertain - Light At The End font konusunda @sinnerclown arkadaş çok yarımcı oldu onun sayesinde türkçe karakter desteği getirebildim çok tşk ediyorum kendisine.

font yazıları kalın ince felan olsu onlarıda düzelticem deneme amaçlı oluyormu olmuyormu görmek içindi.

yamayı en kısa zamanda çıkarıcam ve çeviri bittiğinde @sinnerclown ilk oyunun dil dosyalarını vericek onuda çeviririm olmadı.

Bu arada Dragon Age: Inquisition yamasını iptal edicem kimse oynamayacak sanırım topu topu 2 kişi indirmiş dil dosyasını.

Yama bitmediği için insanlar doğal olarak indirmiyor. İnterneti kötü bir yerde olduğum için ne oyunum ne de test edecek ortamım var. Yardımcı olmak isterdim ama şartlar uygun değil malesef. Yine de sen bilirsin. Yama %100 olduğu zaman indirme ve oynama sayısı da artar. Çok seveni var bu oyunun. Translate diye önyargılı yaklaşanlar illaki olacaktır. Takdir senin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakuza0 -- 20 Ekim 2020; 3:22:10 >

Hocam komple oyunu indirdim iptal etme :))

Eminim belki 100 kişi indirecek yamayı ki daha fazlası.şimdi deniyecem dosyayı 

Şimdi denedim hocam çalışıyor,umarım tamamlarsınız(kürekli sürüm) 

• quote:

Orijinalden alıntı: herkul5

Şimdi denedim hocam çalışıyor,umarım tamamlarsınız(kürekli sürüm) 

bir resim atarmısın.çalışıyorsa tamam ozaman çeviriye devam.

denemenizi istememin sebebi eğer yüksek boyutlu dosyaya gömseydi ozaman sıkıntı idi çünkü upload etmem mümkün değil.10mb lık dosyayı bile 6 7dk da upload ediyor.ttnet saolsun kaç defa aradım hala düzeltmediler.

@Yakuza0 hocam 100 değil 1 kişi indirsin ondan sıkıntı yok sonuçta ben oynıcam oynayasım yoktu ama oyuncu açıkca ve bayada zaman geçmiş canım çekti :)

sıkıntı şurda ben yamayı bitiririm eğer yüksek boyutlu dosyaya gömüyorsa işte sıkıntı orda.

ondan dedim anlıcanız bir deneyin diye.ben yine oynardımda oynamak isteyenler upload edemicem için oynayamazlardı.

neyse önceliği buna vereyim madem en kısa sürede çıkartıcam yamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 20 Ekim 2020; 8:6:42 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.