Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
20
Favori
59.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ornitolog

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Bir sorum var bu büyücülerin kulandığı silahlarda ice damage i olan bir silahı lightning damage e dönüştürebiliyor muyuz

evet , elinde lightning rune varsa weapon upgrade bölümünden yapabilirsin

yetenek ağacı hakkında biraz yardımcı olur musun.
    kılıç+kalkanlı bir karakter açtım yeteneklerde neyi seçmem gerek
    yanımada 1okçu 1çiftel savaşçı 1büyücü almak istiyorum onların özellikleri ne olmalı,büyücülerde buz-ateş özelliği orantılı dağılıyormu ve büyücülerde can basma olayı yok mu?

bende aynı o şekil kurdum kadroyu ,

okcunun zehirleme özellikleri var onları geliştir ve tabi ok kısmındaki hepsini açmaya bak
    büyücüde alternatif çok ben buz ve ruh kısmını geliştirdim sadece , sağlık basmak için Knight-Enchanter olman lazım oda focus fullendiğinde oluyor tabi
    çift el silahı ve kalkanlı içinde aynen o özelliktekilere yüklen önce , çift el kendi karekterim reaver yaptım diğer kalkanlı templar oldu

• en üst düzey silahları geliştirdim

Tam bir Ejder katili oldu
     Dragon Age: Inquisition (2014) [ANA KONU]

Bunuda ejder kemikleri ile yaptım

• ^Ya bu oyunu çok seviyorum keşke dragon age online adı altında bir oyun olsa. İnquisiton'da ki multinin çok daha gelişmiş hali falan :( Baya populer olurdu bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı sıkıntılar var
    1-tahtalar-giysiler-taşlar-saçlar nerdeyse herşey yağlı gibi aşırı parlıyor,çözemedim
    2-atı koşturma tuşunu analoga atamışlar ama ileri yaparken ona tuşlamak mümkün değil gamepadin tuş ayarlarıda değişmiyor o kısmı kitlemişler
    3-bazı haritalar çok karışık görev yerlerini bulmak çok zor özellikle çöldeki harita
    4-üstüste duran sandıklarda alttakini kırarsanız üsttekiler havada asılı kalıyor :)
    5-takipçiler sıklıkla arkada takılı kalıyor.
    ama yinede oyun gayet güzel ve keyifli.
  • Bende ilk oynarken aynı şeyleri düşündüm ve Dragon Age(Thedas) evrenini seviyorum. Bu oyunun aynı bu şekilde bir online'ı çıksa alırdım. Fakat hepimiz biliyoruzki Bioware'in bir MMO faciası var zaten(SWTOR) bu yüzden kolay kolay taşıyacaklarını sanmam ve bu gibi hikaye ile de olmaz(düşünsenize online oyundasınız hikayeye göre bir kişide Mark oluyor fakat herkesde var) olsa olsa anca Grey Warden muhabbetinden bir online yaparlar gibime geliyor çünkü Grey Warden olan kişilerde belli bir özellik olmuyor ve herkes katılabiliyor(Rituel'dan geçebilirse tabi)

Kısaca bu oynanış ile online oyunlarda Mage sınıfına bambaşka bir bakış açısı bile getirebilir.

Oha düşünmesi bile heyecanlandırdı vay be
  • şu oyundan atmayı çözen var mı?
    tüm ayarları en düşüğe alınca DX hatası almaz oldum saatlerce sorunsuz oynadım fade bölümüne geldim tam bölüm bitecek oyundan atıyor.
  • oyun ıcı bınekler at harıcınde

ejder ayı gergedan vs bunları nasıl yakalarım uretımını yaparım veya oyun ıcı yada oyun dısı parayla mı temın edılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawes21

oyun ıcı bınekler at harıcınde

ejder ayı gergedan vs bunları nasıl yakalarım uretımını yaparım veya oyun ıcı yada oyun dısı parayla mı temın edılır

Onu binekci bir abimiz var harett mi ne ondan alabiliyorsun ama onu kadroya katman lazim.Onun icin questini yapicaksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WildClawzz -- 22 Şubat 2015; 8:11:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yakalamak derken binek olarak kullanmak istiyorsan öyle bir şansın yok. Ejderhaya falan binemezsin. Ama gergedana benzeyen binekler vardı galiba merchantta.

