Şimdi Ara

Drag Me to Hell (2009) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşlı kadının kızı hırpalamasına kadarki bölümü sakince izledim. Diğer yerleri göz aşinalığı olsun diyerek hızlıca geçiverdim. Zevksiz bir filmdi..
  • çerezlik bir film bile değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEmh@ -- 28 Ekim 2009; 1:11:05 >
  • yorum yapılacak bir filmdi.
    sesimi az ne bu filmin sesi %70e fln açtım gece kulaklıkta.
    anam o ilk sahnede odada one ses fırladım noluyoz die. çakallar bilerek sesi kısıyorlar bizde açıyoz kısık die :D
    sonu güzeldi alışılmış bir sonu yok en azından.
    Hem komedi hemde korku olan filmleri hiç sevmem. Komedi öğeleri olmasaymış çok daha güzel olacakmış.
  • zevkler farklıdır.. bence konusu ve sonu cok harika bir filmdi..
    tavsiye ederim..
  • 7 / 10 benden. türü sevenler kaçırmasın
  • Film bence süper son zamanlarda çıkan en kaliteli korku filmlerinden,insanı sıçratan sahneleri var yaşlı teyze
  • yukarı.. izlemeen varsa izlesin.. oldukca basarılı bir film..

• Az önce izledim filmi.Klasik korku filmi aslında ama sonunu gerçekten süper olmuş.
  • Güzel film bencede, tam bir korku gerilim filmi değil ama tarzın özelliklerini yansıtan parametreler yok değil.Abartıdan ve fanteziden kaçınılmış,gündelik hayata yakın.
  • 4/10 veririm en fazla. Çok kötüydü ya, bildiğiniz kötüydü...
  • Ortalamanın üzerinde iyi bir filmdi. 10/6
  • Aynalar filmi gibiyse hiç indirmeyeyim arkadaşlar aynalar filmini herkes çok beğendi ama ben zerre ürkmedim o filmde çok sıkıcı geçiyordu film öyle bir filmse kalsın
  • ikiye ayrılmış yorumlar.

ortalamanın üstü ve altı olarak.

o zaman, ortalama olarak, ortalama bir film sanırım :)
  • Bu filmi yeni izleme şansım oldu kesinlikle berbat bir filmdi boşa zaman kaybı izlemeyen arkadaşlar uzak dursum derim 2/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 24 Mayıs 2010; 20:47:14 >
  • Bence iyi filmdi gece karanlıkta iyi görüntü kalitesi ve iyi bir ses düzeniyle izlendi mi güzel bir zaman geçirilceğini düşünüyorum ayrıca beğenmeyen arkadaşlar acaba daha çok ürkütücek bir film biliyorlarsa önersinler 10 üzerinden 2 ne ya neyse herkesin kendi zevki sonuçta .. Bu arada film çok kaliteliydi demiyorum ama amacını layıkıyla gerçekleştirebilecek bir film herkese de öneriyorum
  • iyi diyenler var çok kötü diyenler var kişiye göre değşiyo sanırım bu film
    korku izleyesim yok bu aralar pek ama ilerde bakarım
  • Kötüydü diyenlere aldırmayın, izleyin mutlaka.
  • diskin diplerinde kalmış, yenice izledim.
    korku filminden çok komedi niyetine izlenebilir. çerezlik film, 6/10.
  • kusmuklar , banka müdürünün elbisesine kızın burnundan fışkıran kan gibi komedi durumları, şeytanın keci kılıgında zıpırca dansetmesi gibi gülünclükler bir araya gelince komedi korku arası bir ibretlik film olmuş. çerez niyetine gider mi? eh evet izlenir.
  • Komedi filmi arayanlar için güzel bir korku komedi filmi. Tiksinirken gülecek gülerken tiksineceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.