Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
40
Favori
51.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    😂😂 2012 de çıktı diye hatırlıyordum yanılmışım.😄ama 3 sene olmasına az kalmış yine çok beklemişim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    O degilde eger bagis butonu acilirsa ne kadar bagis yapacaginizi cok merak ediyorum. Veya bagis yapar misiniz..

• Sanane.

Forumda en fazla paralı bağış isteyen sensin. Haklı olarak herkes senden fazla bağış yapmanı bekliyor. Öyle atıp sallayarak 'yok ben paralı çeviri istiyorum' filan demeyeceksin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Artık çeviri grubumuza 2 yeni arkadaşımız daha katıldı. @Makarnacı321 ve @eayurdaer'e hoşgeldiniz demek isterim. Eayurdaer arkadaşımızı Bioshock 2 Türkçe yamasından tanıyorsunuz zaten. Umarım bu katılımlarla yamamız çok daha süratli şekilde çevirilmeye devam eder. Kendilerine teşekkür ediyorum.

• Şu kavganızı özelden yapsanız olmaz mı arkadaşlar? Her konuda aynı karın ağrısını çekmeyelim, lütfen!! Arkaplanına şahit olduğum ve güzel bir havanın yakalandığı konuya gölge düşürmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 4 Ağustos 2017; 19:15:53 >
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Benlik bir durum olsa anlarım fakat yorumlara göz atarsanız kimin konudan alakasız tartışma çıkardığını görebilirsiniz.İnanın ben daha çok rahatsız oluyorum fakat çözümünü buldum sanırım.Sizden ve çevirmen arkadaşlarımdan tatsızlık için özür dilerim takipteyiz.

• yamada çalışmıyorum benim de zaten haddime değil ama bir fikir vermek istiyorum.
    evilhuman yaması bittikten sonra yardım etmek istediğini söylemişti.
    yamasında ona baya saygı duyan güzel çevirmenler çıktı.
    bir kaç çevirmen de illaki gelecektir. tahminen 8 kişilik bir ekip olursa ve o ekibi 2 ye bölebilirsiniz. ana ekip olan 5 kişilik grup dragon age 2 üzerinde çalışırken yan ekip olan 3 kişi ise dragon age originsin awakening dlc si üzerinde çalışabilir. awakening i çeviren grubun işi bitince dragon age 2 yi çeviren grupla tekrar birleşip 2 yi yapmaya devam edebilirler.
  • Bir kişiye herkes aynı şeyi diyorsa, o kişi yaptığı hatayı görmezden gelip zeytinyağı gibi yüzüstüne çıkıyorsa, sıkıntıyı kendi de aramalıdır. Sırf 'Karapathian' hatrına daha bir şey demiyorum.
  • Birşey diyemezsin zaten.Senin gibi düşünmediğim için hatalı sayıyorsun tadını çıkar.Alakasız başlıklarda da insanları taciz etmeyi bırak.

İstediğimi derim, burası bir forum ortamı paşam. Bu foruma mesaj atıyorsan cevabını almasını da öğren. Halen tahrik edici mesaj atmayı da bırak. İnsanları derken çoğul kullanma, kime ben ne taciz mesajı atmışım göster bakayım? Bu arada hayatım da ilk defa bu konuda sana mesaj attım. Bu zamana kadar sana hiç bir konuda ne mesaj attım ne başka bir şey. Bu da senin yan hesaplar kullandığını gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanser61

yamada çalışmıyorum benim de zaten haddime değil ama bir fikir vermek istiyorum.
    bir kaç çevirmen de illaki gelecektir. tahminen 8 kişilik bir ekip olursa ve o ekibi 2 ye bölebilirsiniz. ana ekip olan 5 kişilik grup dragon age 2 üzerinde çalışırken yan ekip olan 3 kişi ise dragon age originsin awakening dlc si üzerinde çalışabilir. awakening i çeviren grubun işi bitince dragon age 2 yi çeviren grupla tekrar birleşip 2 yi yapmaya devam edebilirler.

Bana mantıklı geldi fakat yama uzun zamandır devam ediyor birden nasıl 8 kişi olabilir ki kadro ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

quote:

Orijinalden alıntı: tanser61

yamada çalışmıyorum benim de zaten haddime değil ama bir fikir vermek istiyorum.

Bana mantıklı geldi fakat yama uzun zamandır devam ediyor birden nasıl 8 kişi olabilir ki kadro ?

çeviriye evilhuman katılacağını söyledi. sadece mass effect yamasıyla bile çok saygı duyulan bir çevirmen haline gelmiş durumda. onun gazıyla oyunu sevmese bile birçok çevirmen katılacak tahminimce.

• Elder scrolls 4den sonra birde bu insan rpglere doyamıyor kolay gelsin

• Codex ler ile ilgili herhangi bir gelişme var mı? Çeviriye devam ediliyor mu yoksa vazgeçildi mi?

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Codexler şuan pas geçiliyor. Senaryoya ağırlık verdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Codexler şuan pas geçiliyor. Senaryoya ağırlık verdik.

Teşekkürler, yerinde bir karar olmuş
  • En çok beklediğim oyundu inşallah başarıyla sonuçlanır sırf bu yama için üye oldum ve size teşekkür mesajımı iletmek istedim herkes beğenmediğinden bahseder ama ben bu geçiş oyununu açıkcası çok beğendiydim tekrar başarılar diliyorum umarım okullar açılana kadar yetişir forever hawke

• bir kaç gameplaye, incelemeye vs baktımda çok kötü gözüküyor. yama değil dragon age 2 nin kendisi kötü. mage olarak oynarım büyük ihtimal en havalı gözükeni o idi. bekliyoruz origins yeni bitti 2 yaması gelsede oynasak. kolay gelsin.
  • tanser61 T kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu rpg yani rol yapma oyunu grafikden bi sey beklersen hatanın kralını yaparsın ya grafiğe yoğun olacaktı yada hikayesi oyun film oyunu gibi aslında diyolog bol yani aslında türünün en iyilerinden biri
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.