Şimdi Ara

Dragon Age III, E3 Fuarında Olacağı Kesinleşti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Bioware'in Mass Effect ile birlikte bu nesle damgasını vuran RPG oyunu Dragon Age'in E3 fuarında olacağı açıklandı. Geliştiricilerin Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre EA konferasından oyunu görebileceğiz.

Bakalım Bioware'in kurucularının stüdyodan ayrılmasından sonra ne tür bir oyunla karşı karşıya kalacağız. Bazı oyuncular umutluyken, bazılarının ise Bioware'den artık umudu kalmadı.

• Origins'i 2 kez bitirmeme rağmen yeniden kurdum hala oynuyorum, o derece muhteşem bir oyun. Umarım Origins'ine dönen bi oyun olur :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Origins gibi olsun yeter. Birde MORRIGAN yoksa sağlam küfür edecem.
  • DA2 rezaletinden sonra umudum yok benim.Bioware öldü yaşasın CD Project.
  • Hadi bakalım güzel şeyler bekliyorum
  • Dragon age harika bir yapımdı. Pc oyuncularının bu tarz RPG oyunlarına ihtiyacı var. Eğer bioware iyi bir iş çıkarırsa ortalık bayram yeri gibi olacak :)
  • İlk oyun gerçekten çok iyiydi ikinci oyunun sadece demosunu oynadım. Umarım ilk oyunun izinden giderler.

Spoiler
    Bu arada Morrigan Witch Hunt dlc sinde öldü.
    Spoiler

• Olsun bakalım da umudum yok pek. Yeni Mass Effect oyunuyla ilgili birşeyler de öğreniriz umarım.

quote:

Orijinalden alıntı: Vermillion03
    Spoiler
    .......
    Spoiler

Vermillion03, Spoilera cevap: Hayır. Bu kadar insan salak mı da onu bekliyor sanıyorsun? Bir Google'da ara, yabancı forumları vs. aç bak.

Benim savede ne olduğunu da yazardım da... spoiler olur şimdi. Gizlenmiyor burda.

• denemek lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.