Şimdi Ara

Doyasıya 10 GB Paketi (33 TL TÜRK TELEKOM ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
19.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şuan vodafone dayim 46 tl fatura ödüyorum 11gb internet sınıraız konuşma 1000 sms 2 senedir vodafone dayım 25 yaş altıyım internet 6 7 gb da yeterli bana evde işte net olduğu için dk sms çok kullanmıyorum 100 dk 100 sms de yeterli gelir yani 250 yi aşmasına gerek yok ben biraz daha uygun bir tarife olsun istiyorum bu çok fazla geliyor çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuen66

Hocam şuan vodafone dayim 46 tl fatura ödüyorum 11gb internet sınıraız konuşma 1000 sms 2 senedir vodafone dayım 25 yaş altıyım internet 6 7 gb da yeterli bana evde işte net olduğu için dk sms çok kullanmıyorum 100 dk 100 sms de yeterli gelir yani 250 yi aşmasına gerek yok ben biraz daha uygun bir tarife olsun istiyorum bu çok fazla geliyor çok teşekkür ederim
    Kardeşim 2 seçeneğin var: 1'i bu 33 TL 10 GB olan Doyasıya 10 GB paketi.
    Diğeri de görselini ve linkini koyacağım Selfy Sosyal Large paketi.(5+2 GB =28 TL) (Faturalıda 5+3 GB 32 TL)
    Turkcellde 5GB'ı 35 TL'ye alabiliyorsun bunu da düşün.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasiz/Paketler/selfy-sosyal-large-paketi-yeni.aspx

Doyasıya 10 GB Paketi (33 TL TÜRK TELEKOM )

• Hocam media markt fırsatı için ne dersiniz sosyal medya kullanmıyorum 27 tl 6gb neti var bunu düşünüyorum ne yamam gerekir tavsiye eder misiniz ?

• Batuen66 B kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom standı bulunan Media Markt mağazası bulabiliyorsan tabiki bu dediğine taşı numaranı. Şuan 6 GB olarak daha avantajlısı yok,bi faturalı da var garantili 8 GB 28 TL. Ona da faturasızdan geçiş var sadece.
    Eğer media markt magazası bulup 6gb 27 TL paketini alabilirsen şapkanı havaya at,şapkan yoksa ayakkabını at insanlar görsün mutlu olduğunu.

• Çok teşekkür ederim hocam ilginiz için belli ederim mululuğumu atacak bişey çıkar son olarak kusura bakmazsanız garantili 8gb dediğinize geçiş için ne yapmalıyım ?

• Beyler Türk Telekom'a geçip 30 - 40 gün içinde teklif gelen var mı ?

Bu süreç içerisinde ne yaptınız ?
    Bana teklif vs gelmedi beklemedeyim
  • DOYASIYA 10GB Paketiniz 33 TL'ye hattiniza tanimlanmistir. 30 gun boyunca yurt icinde gecerli her yone 100 dakika,her yone 100 SMS ve 10 GB cepten internetinizi 11/04/2019 saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trcelldeyim 29lira 4 gb. Kalitesini geçtim evet 33 lira 10 gb bedava. Hala geçilebiliyorsa yarın başvurayım. Yaş vs sart yok değil mi?

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: eyvahnecdet

Trcelldeyim 29lira 4 gb. Kalitesini geçtim evet 33 lira 10 gb bedava. Hala geçilebiliyorsa yarın başvurayım. Yaş vs sart yok değil mi?

Teşekkürler...
    Doyasıya 10 GB paketi heryöne 100 dk içeriyor yalnız. Ayda heryone 100 dk yetiyorsa iyi fiyatı uygun çok talep gören bir paket. Yaş şartı yok,selfy paketi değil. Faturasız hatlı herkes kullanabilir. Bu paketi alacaksanız hattı taşırken tarifeyi Mobil Heryöne tarifesi değil,Kral Tarife seçin her yöne dakikayı erken bitirme ihtimalinize karşı. Ufak detay ama avantaj.

Ayrıca bu tarifeyi kullananlara birkaç ay içinde faturalı 15 GB 1000 dk 35 TL tarifesi teklifi geliyor. Öyle bir durum da var. Bulundugunuz yerde Turk Telekom iyi çekerse çok avantajlı olursunuz yıllarca başka operatorlerin ne TV'de ne mağazalarda reklamlarına 5 saniye bile bakmazsınız.

• Anladım. Teşekkürler...
    evet kralda 30kurus konusmanın dksı. mobilheryönede 57kurus.
    bugun bir ugrayayım ttye. birhaftaya kalmaz geçer zaten.
    trcelle de bida yükleme yapmam.
    peki trcellde kalan tl bakiyesini nasıl gönderiyorlar bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 5 Nisan 2019; 10:46:11 >
  • eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Turkcell magazalardan basvuru yapiyorsun hesap IBAN numaranı veriyorsun hesabına gönderiliyor.

• Numara taşıma başvurusunu yaptım. Hat acılınca gereken mesajı atsam yeter herhalde. Bir de mobil hyöne olarak yapmış eleman, kral tarife istiyorum dedim. Soylemediniz dedi, sormadın dedim. Kafasına göre yapmış neyse bir ay sonra değiştirebilirsiniz dedi. Tekrar teşekkürler.

Taşındığı gün yükleme yapmadan ilk iş KRAL yaz 5555'e gönder. Degişmezse müsteri hizmetlerini ara değiştirt.

• 100 dk nedir ya,bari 250 dk yapsalardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 10 Nisan 2019; 9:28:18 >
  • doyasıya paketleri , interneti çok kullanan , konuşmayı ve mesajlaşmayı az kullananlar içindir ..
    diğer 3lü paketlere göre daha ucuzdur ..
    çok konuşmalı 3lü paketler daha pahalıdır
    isteyen istediğini tercih edebilir ..

• The Shawshank kullanıcısına yanıt
    4 ay sonra sonunda banada verdiler teklifi :)
  • afoR1zma kullanıcısına yanıt
    kabul ettin mü adına çok sevindim çok uğraşmıştık :)
  • Bana da bugün geldi tarifede 2. ayım.
    Kabul etsem mi bilemedim. Evet cok iyi ama ne 10gbı ne de 100dakikayı bitiremiyorum zaten. Ama radyo apple music vs için cok iyi olabilir.

Paketlere zam geliyor sırayla,size gelen teklif nedir? Uygun faturalı tarifelere taahhut vermek kazancli olur.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.