Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

downloadlar

9
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Giriş
      687 Mesaj
      13 Ağustos 2005 16:19:57 Konu Sahibi
      merhaba arkadaşlar. bazı sitelerden dosya indirirken flashget programını kullanıyorum. ve herhangi bir download edilebilir dosyayaı tıkladığımda flashget direk çalışıyor. ama bazı siteler de var ki, dosyaya tıklıyorum biraz bekliyor ve browserımın (internet explorer) kendi download penceresi ile download etmeye çalışıyor. oysa ben bu dosyayı da flash get ile indirmek istiyorum. bu tarz siteleri dosyanın flashget ile inmesi için nasıl zorlayabilirim??

|
      |
      13 Ağustos 2005 16:23:17
      Valla şöyle yapablirsin ben mozilla kullanıyorum browser olarak link'e sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyala diyorum sonra da flash'a atıyorum ama yine zahmetli başka biri yardım ederse iyi olur.
      |
      |
    • Yarbay
      2116 Mesaj
      13 Ağustos 2005 16:50:31
      ilgili linke sağ tıkladığında açılan menüden bağlantıyı flashgetle indir diyebilirsin tabi linkin direk dosyayı göstermesi lazım bunuda durum çubuğundan anlayabilirsin
      |
      |
    • Yüzbaşı
      687 Mesaj
      13 Ağustos 2005 17:07:42 Konu Sahibi
      tamam işte bunu yaptığımda da sorun oluıyor. oradaki link dosyayı direk göstermiyor.
      böyle linklerin olduğu bir sayfadki her dosya için tek tek ie ile mi indirecğim?
      |
      |
      13 Ağustos 2005 17:14:42
      mesela download.com daki gibi bir download diyince açılan bir sayfa varsa ve bir süre sonra yükleme başlıyorsa sitede genelde yükleme başlamazsa diye yüklemeye doğrudan bir link olur. onun için bir bakın siteye
      |
      |
      13 Ağustos 2005 17:18:57
      explorer indirme yöneticisi geldiğinde iptal de sistem bu sefer flashgeti devreye sokabilir...
      hiç olmadı explorer indirme yöneticisinde indirilen dosyanın tam adresini görebilirsin bu adresi flashget de new download diyerek url kısmına yazarak indirebilirsin
      |
      |
    • Yüzbaşı
      687 Mesaj
      13 Ağustos 2005 17:25:46 Konu Sahibi
      tıklayınca farklı bir site açılmıyor
      ve
      iptal deyince flashgetten ses çıkmıyor
      ve
      explorer ın indirme yöneticisinde de adres tam olarak gözükmüyor. mesela şu şekilde:

http://www.files.download.xyz.com/..../dosyalar/002.avi

aradaki ... lar işi bozuyor

:(
      |
      |
      13 Ağustos 2005 17:38:46
      Tools--->Options da monitor this files diye bir yer var. Orada hangi dosyaları flashgetin download etmesini istiyorsanız onun uzantısını elinizle giriniz, aralarına noktalı virgül koymayı unutmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedarkness -- 13 Ağustos 2005, 17:39:32 >
      |
      |
      13 Ağustos 2005 18:17:17
      quote:

Orijinalinden alıntı: bluedarkness

Tools--->Options da monitor this files diye bir yer var. Orada hangi dosyaları flashgetin download etmesini istiyorsanız onun uzantısını elinizle giriniz, aralarına noktalı virgül koymayı unutmayınız.

|
      |

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty . . .
    • Yarbay
      8092 Mesaj
      13 Ağustos 2005 18:32:14
      yada linki kopyala flahget e sağ tıkla ve url yapıştır de
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.