Şimdi Ara

Dragon Age Awakening Türkçe yama Devredildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
8
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yamayı _ Wollnir _ Nikli arkadaşa devrediyorum. Eminim daha erken ve başarılı bir yama olacak.Gerekli olduğunda kendisine yardım için elimden geleni yapacağım. Şimdiden kendisine başarılar diliyorum.

YETKİLİLERİN KONUYU SİLMESİNİ RİCA EDİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 2 Mayıs 2020; 1:38:49 >

• Kolay gelsin

Dragon age origins bittimişdim çok güzel oyundu dragon awakening gelirse harika olur oyunu tekrar indiririm
  • Eger yapilirsa cok büyük İş olur ,Ellerine saglik şimdiden mülkemmel haber. Herkes seriye baştan başlar :) Dao 3 yapilir o vakte kadar süper olur. Umarim bu konuda destek görürsün.. takip ediyorum konuyu )
  • Keşke yapılsa. Çok Güzel olur. Eğer yapılırsa diğer dlclere de el atılması lazım. tamamen google translate yapılmış.
  • çevirmişken ana oyunun başlangıç kısmındaki şehirli elf hikayesini de çevirebilirsen güzel olur. 1-2 saatlik bir şey ama nedense çevrilmemiş.
  • Eğer yardımcı olmak isteyen çıkarsa dragon age origins ultimate edition hepsini düşünüyorum.sonrada dragon age 2'nin DLCleri
  • Hocam 10k satırın çoğu codexten oluşuyordur diye düşünüyorum. Çevirinin daha çabuk bitmesi için o bölümü atlamanızı öneririm. Zaten çoğu kişi için önemsiz bence.
  • bencede codex'e hiç dokunmazsan çok iyi olur. zamanında bu oyun %60 da iptal edilmişti :/
  • Çok güzel haber bu. Umarım yarıda kesilmez ve biter. İstediğin desteği de bulursun umarım. Arkadaşların dediği gibi codexlere hiç bulaşma hocam...
  • Helal olsun sonunda birisi el attı şu oyuna. Eso'nun çevirisiyle uğraşmasam bende yardım ederdim...
  • Kolay gelsin,gelişmeleri ara ara yazarsanız çok mutlu oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witcher_king -- 25 Ocak 2020; 17:58:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • % 10
  • Dragon Age Origins'de de codexler çevrilmemişti. Yanılmıyorsam DA2 yamasında da belli bir kısmı çevrilmişti ardından codexleri çevirmekten vazgeçmişlerdi. Size de önerim codexlerde boğulmayın.. :) Güzel bir haber, kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

% 10
    Mülkemmel..

Kardeşim beni Yanliş Anlamazsan ?

Dragon age Originste Yüzde Yüz degil 95 Türkçe Kalan Kısmı cevirebilirmisin ? Cücelerin sehri Biraz ingilizce ama bilgi amacli söyledim..
  • bu oyun için istersen codex çevirme. çünki 1 ve 2. oyunda zaten codex çevirlmemiş. dlcde boşuna olacak. ama diğer oyunlar bence oyunun hikayesinden sonra codexi çevir. çünki codexde önemli bişey. ya bi yapı felan görüyorsun direk codexe yazılıyor. açıyon ingilizce :(. oyunun evreni tam öğrenmek isteyenler için çok kötü birşey :(. ben dahil.
  • Çeviri ne durumda?

• blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Ağırdan ilerliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

Ağırdan ilerliyor
    Kolay gelsin yukarı alalım konuyu

• kuiks kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam, ne kadar ağır olursa olsun umarım sonuna kadar devam eder ve azimle bu duvarı delersiniz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam güncel durum nedir , merak ettigim mesele bu konu hakkında sana yardimci olacak arkadaşlar mutlaka olmuştur ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.