Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition %100 TÜRKÇE YAMA V2 (MAKİNE ÇEVİRİ) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
15
Favori
79.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GÜNDE SADECE 4 SAAT UYKU DÖRT BİR YANI HAİN DOLU YORGUN BİTKİN AMA PES ETMEYEN BİR BEDEN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ REİS YORULDUN BİLİYORUZ AMA BU TÜRKÇE YAMALAR SENSİZ OLMAZ REİS

• azor ahaii kullanıcısına yanıt

Tamam sen indirip oynarsın tek tek not alıp geri dönüş yaparsın 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkul5 kullanıcısına yanıt

Sen çok atarlı bir arkadaşa benziyorsun. Böyle yaparak insan kazanamazsınız, kaybedersiniz. Benim vaktim var, şartlar sağlanırsa elbette düzeltirim. Sen de hazıra konup uğraşılmış yamayla bir güzel oynarsın. Aynen devam.  

Atarlı derken hayırdır?hazıra konmak?

Sen oynarken tek tek not alınıp anlam bozuklugu olan yerler düzeltilsin demiyormusun.

Bende diyorum ki yama paylaşılınca tek tek not al arkadaşa geri dönüş sagla.

Zira konu sahibi team ninja,ilk gün bir dosya paylaştı denenmesi için.hemen 50 gb oyunu indirip denedim ss attım ilk sayfada hazıra konma yok.benden başka geri dönen olmadı.

Zart zurt arkadaş marvel avangers dil dosyasına bir bakmam lazım ama 135 gb.kürekli 50 gb (repack)indiremem dedi.

Onada yardımcı olmaya çalışacam .kürekli sürüm indirip dik dosyasını bulursam arkadaşa yolluycam bakması için.

Sen ne yaptın,eleştirmek dışında:))

Aferin sana.!   Çok büyük işler yapmışsın... Tebrik ederim, bilmiyordum bu kadar uğraştığını. Kolay gelsin sana, fazla yorma kendini. Zamanla hallolur bazı şeyler.

Anlayana sivri sinek saz.anlamayana davul zurna az 

Haa, şunu bileydin.  

• VAlla hocam sensiz buraların keyfi yok konusmalarınıda çok beyendim 1 Demlik çay içen

insan kahve gibi hatır gibi Sevgi gibi konuları iyice anlamıştır helal olsun şimdiden

• Hocam sorulduysa affola. RDR2 için birşeyler dusunuyomusun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dragon Age: Inquisition yamasının linki çalışmıyor.

Teşekkürler

• indirme linki çalışmıyor

• LİNK EKLENDİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 21 Ekim 2020; 20:7:23 >
  • Helal olsun kardeşim eline koluna sağlık :)

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Donanımhaberin en değerlisi artık sen bizim
    İçin kıymetlimissin dlcleri cevir demem o kadar
    . Utanmayan bir insan deyilim teşekkür ederim

İyiki varsın birsürü insana öncü oldun

Herkes seni çok tanıyor seviyor artık

• v1.1 yeni düzenleidm bunu indirin.

oyunda gördüğüm yanlış ve kdolu yerleri düzeltiyorum gördükçe ama tek başıma bu mümkün değil.

ana sayfada dediğim gibi düzeltmemi istediğiniz yerler varsa düzeltirim bende gördükçe düzeltrim sanırım büyük ihitmalle bozuk yerler açıklamalardadır konuşmalarda sanmam fazla.

ö.m attım bakıp cevaplar mısın?

• Eline yüreğine gönlüne sağlık kardeşim

• şimdi sorularınıza geleyim tek tek.

@lıfenorm @TRPunisher hocam rdr2 için şimdi çevrilse bile güncellemede herşey gider büyük ihtimal ile @zartzurt456 arkadaş ile akşam konuştuk çok güzel bir insan kendisi.şimdilik bekliyoruz oyun bende orj var ama kürek bekliyoruz bakalım :)

@azor ahaii hocam öncelikle nexus mod için tşk ederim evet istediğim bu çok çok tşk ederim.

düzeltmeye çalışıyorum ama dönüş yapan olmadı test için dönüş yapan arkadaşda sanırım kimse test için yazmayacak dedim linki yayınladım ve msj ını gördüm kendisinin.

daha öncede code vein de yardım isteidm 10 15 kişiye ama kimse yardım etmedi.

konuda arkadaşlarında kusuruna bakmayın benim 2.tercihim her zaman makine çeivir ama her zaman söylüyorum yaması uzunca bir zaman çıkmamış çevrilmemiş oyunları çeviriyorum gidipte çevrilen oyunu çevirmiyorum.

çevirsemde biz çeviriyoruz deidklerinde bırakıyorum ve siliyorum yamaları.çıkmış olan 8 10 yamamı sildim.

kusuruma bakmayın artık elimden bu kadarı geliyor.

@seyyahq dlc leride çeviricem dlc ler biraz daha karışık dosya yapısı ama çeviricem onlarıda.

• Cevabın için teşekkür ederim kardeşim benim ikiniz de muazzam insanlarsiniz gerçekten ☺️ peki şu aşamada yama yapılıyor mu sıkıntı olmadan ?

Sana kesinlikle bir lafım yok eline sağlık. Ayrıca mod konusunda yardımcı olduğuma sevindim. Özel mesajla durumu iyice açıkladım gerisi sana kalmış. Yardımcı olmak isterim bu oyuna.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azor ahaii -- 21 Ekim 2020; 20:50:51 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.