Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
20
Favori
59.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu arkadaşlar oyuna warrior ile başladım oyunda kılıç bulamıyorum karakter balta ile kaldı satın alacak yer de yok bana efsanevi kilic yeri söyleyin gidim adam keseyim gerekirse ejderha keseyim alayim :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Item yerine craft sematikleri var onlari bulursan daha iyi itemlerin olur silahi Demirhanede yapmana yariyor kendin bulursan daha keyifli olur yok ugrasamam dersn youtube bak

• Ps4'te oynuyorumda bu oynun ana görevleri nasıldır, hangileri ana görevdir, ana görev seçebiliyor muyuz.

detaylı bir anlatım yapacak varmı ? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 5 Nisan 2016; 16:11:27 >
  • selam arkadaşlar oyunu dün originsten satın aldım bugün indirme tamamlandı oyunu başlat tuşundan başlattıgımda oyunun küçük bir ekranı gelip kayboluyor bilgisayarım/belgeler/bioware'dan oyunun save ve profil dosyalarını silip oyuna giriş yapmayı denedim ve oyun çalıştı ancak şu var ki oyunun yaklaşık 15dk lık bir bölümünü oynadım ve oyundan çıktım daha sonra tekrar girmek istedigimde ise yine aynı şey oldu küçük bir ekran gelip kayboldu ve oyun açılmadı yine belgelerimden save dosyalarını silerek oyuna giriş yapmayı denedim ve girdi ancak sürekli böle save dosyalarını silip baştan mı başlayacagım böle veya buna benzer bir durum yaşayan varmı veya sorunun çözümünü bilen varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black modern

selam arkadaşlar oyunu dün originsten satın aldım bugün indirme tamamlandı oyunu başlat tuşundan başlattıgımda oyunun küçük bir ekranı gelip kayboluyor bilgisayarım/belgeler/bioware'dan oyunun save ve profil dosyalarını silip oyuna giriş yapmayı denedim ve oyun çalıştı ancak şu var ki oyunun yaklaşık 15dk lık bir bölümünü oynadım ve oyundan çıktım daha sonra tekrar girmek istedigimde ise yine aynı şey oldu küçük bir ekran gelip kayboldu ve oyun açılmadı yine belgelerimden save dosyalarını silerek oyuna giriş yapmayı denedim ve girdi ancak sürekli böle save dosyalarını silip baştan mı başlayacagım böle veya buna benzer bir durum yaşayan varmı veya sorunun çözümünü bilen varmı.

Ekran kartınız Amd ve grafik ayarlarından Mantle seçili ise yapıyor, dx11 seçildiğinde sorun kalmıyor.

• Şu oyunun keşke çevirisini yapsalar hâlâ umut var içimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wild003

Şu oyunun keşke çevirisini yapsalar hâlâ umut var içimde.

