Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
40
Favori
51.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahım bu bir rüya olmalı!Daha dün aklımdan da 2 çevirisi geçiyordu hiç ses çıkmıyor diye ama şimdi 9 yıl sonra 2. Oyunun çevirisi yapıldı.Ellerinize emeğinize sağlık.Özellikle 2009 yılında çıkan ilk oyunun çevirisinde bulunan la hire'a..Animus projesine üye değildim fakat da 2,batman,dos 2 gibi mükemmel oyunlar yolda iken durmak olmaz.Gerçi Dragon Age inquisition'ın seçilmemesi yüzünden kendi kendime triplere girmiştim ama artık sıra ona da gelecek inşallah.:) Bize bu mükemmel evreni ve onun hikayesini anlayabilme imkanı sunduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ederim.İnşallah başarılarınız hep daim olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    Sizde hep yanımızda oldunuz. Sadece maddi değil, manevi destek ile çevirileri yaparken bize moral verdiniz. Asıl biz teşekkür ederiz.
  • Yama için teşekkürler. Dragon Age Origins Bitirmiştim dha önce fakat silmiştim kayıtlarını. 3 Irk ilede bitirmiştim. Tekrardan başlamasam direk Dragon Age 2'den başlasam Origins'den çok kaybım olur mu ? Yani save aktarmazsam neler kaybederim birisi söylerse çok sevinirim. Tekrardan teşekkürler.
  • Yama çok kaliteli oynuyorum şu an. Neler varmış neler de anlamadan oynamış geçmişiz zamaında.. Çok üzüldüm oynarken oyunu gerçekten. Hikaye, atmosfer inanılmaz. Ellerinize sağlık.
  • Arkadaşlar, Dragon Age 2'yi Origin dışında bir yerden indirmek mümkün mü?
  • bennde yazılar kutu kutu oldu neden
  • Halmew H kullanıcısına yanıt
    Bad boy imajı çizmek istemem ama torrent desem? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKİSS33

bennde yazılar kutu kutu oldu neden
    Ben oyunu korsan sürümde denedim kutucuk şeklinde göründü. Korsana uyumlu değil sanırsam.

Origin versiyonunda oynuyorum şu an sıkıntısız.
    Aldığım ekran görüntüsünün sol altında kendi hesabım görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 29 Eylül 2018; 23:55:46 >
  • orjinal versiyonu için uygun fiyata alabilcegim link atar mısınız
  • TURKİSS33 T kullanıcısına yanıt
    Durmaplay gibi sitelerden bakabilirsiniz.

Ancak benim tavsiyem Origin Acces 4 euro yani 30 lira. Onu alırsanız 1 ay Fifa 18 dahil oynayabilirsiniz. Karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 30 Eylül 2018; 0:10:4 >
  • Tebrik ederim, çok zorlu oyunun çevirisini tamamlama aşamasına geldiniz. Yıllar sonra DA2 yamasının olacağını ihtimal vermiyordum. Bu çalışmaya başlamak bile büyük bir fedakarlık gerektirir. Saygılar..
    Bir de 2.oyuna hakim olaan arkadaşlara bir sorum olacak. Dragon Age Origins'i önceden 2-3 defa bitirdim. En son oynadığım save dosyası da duruyor. Soracağım soru şu: 2.oyunun, origins ile bağlantısı çok var mı ? Karakter, mekan, senaryo bakımından ? Var ise tekrar bitirip tazeleyeyim hafızayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JipiaxPhoenix -- 30 Eylül 2018; 22:55:39 >
  • JipiaxPhoenix kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bence oyunu en baştan bitirecek kadar bağlantı yok. Zaten 2-3 defa bitirdiyseniz oyundaki karakterleri ezberlemişsinizdir. Yaptığınız seçimleri de hatırlıyorsanız sorun olmaz.
  • Rica etsem yamanın tam sürümüne dair tahmini bir çıkış tarihi verebilir misiniz?
    Ve tam sürüm de mi abonelik veya bağış isteyecek,kısacası ücretli mi olacak yoksa tamamen ücretsiz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostWarth -- 5 Ekim 2018; 22:58:9 >
  • Yamayı indirebilmek için Tek seferlik bi ödeme planı varmı varsa nasıl
  • Yamanın tam sürümü çıkınca tek seferlik ödeme ile de edinilebilecek. Belli bir süre geçtikten sonra da (DLCler hariç) ücretsiz olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Yamanın tam sürümü çıkınca tek seferlik ödeme ile de edinilebilecek. Belli bir süre geçtikten sonra da (DLCler hariç) ücretsiz olacak.
    Animus projesinde her yama için ayrı ayrı abonelik mi gerekiyor ? Yoksa projeye abone olduktan sonra diğer yamalara da erişim veriyor musunuz ?
  • JipiaxPhoenix kullanıcısına yanıt
    Aylık abonelik yaparsanız her yamaya çıkışından önce tamamlanınca ya da alfa, beta sürümlerinde erişiminiz oluyor.
  • Merak ediyorum Sadece. ben Oyunu Türkçe yamasini Kurdum Oynuyorum bellir bir yere kadar Geldim. Bazi Kesimler İngilizce Bilginiz Olsun Caps aldim Biriktiriyorum. Paylaşabilirim. Yetkili biri isterse. Onnu dişinda Konuya Hakim Türkçesi HARİKA.Cokda akici bir ilerliyorsunuz.

Bu arada ARkadaşlar ORİGİNS oyununu bitiren Arkadaşlar. save dosyayi Silmeyin. 2. oyuna aktariliyor. Bilginiz Olsun. şecimlerde Etkili oluyor.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Alpha aşamasında olduğu için dediğiniz gibi eksikler var. Caps almanıza gerek yok. Ay sonunda %100 beta'ya geçeceğiz o yamayı beklemeniz daha sağlıklı olur.
  • Dragon Age 1 - 2 senaryo bağlantısı nedir? direk 2 oynanır mı? Yoksa önce 1 'i oynamak gerekli mi?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.