Hinterlandsdeki atçı abinin questini yaptıktan sonra, yanına dorian ile gidince atçı abi inquisitiona katılıyor. Orada merchant olarak binek satıyor. 4 tane kategori var.
  • LaHire kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle bende warden fanıyım oyunu henüz bitirmedim belki plot twist falan olabilir ancak yazdığınız şeyde birkaç yanlışlık var gibi geldi. Öncelikle DAI'da wardenlar kontrol edilmek istenmiyorlar kontrol edildiklerini bile bilmiyorlar.Inquisitor ile onları bu konuda bilgilendirmek için adamantine kalesine gidiyoruz. Bütün bu sıkıntı wardenler darkspawn kanı içtiği için birsüre sonra calling denen müzikimsi bir ses duyuyorlar ve bu sesi duyduktan sonra deeproads'a gidip orada öldürebildikleri kadar darkspawn öldürüp intihar ediyorlar. Calling denen ses ise warden'ın darkspawn'a dönüşmesinin habercisidir. Kısacası zombi olayına benzetebiliriz. İşte Corypheus bu noktada çok zekice birşey yapıyor, wardenların bu calling denen sesleri duymalarını sağlayarak blöf yapıyor wardenlar'a. Bütün wardenlarda ulan hepimiz bu sesi duyuyoruz biz ölsek sonraki Blightlarda bu insanlar ne yapacak diye ne yapsak ne yapsak derken Venatorilerden olan bir Tevinter büyücüsü ile anlaşıyorlar ve çok sevdiğim wardenların içerisine demonları possesliyorlar. Böylece yemek yemeyen yaralardan etkilenmeyen bir ordu kurup son iki Blight'ı olmadan engelliyecekler. Hatırlarsınız dragon age originste biz 5. Blight'tan kurtardık Feralden'i, e 7 tane old gods var yani daha 2 tane blight var belki 100 sene belkide 1000 sene sonra gerçekleşecek ama gerçekleşecek. İşte bu çaresizlik içerisinde demonları wardenların içerisine doldurup deeproads'a gidip kalan 2 tane old god'u archdemon'a dönüşmeden kesecekler ama işte bu noktada wardenların içerisine demonları koyunca warden-demonlar corypheus'un kontrolüne geçiyor.Asıl olay bu şekilde.(Buarada The Calling denen bir kitap var dragon age ile ilgili orada şöyle birşey geçiyormuş wikide görmüştüm, aslında wardenlar old godlar'ın saklı tutuldukları hapishanelerin yerlerini biliyorlarmış.)

Hero of Feralden konusuna gelirsek Dragon age origins'teki karakterimiz ise bu calling denen müzik sesini engellemeye çalışmak için batıya biryerlere gitmiş. Leliana bu konuda birkaç şey söylüyor. Hatta bu calling denen sesi engelleyebilen iki kişinin olduğuu söylüyorlar birtanesi warden-mage imiş diğerini inanın hatırlamıyorum.(Tabi dragon age origins'in sonunda hala Heronuz yaşıyorsa.)

DipNot:Yukarıdada dediğim gibi oyunu henüz bitirmedim plot twist olabilir. Ayrıca postunuzu yorgun gözlerle okudum bazı yerleri yanlış anlamış olabilirim.(Dragon age 2 Legacy'yide oynamadım ama orada corypheusu Hawkenin öldürdüğünü ve oradan birşekilde corypheus'un kaçtığını biliyorum.)