Risen 2-3 ve bu oyunun Türkçe çevirilerini çok bekledim ama hiç girişen yok...
  • Oyunu oynuyorum fakat hiç hata vermeden masaüstüne atıyor. Bunun bir çözümü var mı?
  • Arkadaşlar oyunu 2-3 gün önce ps4 için indirimli aldım. ( GOTY Edition ) Oyun gerçekten çok güzel. Fakat şöyle bir sorunum var. Savaş esnasında ya da savaş sonrası gerek benim gerekse yanımdaki elelmanların hayatı çok düşükken healing potion kullanıyrum. Fakat karakterlerin hiç biri iyileşmiyor. Gücüm hiç dolmuyor. Art arda 8 healin potion ya da regen. potion kullansam bile life olduğu yerde duruyor. Bu yüzden savaşlarda aşırı ölüyorum. Karakterlerin hiç biri iyileşmiyor. Bu neden olabilir? Sadece kampta çadırda dinlenince doluyor. Yani potion'lar işe yaramıyorsa niye koymuşlar oyuna? Ps4'te böyle saçma bir bug olur mu?
  • gokhanvai kullanıcısına yanıt
    Her karakterin potion kullanımı kendine özel, ana karakterin üzerinden basmıyorsun değilmi healingi? hangi eleman için potion kullanacaksan onun kontrolüne geçmelisin. onun dşında fikrim yok enteresan bir bug olur anca
    Her karakter kendine canı azaldığında otomatik potion kullanacak şekilde ayarlanıyordu yanlış hatırlamıyorsam oynayalı çok oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 23 Haziran 2016; 0:11:49 >
  • Hem kendi karakterim için hem de onlara geçerek kullanıyorum ama sonuç aynı. Ayrıca şöyle bir detay var gücüm çok düşükken healing potion masasına gidiyorum potion dolduruyorum tüm elemanlar art arda potion içmeye başlıyorlar ama hiç biri iyileşmiyor. Potion'lar bitene kadar art arda içiyorlar. Ne saçma ir bug yav. Şimdi baştan mı başlayacağım oyuna. Anlamadım nasıl oluy böyle birşey.
  • Nihayet oyunu bitirdim gamepadde rahattı ama klavye mause daha rahattı :) en sondaki sahneyi anlamadım 4.oyunda kötü karakter malum şahıs mı olacak yoksa dlc ile şahsın hikayesi sürecek mi dlcyi kurmadım bi türlü insin kurucam sanırım updatelere ihtiyaç varmış... Bide ben cok yan görev yapmadim direk ana görev yaptim oyunun ana görevi cok kısa midir nedir? Yine de son savaşın oldugu mekan on numaraydi ya sanat eseri gibi bildigin konsept cizimleri gibi etkiledi beni

• Türkçe yama için en uygun oyun lakin kimse yanaşmadı
  • Arkadaşlar ya dlcleri indirdim ama nasıl aktif edecem bilmiyorum bir dosya varmış save ye atınca aktif oluyormus bilen varmi bi türlü göremedim dlcleri

• Oyunu dün originsden aldım VC++ runtime hatası veriyor (1603) sistemim yeterli ekran kartı directX güncel ne yapmam lazım bir türlü yolunu bulamadım
  • Oyunun dengesiz yorumlarına bakarak ya da bakmayarak mı desem aldım ve oynamaya başladım. Gerçekten oyunda bir "dengesizlik" söz konusu olduğu için yapılan yorumlar da bir o kadar "dengesiz"...

Bi oyun hem bu kadar güzel hem de bu kadar kötü olabilirdi...

İnanılmaz bir malzeme ve DA:O'den gelme bir altyapı ile harmanlanmış güzel bir hikaye var, ancak saçma sapan büyüklükteki ve karmaşık haritalar, abuk subuk görevler, garip karakter animasyonları ve dış görünüşleri,

Veee... Geldik oyunun asıl celladına: Oynanış dinamikleri... Ne şiş yansın ne kebap denilerek yapılmış, DA:O'ten alma taktiksel kamerası, Skyrim'den çakma kontrolleri, ve şu çok bahsedilen karakterin komut verilen saldırıyı düşmanın yanına gitmeden "havaya" yapması ile Bioware dünyada ilk olan bir sanat eseri ortaya çıkarmış, çıkardığı kahverengi sanat eserinin üzerine de tüy dikmiştir.

Yine de bu oyun oynanmaz mı, oynanır, saatler günler harcanır. Ama potansiyele yazık etmişler biraz. Benim yorumum da dengesiz oldu ama yapacak birşey yok, tuhaf bir oyunla karşı karşıyayız.

Yıllardır RPG türüne ilgim var ama hiçbiri bana Dungeon Siege'ın verdiği zevki hazzı veremedi maalesef.

• Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlaşmış gibi hissediyorum ama bunu yazmak benim için bir dönüm noktası olabilir belkide dalga geçen bile olabilir ben yıllardır oyun oynuyan birisiyim ama bu türü daha önceden hiç oynamadım 1 ay kadar önce ps4 üzerinden GOTY sürümünü aldım ama dediğim gibi ben bu tür oyunu daha önce hiç oynamadım aslında oynamak istiyorum bana bu oyunun nasıl oynandığı hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem bilmemek ayıp değil sonuçta öğrenmemek ayıp bide hiç bilmediğim halde beni sıkarmı sıkmazmı ben genelde aksiyon tps veya hiken slah türü oyunları fps oyunları araba yarışı futbol bu türleri oynuyan birisiyim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım aslında ama onada demiştim ben bu türü hiç oynamadım ve çözemem diye ama sırf onu kırmamak için para verip aldım bana öğretirseniz çok sevinirim tabi kendin çöz derseniz sanırım çözemiyecem çünkü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum olumsuz yorum yapan olursa gene eyvallah bilmediğim bir oyun türü için nederseniz kabulüm şimdiden tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prenss_06 -- 13 Eylül 2016; 8:02:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: prenss_06

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlaşmış gibi hissediyorum ama bunu yazmak benim için bir dönüm noktası olabilir belkide dalga geçen bile olabilir ben yıllardır oyun oynuyan birisiyim ama bu türü daha önceden hiç oynamadım 1 ay kadar önce ps4 üzerinden GOTY sürümünü aldım ama dediğim gibi ben bu tür oyunu daha önce hiç oynamadım aslında oynamak istiyorum bana bu oyunun nasıl oynandığı hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem bilmemek ayıp değil sonuçta öğrenmemek ayıp bide hiç bilmediğim halde beni sıkarmı sıkmazmı ben genelde aksiyon tps veya hiken slah türü oyunları fps oyunları araba yarışı futbol bu türleri oynuyan birisiyim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım aslında ama onada demiştim ben bu türü hiç oynamadım ve çözemem diye ama sırf onu kırmamak için para verip aldım bana öğretirseniz çok sevinirim tabi kendin çöz derseniz sanırım çözemiyecem çünkü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum olumsuz yorum yapan olursa gene eyvallah bilmediğim bir oyun türü için nederseniz kabulüm şimdiden tşk ederim

Oyunu oyanyacak kadar ingilizce biliyor musun ? Hadi çat pat olsa ama bu oyunlara aşina biri olsan o da olur diyecem ama o da yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlaşmış gibi hissediyorum ama bunu yazmak benim için bir dönüm noktası olabilir belkide dalga geçen bile olabilir ben yıllardır oyun oynuyan birisiyim ama bu türü daha önceden hiç oynamadım 1 ay kadar önce ps4 üzerinden GOTY sürümünü aldım ama dediğim gibi ben bu tür oyunu daha önce hiç oynamadım aslında oynamak istiyorum bana bu oyunun nasıl oynandığı hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem bilmemek ayıp değil sonuçta öğrenmemek ayıp bide hiç bilmediğim halde beni sıkarmı sıkmazmı ben genelde aksiyon tps veya hiken slah türü oyunları fps oyunları araba yarışı futbol bu türleri oynuyan birisiyim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım aslında ama onada demiştim ben bu türü hiç oynamadım ve çözemem diye ama sırf onu kırmamak için para verip aldım bana öğretirseniz çok sevinirim tabi kendin çöz derseniz sanırım çözemiyecem çünkü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum olumsuz yorum yapan olursa gene eyvallah bilmediğim bir oyun türü için nederseniz kabulüm şimdiden tşk ederim

Oyunu oyanyacak kadar ingilizce biliyor musun ? Hadi çat pat olsa ama bu oyunlara aşina biri olsan o da olur diyecem ama o da yok

evet işte o yüzden bunu sormak istedim yani hiç bilmiyen bir adam oynuyabilirmi diye yoksa kimseyi rahatsız etmek gibi bir niyetim yok kesinlikle çünkü oyunu aldık en azından craft sistemini öğrenmek felan iyi olurdu yani boşuna almışşın diyeceksiniz ama dediğim gibi arkadaşımı kırmamak için aldım almışken boşa gitmesin amacım oydu :)

• quote:

Hocam youtube da walktrough videolar var. Yol gösterirler. İzleyin part 1 diye aratın mesela.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.