Şimdi Ara

Download hızım çok düşük.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Turkcwell superonline kullanıyorum. İnternetim bayağı hızlı ancak bugünden itibaren download hızım 10kbs yi geçmiyor. Dün mesela 1.5mbs idi. Ama bu dediğim sorun utorrent ve google play storede dosya indiriken oluyor. Genelde internetim çok hızlı. Bu neden böyledir?

• Aynen öyle ne uygulamaları güncelleyebiliyorum nede yeni bir program indirebiliyorum google play ve appstore'dan, yarın MH'yi arayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-CeZa-_

Aynen öyle ne uygulamaları güncelleyebiliyorum nede yeni bir program indirebiliyorum google play ve appstore'dan, yarın MH'yi arayacağım.

Ben aradim genel ariza var uzerinde caliaiyoruz dediler. Vpn ile girin duzeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-CeZa-_

Aynen öyle ne uygulamaları güncelleyebiliyorum nede yeni bir program indirebiliyorum google play ve appstore'dan, yarın MH'yi arayacağım.

Aradınız mı ne dediler?

• Aramaya gerek kalmadı, düzeldi sabahında hocam.
  • Şu an Ankara'da sorun hala devam ediyor. Siz hangi ildesiniz

• Antalya da durum halen ayni.

• Tokat Turhal durum hala aynı. Hotspot Shield kurup deneyeceğim
  • bölgesel sorun olmalı... modemi reboot ettirdin mi? bi dene...
  • Arkadaşlar akşam 6 dan sonra hız kopuyor sabaha anca düzeliyor nasıl bir sorunmuş bu
  • Modemi resetledim fln ama ise yaramayinca Hotspot Shield kurdum. Sorundan sonra 30 kb/s olan download hizim 800 kb/s ye kadar cikti. Nasil oldu anlamis degilim suan

• bu sorun hala devam ediyor..buna mantıklı bi açıklama bulmamız lazım..internet bağlantı ve hızında sorun yok...belli başlı (instagram facebook youtube gibi) sitelerde belli bi saatten sonra hız aşırı düşüyor.ne saçma bişey bu ya
  • evet yine başladı
  • Anlamis degilim

• 2 gün önce düzelmişti. Şuan yine uygulama mağazalarından ve psn den download inanılmaz yavaş. Bu nasıl bir sorundur ya.

• Fiber değil galiba bu sorunları yaşayanlar bende hiç bir sıkıntı yok.
  • Sorun her akşam saat 20 gibi başlıyor gece yarısına kadar devam ediyor artık ben bilinçli yapıldığını düşünmeye başladım. Şuanda indirme hızım dosya çekerken internetten 100 kbps yi geçmiyor yani 1 mbps hız geliyor.Normalde 3 mb ile indirmesi lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Sorun her akşam saat 20 gibi başlıyor gece yarısına kadar devam ediyor artık ben bilinçli yapıldığını düşünmeye başladım. Şuanda indirme hızım dosya çekerken internetten 100 kbps yi geçmiyor yani 1 mbps hız geliyor.Normalde 3 mb ile indirmesi lazım..

bu gece iyice sapıttılar..düne kadar sadece youtube idi şimdi tüm yurt dışı...200 ü geçmiyor hız

bu arada indirme hızı için test dosyaları

http://mirror.leaseweb.com/software/software/speedtest/

• Bende bi saat fln yok. Hep oluyor birkaç gundur. Hotspot Shield kurunca biraz düzeldi

• Dediklerinize göre yurtdışı çıkışlarında sorun var türkiye içi sıkıntı yoksa türkiyede sunucusu olan bir vpn ile indirme hızını tekrar test edin mesela hideman türkiye sunucusunu deneyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.