Şimdi Ara

DP'nin eski Barça gibi olması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık Türkiyeyi geriyor.Sanki film seyrederken birinin gelip filmin sonunu söylemesi gibi oluyor.Artık birinin Naru ile HolyPhonix'i sakatlaması gerek.

Bkz:Messi ayvayı yedi.

• Benimde hoşuma gitmiyor yine 3-0 mış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar parçalamış tebrik etmek lazım.
  • İllaha beni çıkartacaklar oraya milli şampiyonumuz Dari ile smaçları gömecem.
  • aynen
  • Her maç karşı takımı tutmaktan gına geldi kaybetmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clarity.

Her maç karşı takımı tutmaktan gına geldi kaybetmiyorlar.

Artık SKT1'le yapıcağı maçta görücez bunları.Bu arada maç ne zaman bilen varmı ?
  • Aynen
  • Mutlaka birileri bir gün gelip tahtından edecektir, mutlaka.
  • Hiç bi zevki yok ve de naruyu övmeleri beni çileden çıkarıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Hiç bi zevki yok ve de naruyu övmeleri beni çileden çıkarıyo

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight0fheaven

quote:

Artık SKT1'le yapıcağı maçta görücez bunları.Bu arada maç ne zaman bilen varmı ?

Böyle bir maç olacaksa gerçekten çok sevinirim. Umarım SKT1 ciddi oynar ve kamera oyuncuların yüzünü gösterir. Özellikle Naru'nun.

• dp iyi ama olay dp'nin aşırı iyi olması değil. şampiyonluk liginde ve dünkü yarı finalde bazı takımlar dp'nin yenilmez bi takım olmadığını gösterdi ama sorun şu ki her takımda uyumsuz, zayıf 1-2 tane oyuncu var ve bu oyuncuların hataları maçları kaybettiriyor. dp'de böyle bi adam yok şu anda 5 oyuncu da gayet iyi ve fazla hata yapmıyolar bu yüzden basit hatalar dp maçlarının sonucunu belirliyo. naru çok çalıştık falan dedi ama çok çalıştıklarını sanmıyorum zaten bu sene adamın üniversite sınavı var yarın bi gün bireysel yetenek açısından oturmuş 5 tane adam çıkıp bi takım kurarsa biraz takım çalışmasıyla bunları yener diye düşünüyorum.
  • Türkiyede bu kadar üstün farkla kazanip avrupada dpye 3-0 çakıyolarsa, Türkiyenin daha cok iyi takima ihtiyaci var demektir.

Hayir kazara tt hwa falan gitse avrupaya hic dayanamazlar demekki.

• Hwanın galatasaray gibi olması? Hep bu sefer yenicez diye çıkıp yeniliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Hwanın galatasaray gibi olması? Hep bu sefer yenicez diye çıkıp yeniliyorlar

Bomb has been planted
  • knight0fheaven kullanıcısına yanıt
    Sonu belli olan o malum filmlere benziyor bizim turnuvalar da .
  • Türkiye takımlarının hali ortada, DP bu standartın üstünde bi' takım.

Niye böyle? Çünkü oturmuş bi' kadro, taktikler (herkesin bildiği şu gerideysen eşitleyene kadar oyunu uzat taktiği gibi) ve bireysel başarı yönünden diğer takımlardan üstünler.

Hani şimdi birisi çıkıp ''Şu fabulous'dan iyi,şu Naru'dan diyebilir ki zaten öyle olan oyuncular mevcut fakat bu bireysel kabiliyetleri takım oyununa döktüğümüz zaman ortaya çıkan sonuç pek parlak olmuyor DP kadar.

Türkiye'de Wildfire dışında hiçbir e-spor takımını desteklemiyorum, yani DP fanı yada TT fanı falan değilim tamamen tarafsız bir gözlükle söylüyorum tüm bunları.
  • an4cond4 kullanıcısına yanıt
    Yav He He.gif pls
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: knight0fheaven

quote:

Böyle bir maç olacaksa gerçekten çok sevinirim. Umarım SKT1 ciddi oynar ve kamera oyuncuların yüzünü gösterir. Özellikle Naru'nun.

DP SKT1 maçı olacak mı gerçekten ????

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.