Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition %100 TÜRKÇE YAMA V2 (MAKİNE ÇEVİRİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
15
Favori
79.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Barisijenn

merhabalar.

apex çeviri olarak mafia1remake'in çevirisine oyunun çıktığı gün başladık. forumdan çekildiğimiz için sadece sitemiz üzerinden bilgi alabiliyorsunuz.

Ücretlimi olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize sağlık..

• ücretsiz olacak. dc sunucumuza gelerek gelişmeleri takip edebilirsiniz. https://discord.com/invite/wsDUqZt

• "Borderlands 3 Physcho Kreig ve the Fantastic Fustercluck" dlc'si dahil bir güncelleme yapabilir misiniz acaba yamaya?

• quote:

Orijinalden alıntı: Korvo.

"Borderlands 3 Physcho Kreig ve the Fantastic Fustercluck" dlc'si dahil bir güncelleme yapabilir misiniz acaba yamaya?

bir bakayım bütün çıkmış dlc leri çeviririm.

edit:113 gb nedir ya Borderlands 3 Physcho Kreig and the Fantastic Fustercluck

bu sürümde sanırım hepsi vardır.

inmesi biraz zaman alacak ama çeviricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 4 Ekim 2020; 11:59:29 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Hocam malum yollardan indiriyorsanız boyutu küçük olan sürüm var. Özelden ulaşırsanız atarım linki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun indi akşama çeviriye başlarım.ana başlıkta yüzde olarak paylaşıcam.

eksik yazıları aktarmaya çalışıcam olmazsa komple hepsini tekrarden çeviricem oyunun.

Eline sağlık kral

• The Outer Worlds Peril On Gorgon DLC güncellemesi yapabilir misin sana zahmet. Bir de Borderlands 3 de son durum nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Korvo.

The Outer Worlds Peril On Gorgon DLC güncellemesi yapabilir misin sana zahmet. Bir de Borderlands 3 de son durum nedir acaba?

b3 biraz uzun sürecek.

25k satır gelmiş ve serpiştirmişler aralara.

tek tek bulup çevirmek lazım.

altına gelmemiş gelse çok kısa sürerdi.

b3 bitince The Outer Worlds a bakarım.

The Outer Worlds'ün sağlam sürümü de geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ana sayfaya dil dosyalarını koydum yardımcı olmak isteyenler indirip bakabilir.

kolay bir çözümü varsa daha çabuk biter.

ben bulamadım kolay bir çözüm ve çok uğraştırıcı oluyor bu şekilde.

yarımdcı olmak isteyen olursa seve seve beraber çevire bilirim.

önceki msj ımda dediğim gibi satırları sanki kasedeki pirincin içine bir avuç buğday atmışlar.

discord adresim:Team NINJA#4590

yardımcı olmak isteyenlr için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 15 Ekim 2020; 17:5:4 >
  • ana sayfada açıkladım okuyun lütfen yama kısa süre içinde çıkacak.

The Outer Worlds b3 bitince bakıcam.kolay gelsin hepinize.

• yarına çıkarmayı planlıyorum bir aksilik ve gece eve geldiğimde çeviri başına değil de rdr2 nin başına geçmezsem :)

iyi akşamlar az sosyalleşeyim izninizle.

Hazır RDR başına geçmişken ona da bi el kral sana zahmet :D

• yamayı çıkardım güncelleme gelse dahi hiçbir problem teşkil etmez daha önce sorun oluyordu.her neyse epic steam uyumlu.

açıklamada yazdım ama bir daha yazayım dlc sürümü olmayanlar yüklemesine gerek yok eski sürümdekiler devam etsin eski yama ile.

iyi oyunlar.

akşama yetirştirebilirsem V2 olanı herşeyiyle çevrilmiş olanı çıkarırım inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 16 Ekim 2020; 7:47:21 >
  • Borderlands 3 tamamlandı.

The Outer Worlds Peril on Gorgon yetiştirebilirsem akşama çıkarırım son gelen güncel halini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 18 Ekim 2020; 5:50:17 >
  • The Outer Worlds Peril on Gorgon son sürüme güncellendi.

• Elinize sağlık yamalar için. Ben borderlands 3 yamasını kürekli empress versiyonda çalıştıramadım. Orjinal oyun içinmi yapmıştınız yamayı?

• Kusura bakma hocam özel mesaj atamıyorum 2 gün önce indirdim sanırım. Bunuda deneyip öyle yazarım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.