Şimdi Ara

Dövme Yaptırıcağım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
55.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kalıcı dövme yaptırıcam ama şekil falan değil bileğime güzel anlamlı bi söz olabilir ama şekil kesinlikle yaptırmayı düşünmüyorum ve yazılacak yazının şekli falan bunları nasıl nereden bulabilirim arkadaş yapıcak bu işten anlıyo o da yardımcı olur ama şeklini falan ben belirlemek istiyorum ne gibi şeyler yazılabilir ve yazı şekiilleri nereden bulabilirim yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler..

• aga savaş çıkmış diyolar boşver dövmeyi
  • Hangi şehirdesin ? Arkadaşın profesyonel mi ? Ben de yaptırmayı düşünüyorum da o yüzden soruyorum.
  • @microbela

savaş çıksın kardeş ne olacak gerekirse savaşırız savaş çıktı diye dövmemi yaptıracam savaş çıksa bile başlaması 1 sene sürer heycan yapmayın

@SeydayaKurbann

arkadaş prof. değil öyle şekil falanda yapamaz bana kalsa güzel yazı falan yazıyor arkadaşlarınada yapmış sinoptayım ben yazın yaptıracaktım ankarada fiyatlar pahalı geldi
  • UPPP !!
  • tamam yaptır
  • @oldcomputer

sakin ol şampiyon
  • abdest tutmazsın.
  • araştırdım abdest alıp yaptırıcağım dövme derinin altına yapıldığından abdest tutmama gibi bir şey yok din hocalarına sordum araştırdım rahat olun
  • uppp beyler yardım edin
  • uppppppppppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ithal_et

abdest tutmazsın.

• arkadaşlar yardım .....
  • Kill for you
  • Atatürk'ün imzası hoş durur bence bilekten yukarı doğru
  • Kendi ismini kiril harfleriyle yazdırabilirsin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pislix

Arkadaşlar kalıcı dövme yaptırıcam ama şekil falan değil bileğime güzel anlamlı bi söz olabilir ama şekil kesinlikle yaptırmayı düşünmüyorum ve yazılacak yazının şekli falan bunları nasıl nereden bulabilirim arkadaş yapıcak bu işten anlıyo o da yardımcı olur ama şeklini falan ben belirlemek istiyorum ne gibi şeyler yazılabilir ve yazı şekiilleri nereden bulabilirim yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler..

Hic yaptırma daha iyi. Güzel ve anlamlı soz olabilir ne demek yahu ? bir ömür tasıycaksın o dövmeyi milletin tavsiyeleri ile yapılmaz bu sonucta vücüt seni vücüdun. Yaptıgın is özentilikten baska birsey degil. Sakin de olamam sampiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: ithal_et

abdest tutmazsın.

Sinop luymuş kafanı yorma burdakilerin çoğu abdestsiz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.