Şimdi Ara

Dövme yaptırmak mantıklı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aralar çok kararsız kaldım.Birde Dh halkına sorayım dedim.

Not : Abdest tutmaz olaylarına girmezseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubat Otuzşubat -- 7 Ocak 2014; 22:25:39 >

• Tutmaz işte kardeşim, geçiciyi bilmem ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlerde sıkıntı olarak çıkar karşına özelikle iş muhabbeti
  • Tutup tutmadığı pek umrumda değil.Ne kadar mantıklı olup olmadığını soruyorum sadece.
  • mantıksız

• Ne yaptıracağına bağlı..
  • Size kalmış, içinizde dert olacağına yaptırın sizin zevkiniz sonuçta

• Bence gereksiz ama karar senin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz bana kalırsa.Madem çok taşımak istiyorsan bir şeyleri üstünde.T-shirt'e falan bastır.
  • Bu bir yaşam biçimi, yaşam kültürüdür. İçinden geldiğince yaşamalısın aksi taktirde mutlu olamazsın, kendini en iyi sen tanırsın. Yapmak istediğin şeyleri, düşündüğün fikirleri başkasına onaylatman, mantıklı mı yoksa değil mi diye sorman çok saçma. İçinden gelen şeyleri yap, yaşadığın topluma ve kültüre ters düşmesi senin onları yapamayacağın anlamına gelmez.

Ayrıca dövme bir sanattır, şekil olsun tarz yapayım kızlar bana baksın diye yapıyorsan hiç bulaşma zaten. Vücudumda dövmeler taşıyorum, bazıları kendi tasarımlarım, hepsinin sembolik anlamları, hikayeleri var. Bunlar beni mutlu ediyor, mutlu olacağım şekilde yaşamaya çalışıyorum, içimden gelenleri bastırmıyorum.
  • Bir arkadaşına bişey oldu Allah göstermesin tabikide ama en basitinden kan bile veremezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubat Otuzşubat

Bu aralar çok kararsız kaldım.Birde Dh halkına sorayım dedim.

Not : Abdest tutmaz olaylarına girmezseniz sevinirim.

Hayır abdest değilde neden kendinize böyle saçma sapan şeyler çiziyorsunuz? amacınız yabancılara benzemek mı nedir? Boş şeylere takılmayın ya Allah bizi bu kadar güzel yaratmışken.
  • romanadamita34 R kullanıcısına yanıt
    Kimin saçma sapan düşünceler içinde olduğu belli.Dövme yaptırmak yabancılara benzemek anlamına mı geliyor ? Bu kadar dar düşünmeyin bence.Allah size akıl vermiş kullanmanızda yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

mantıksız

sen sus ...
  • dövmenin şekline ve yaptırdığın yere göre değişir hocam. bir arkadaşımın boynunda yunan harfleriyle yapılmış dövme vardı gerçekten çok yakışıyordu. bende heves etmiştim bi dönem.sonra vazgeçtim .şu gün aklıma düşsün gider yaptırırım çok takılacak bi şey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

mantıksız

sen sus ...

gay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubat Otuzşubat

Kimin saçma sapan düşünceler içinde olduğu belli.Dövme yaptırmak yabancılara benzemek anlamına mı geliyor ? Bu kadar dar düşünmeyin bence.Allah size akıl vermiş kullanmanızda yarar var.

kardeşim bende onu diyorum akıl vermiş bize. niye kullanmıyorsunuz? ben yanlış birşey dediğimi sanmıyorum, gayet açık bir şekilde de söyledim. amacım sizleri zorla bu kurallara uymanız değil. amacım biraz "saygı duymanız".
  • Allah dövme yapan kadına erkeğe lanet etmiştir. Müslüman olan bir zahmet dikkate alsın
  • Küçük,sadece harfli yazılar olacak ise neden olmasın.
  • Kimsenin dediklerine kulak asma ne kadar mantıklı olduğu değil seni ne kadar mutlu ettiği önemli.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.