Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
40
Favori
51.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAMA durumu ne alemde ? herkese açık sürümü ne zaman çıkar ?
  • Yama testi bitti ama @LaHire askerde. Döndüğünde sorunları düzeltip tam sürümü çıkaracağız. Merak etmeyin bedelli:)
  • Ya ben alıcam yamayı ama ininal ile ödeme yapamıyorum yapabilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Yama testi bitti ama @LaHire askerde. Döndüğünde sorunları düzeltip tam sürümü çıkaracağız. Merak etmeyin bedelli:)
    ne zaman dönecek inşallah
  • Askerden sevgilinin dönüşünü bekler gibi bekliyorum 😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen dönsün inşallah bakalım ,yeni proje Dai mi olucak yoksa da awakening mi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam sürüm çıktığında tüm kullanıcılara açık olucal mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar1010320

tam sürüm çıktığında tüm kullanıcılara açık olucal mı?
    Olacak diye biliyorum.
  • Facebooktan sordum şu anlık öyle bişe düşünmüyoruz dediler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: degusto17

Facebooktan sordum şu anlık öyle bişe düşünmüyoruz dediler ?
    Çevirinin başlarında öyle bir açıklama yapmışlardı diye hatırlıyorum. Sonradan karar değiştirmiş olabilirler.
  • Belli bir süre geçtikten sonra ücretsiz olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abone olmada sıkıntı mı var. Çünkü kartınız reddedildi diyip duruyor. 0 tl tutarında işlem yapılmıştır yazdı ve google servisler 2 tl işlem ücreti aldı Akşam akşam sinirlerim bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.sen -- 28 Ocak 2019; 20:53:0 >
  • 3 dolarlık abone olursam yamayı kullanabilir miyim ve abone olunca her ay mı kesiyor parayı tek seferlik mi yoksa
  • uygar1010320 U kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla aylık; yani her ay para kesiyor.
  • kral askerden geldi mi ?
  • Beta versiyonu nasıl arkadaşlar ? İngilizcem var+beta sürümü ile anlayarak oynar mıyım ? Tam sürümü beklemek istemiyorum, kim bilir ne zaman çıkacak.
  • Merhaba arkadaşlar, bahsi geçen iş geçişini tamamladım. Artık kariyerime 23 Studios'ta managing director/genel müdür olarak devam edeceğim. Bu sebeple Animus Projesi'ndeki görevlerimi Erkam Ali Dönmez'e devrediyorum. Artık bu kullanıcı adı ile Animus Projesi ile ilgili bir mesaj atmayacağım. Var olan konuları da Animus Projesi adlı resmi hesaba devredeceğiz. Devam eden projelerin hiçbiri bu değişiklikten etkilenmeyecek çünkü zaten hali hazırda çevirmen veya proje yöneticisi olarak bulunmuyorum. Bu değişikliğin hayırlı olması dileğiyle.
  • Arkadaşlar aşşağıda ki linkten oyuna ait orjinal dlc leri indirdim ama orjinal oyun yüklü olmasına rağmen, 'lütfen da2 yi yükleyin uyarısı veriyor. DLC leri nasıl yükleyebiliriz ? (Mass effect serisinde tüm dlc leri yükleyip oynamıştım)
    https://help.ea.com/en-gb/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar aşşağıda ki linkten oyuna ait orjinal dlc leri indirdim ama orjinal oyun yüklü olmasına rağmen, 'lütfen da2 yi yükleyin uyarısı veriyor. DLC leri nasıl yükleyebiliriz ? (Mass effect serisinde tüm dlc leri yükleyip oynamıştım)
    https://help.ea.com/en-gb/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/
    DA2 Updatesi var Orda görmüş Olmalisin. Onu Kurduktan Sonra Denemelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

DA2 Updatesi var Orda görmüş Olmalisin. Onu Kurduktan Sonra Denemelisin.

Alıntıları Göster
    da2 update'i dediğin hangisi oluyor acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.