Şimdi Ara

Doya Doya İnternet Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
7.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnterneti hız düşümü olmadan doyasıya yaşamak isteyen müşterilerimize özel 24 ay taahhütlü limitsiz internet kampanyası!
    Evde İnternet müşterilerine özel, Doya Doya İnternet Kampanyası 24 ay boyunca ayda sadece 64.90 TL 'den başlayan fiyatlarla!​​​​​​ Hemen Tıkla!

Doya Doya İnternet Kampanyası

• Turktelekom 1 senedir yeni binaya altyapı getiremedi
    Yokmu bunun bir çaresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

Turktelekom 1 senedir yeni binaya altyapı getiremedi
    Yokmu bunun bir çaresi
    Arkadaşımda aynı durumda 1 yıldır yeni yapılan binaya internet getiren yok.Gidip 10/10 turkcell super box 112 tl aldı.Tek çaren bu 100/100 internet istiyorsan 279 tl oması lazım.4,5 gb modem veriyorlar istedigin yere götürebiliyorsun.
  • Harf hatası var soya soya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arkadaşımda aynı durumda 1 yıldır yeni yapılan binaya internet getiren yok.Gidip 10/10 turkcell super box 112 tl aldı.Tek çaren bu 100/100 internet istiyorsan 279 tl oması lazım.4,5 gb modem veriyorlar istedigin yere götürebiliyorsun.

Alıntıları Göster
    10/10 olanının fiyatı 159 tl değil mi idi ama siz 112 tl demişsiniz ? birde sınırsızdı demi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 15 Ocak 2019; 13:48:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

10/10 olanının fiyatı 159 tl değil mi idi ama siz 112 tl demişsiniz ? birde sınırsızdı demi

Alıntıları Göster
    24 ay tahaütlü o fiyata indirmişler.Evet sınırsız.
  • quote:

24 ay tahaütlü o fiyata indirmişler.Evet sınırsız.

Alıntıları Göster
    bende türk telekomun evde mobil wifi paketini kullanıyorum geçen ay 70 gb için 70 tl ödedim tabi kullanımınıza göre fiyat değişiyor hız ise benim bölgemde max ortalama 30 mgbit hızında geliyor bu pakette fatura ayın 26 sında kesiliyor yani ayın ortası fatura kesimine 15 gün kala aldığınız her ek 10 gb paket 5 tl civarına geliyor ve her geçen günde 0.40 kuruş düşüyor

ek paketin asıl fiyatı 10gb 12 tl ama ayın ortasında 12 tl yerine 5 tl alınıyor bu paketin tek sıkıntısı paket dahilinde verilen ilk 20 gb tını ayın ortasına kadar kullanırsan ve ay ortasında bitirip işte o zaman ek paket almaya başlayacaksın o zaman daha uyguna geliyor fatura
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/evimde-mobil-wifi-tarifeleri.aspx paket bu

son olarak bizim apartmana da gelmedi 1 senedir altyapı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 15 Ocak 2019; 14:12:3 >

• 6 mb nedir ya 6 diyor adamlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Turkcell li olmak şartı varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknetteki 65Tl'lik 35mbit'imi bırakıp 70tl ye 6mbit'e geçmek istiyorum. Bizim eve TTnetçi bir hanımefendi ile sözleşmeleri gönderin. Özelden adresi yolluyacam
  • OTTOMAN_67 kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OTTOMAN_67 kullanıcısına yanıt
    ben turkcell tercih ettim. 1 ay önce başvuru yaptım fiber için. şuan kutu koyuldu kazı bitmek üzere.buhafta biteceğini söylüyorlar.
    ayrıca twitterden ceo ya attığım twet etkili oldu. tavsiye edelir.
  • altyapısı olmayan binalar için uydu anteni gibi bir şey takarak internet alabiliyorsunuz, üyelik ücreti 150-200 lira gibi bir fiyat ödedikten sonra aylık 40-50 liraya taahhütsüz kotasız 4-16 mb arası bağlantı alabiliyorsunuz. eskişehir için feniks var mesela bu tarz çalışan, şehriniz için aratırsanız illa ki bulursunuz bir şeyler. altyapı kurulması şu an için binanın sahibinin telekomda sağlam tanıdığı olmadıktan sonra çok çok zor, yıllarca sürecek sıralar var ve telekomun bu kadar altyapıyı kuracak gücü de yok parası da yok, alternatif çözüm aramaya başlayın.
  • son 12 aydaki aboneler cezasız geçebilir diyor tavsiye edermisiniz
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/doya-doya-internet-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 7 Ağustos 2020; 16:10:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

Turktelekom 1 senedir yeni binaya altyapı getiremedi
    Yokmu bunun bir çaresi
    Telekomun bir şey yapacağı yoktu, kendim en yakın direğe çekerek hallettim. Herkese kolaylıklar diliyorum..
  • İndirip kaldıracaklrdır

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

Turknetteki 65Tl'lik 35mbit'imi bırakıp 70tl ye 6mbit'e geçmek istiyorum. Bizim eve TTnetçi bir hanımefendi ile sözleşmeleri gönderin. Özelden adresi yolluyacam
    Selam Hocam bende SOL deki 100 Mbps yi bırakıp bu bulunmaz 5 mb geçmek istiyorum bahsi geçen adrese iki bayan temsilci gelebilir mi?

Yanlış anlaşılmasın sözleşmeler vs için..

• Telekom oldugunu simgleerden anladığım gibi geri çıktım

• Yukarıdaki arkadaşlar mükemmel espriler yapmışsınız, direk sizin binalara genel ev altyapısı kuralım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Yukarıdaki arkadaşlar mükemmel espriler yapmışsınız, direk sizin binalara genel ev altyapısı kuralım
    Senin binanın altına kurdunsa genel ev yapısı bizimkileri boşver.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.