Şimdi Ara

>>> Dr Dre Tour White Beyaz Kulaklık <<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Ev Elektroniği >> Müzik Çalar >> >>> Dr Dre Tour White Beyaz Kulaklık <<<
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    501 Mesaj
    Referanslar: 57

Katılım Zamanı
    02 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

Merhaba arkadaşlar. Dün yetter isimli arkadaştan bir tane replika Dr Dre Tour beyaz renk kulaklık aldım. Sesi gayet yüksek fakat ben daha profesyonel bir şeyler bakıyorum. bu yuzden tatmin etmedi. dış görüntü olarak birebir aynı. sadece 3dk kulağımda kaldı. sonra tekrar kutusuna koydum.
    isteyen olursa fiyat 20TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
    Referanslar: 13

Katılım Zamanı
    31 Ağustos 2009

hocam bende almayı düşünüyorum bu kulaklıktan fakat nekadar iyi ne kadar tatmin eder bilemiyorum siz profesyonel kulaklık derken nasıl bişey istiyosunuz bende ona göre kendime alıcamda :)

Katılım Zamanı
    02 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Zehr-i Sükut

hocam bende almayı düşünüyorum bu kulaklıktan fakat nekadar iyi ne kadar tatmin eder bilemiyorum siz profesyonel kulaklık derken nasıl bişey istiyosunuz bende ona göre kendime alıcamda :)

ben cx300 precission aldım bugün.
    o şekilde yani. amatör dj'lik ile de uğraşıyorum. cx300 vardı kaybetmiştim, gittim yine aynısını aldım.
    ama günlük dinleme için gayet kullanılabilir bir şey Dr Dre Tour'un replika modeli
    |
    |
    Referanslar: 5

Katılım Zamanı
    22 Mart 2009

Ürün alınmıştır.
    |
    |
    Alışveriş Yaptıklarım :@levent.kirca @kos1 @tolgawyf @Mert AYAN @feyyazbugan @djmixed @Altanis @jeofizikci @siah2007 @berkayboys @yalnızkral @sjsero @secospacos @tusuka @basasci @SANALKAPTAN @CmrHun @cavador
    Takas yaptıklarım :@baysan240
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.