• anorzhul A kullanıcısına yanıt

Hocam kontrol edilmek isteniyorlar derken ben Cory tarafından kontrol edilmek isteniyorlar demek istedim. Yoksa kendileri biri beni kontrol etsin demiyor
    Bu arada 5. blight ta öldürdüğümüz old god eğer 1 de Morrigan la o geceyi geçirmişsen ölmüş olmuyor sadece vücut değiştiriyor. Oyunu bitirmediysen söylemiş olmayayım ama görünce çok şaşıracaksın emin ol. 2 nin ek paketini oynamak baya pahalı legal yollardan malesef. Ben sırf fanı olduğu için aldım ama değdi.
  • LaHire kullanıcısına yanıt

Bende sizin dediğiniz gibi çocuk yaptım morriganla, öyle bitirmiştim zaten origins hikayesini . Malesef buaralar param olmadığı için inquisition'ı bile default world state ile oynamak zorunda kaldım. En kısa zamanda orjinal alıp göndermeleri görmem gerek çünkü default world state'te warden'ımız ölmüş falan hiç hoşlanmadığım şekilde bitmiş çok üzüldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

quote:

Yakalamak derken binek olarak kullanmak istiyorsan öyle bir şansın yok. Ejderhaya falan binemezsin. Ama gergedana benzeyen binekler vardı galiba merchantta.

Hinterlandsdeki atçı abinin questini yaptıktan sonra, yanına dorian ile gidince atçı abi inquisitiona katılıyor. Orada merchant olarak binek satıyor. 4 tane kategori var.

ejderha dedıysemde abartmaya gerek yok xd

anlattıgın yere kadr geldım 4 secenek var at harıc hepsı kılıtlı acmak ıcın ne yapmak gerekıyo quest oyun ıcı oyun dısı para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dawes21 -- 24 Şubat 2015; 17:25:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

quote:

ejderha dedıysemde abartmaya gerek yok xd

anlattıgın yere kadr geldım 4 secenek var at harıc hepsı kılıtlı acmak ıcın ne yapmak gerekıyo quest oyun ıcı oyun dısı para

Eğer atçı abiyi inquisitiona katılmaya ikna ettiysen, hemen stableın yanında satıyor o.

• Millet acil bir bakın nolur.Origins oynuyorum .Mage Arcane warrior gidiyorum daha level 8 fakat bir sorunum var.Oyuna başlarken 2 adet heavy armora sahiptim. Arcane warriora dönüşünce bunları giyebiliyorum fakat fatigue çok fazla artıyor ve mana kullanamaz oluyorum neredeyse. Tabii ki sustained skillerde çok mana alıyor.Nasıl bir çözüm getirebilirim ? ya skill ya da armorlardan vazgeçmem mi gerekiyor ?

Bir de stat dağılımı nasıl olmalı ? Magici fullemeye çalışıyorum onun dışında neye abanayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuckFou -- 2 Mart 2015; 19:20:30 >
  • Arkadaşlar oyunu pc de oynuyorum izlediğim videolarda magelerin mor renkli bi skill ağacı olduğunu gördüm sanırım necromancer bi kaç tane daha vardı tam emin değilim bu neden böyle benim mage human 4 skill ağacı var acaba skill ağaçları ırklara göre farklılıkmı gösteriyor.

• Türkçe yama için niyetlenen yok halâ. Beklemeye devam

• Arkadaşlar bir ejderi kestikten sonra bakıyolar drop yok tekrar keserim artk filan diyorlar ben ejderi kestıgım yere gidip bakıyorm hala boş?
    Hile falanmı yapıolar? Aynı ejderi tekrar tekrar nası kesıolar? yoksa iyi item cıkana kadar aynı save'imi başlatıolar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Türkçe yama için niyetlenen yok halâ. Beklemeye devam

Şu saatten sonra projeye başlasalar bile çıkması en az 1-1.5 yıl sürecektir.En iyisi oynamaya başla sen.
  • oyun çok acayip yaw benmi acaba beklentiyi düşük tuttum anlamadım ama Çok oyunculu MMorpg oynuyormuşçasına en ufak xpi kacırmıyorum side quest atlamıyorum.
    Yani bu oyun single player yerine download edilebilen bir client seklınde olsada gideri olurmuş yani:D
    Mousu basılı tutarak vurmak falan tam olarak Non target olmasada yarı non-target diyebilirm..Kayarak vurmalar felan.
    Elder scrolls gibi dragon age Online yapılırsa şaşırmam çok fena Kokusunu aldım cunku .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilim88 -- 3 Mart 2015; 22:01:27 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.