Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
40
Favori
51.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşALLAH Yeni Yila Girmeden Hazir olur Diyeyimde Kendime Sabir yükleyim :P

Şaka bir yana elleriniz dert görmesin..
  • bayadır güncelleme gelmiyor en azından %50 sinin bittiğini düşünüyorum.
    tahminen ne zamana yayınlanır ?
  • tanser61 T kullanıcısına yanıt
    %50 bitmedi şuan diğer arkadaşım olmadığı için yavaş ilerliyoruz. Yayın konusunda bilgi veremiyorum.
  • Böyle Bir Oyuna Neden Kimse yardım Etmiyor yahu ? bi el Atalım Şu yamayada En Kısa Sürede Bitirelim Arkadaşlar. Bitirelim ki 3. Oyunada Türkçe Yama Yapalım Dragon age Seriside Aynı Witcher Serisi Gibi Komple Türkçe Olsun. Çünkü Bu Seri Witcher Hikayesi gibi Güzel bir Seri. Keşke Ben İngilizce Bilsemde yardım Etsem. Yemin Ederim İçim gidiyor Yardım edemiyom die :(
  • kenan495 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende..😧çevirmen değilim ama elimden ne gelirse yapmak isterim.Dragon age origins benim için sadece pc oyunlarında değil genel anlamda milattır..keşke Fallout ve gta çevirileri gibi bu oyun için çevirmenler başvuruda bulunsa..Allah razı olsun la hire 2009 yılında çıkan ilk oyunun çevirmenleri arasında ve inanıyorum son oyun onun elinden çıkacak..biz herzaman yanınızdayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık çeviri grubumuza 2 yeni arkadaşımız daha katıldı. @Makarnacı321 ve @eayurdaer'e hoşgeldiniz demek isterim. Eayurdaer arkadaşımızı Bioshock 2 Türkçe yamasından tanıyorsunuz zaten. Umarım bu katılımlarla yamamız çok daha süratli şekilde çevirilmeye devam eder. Kendilerine teşekkür ediyorum.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Başarılar dilerim. :) Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

• LaHire kullanıcısına yanıt
    Harika bir haber daha, kolay gelsin hepinize dostlar ellerinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Artık çeviri grubumuza 2 yeni arkadaşımız daha katıldı. @Makarnacı321 ve @eayurdaer'e hoşgeldiniz demek isterim. Eayurdaer arkadaşımızı Bioshock 2 Türkçe yamasından tanıyorsunuz zaten. Umarım bu katılımlarla yamamız çok daha süratli şekilde çevirilmeye devam eder. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Andraste'nin Lütfu üzerimize olsun
  • Şöyle iki tane daha sağlam çevirmen aldınızmıydı sırtınız yere gelmez dostlar. doğukan'ın proje bitiyor, bu seriyle ilgili gibi hem inquisition'ı çevirmek de istiyordu. Buna bir şekilde yol olurlarsa onu da bir şekilde açarım söz. hadi görelim dragon age fanlarını.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Ben iki hafta önce konuştum bile onunla, bakalım bir sürpriz olabilir.
  • Hadi bakalım hayırlısı diyelim.

Bak sana ne dedim kandemir? 2 video koy buralar şenlenir dedim mi demedim mi?
  • Benim yama biter bitmez size yardımcı olmak isterim arkadaşlar. Fuat arkadaşım hakkınızda çok olumlu konuştu ve sizlere katkı sağlayıp yükünüzü hafifletmek isterim. Şimdilik kolay gelsin demekten başka bir şey yapamıyorum.
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    Mutlaka bekleriz hocam kolay gelsin
  • 2 den sonra awekening ondan sonrada kotor 2. üstüne birde dragon age ınq ohhh tadından yenmez. kolay gelsin sizlere bioware oyunları teker teker çıkıyor aradan.
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    Adamın dibisin, ellerinize sağlık hepinizin.
  • Mass Effect andromeda yı anladığım kadarıyla Sarkis kisaohanyan çevirecek.Yani Fallout 4 ten sonra aklında o var.. 2. Oyunun sonrasında Awakening ve sonrası inquisition..😊inşallah 🙏

• andromeda iyi bir fikir gibi gelmiyor bana çünki talep edeni az. bunun gibi durumlar için strawpoll da oylama başlatmaları ve daha çok olan talebi seçmeleri daha mantıklı gibi.
  • tanser61 T kullanıcısına yanıt
    Deluxe sürümü ile kusurlarından arındırılmış hali aslında harika görünüyor.Aslında isabetli bir karar çünkü kalkıp kolay kolay birisinin mass effect andromeda yı çevireceğini pek sanmıyorum..yani 4.5 yıldır Dragon Age inquisition ı bekliyorum,mass effect bu konuda şanslı. :)

• purrfect kullanıcısına yanıt
    Dragon Age: Inquisition çıkalı daha 3 yıl olmadı. 4.5 yıl beklemeyi nasıl başardın
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.