Şimdi Ara

dövme tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dövme yaptırmayı düşünüyorum. izmir'de güvenilir bir yer araştırırken darkgate tattoo sanatçısı selçuk arkadaşla görüştüm. sitesi olanhttp://www.darkgatetattoo.com/galeri/tattoo/ üzerinden yaptığı çalışmaları bakabileceğimi ve sağolsun istek üzerine çalışma yapabileceğini söyledi. mesela samurai dövmesi hoşuma gitti.

ancak, sizlerdende tavsiye almak istedim. aşağıdaki örnek resimdeki gibi vücut ve kol yapım var. ilk kez dövme yaptıracağım için selçuk arkadaşın yaptığı dövme galerisinden hangisini yada sizin tavsiyenizi alabilirmiyim?

kol yapısı örnek resim aşağıdadır.

dövme tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soickan -- 3 Haziran 2017; 19:31:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam, Selçuk arkadaşınızın çalışmaları hiç hoşuma gitmedi. Ben de ilk üç dövmemi öyle bir yerde yaptırmıştım. Sonra 2 katı para verip adam akıllı bir yerde düzelttirmek zorunda kaldım. Tek geçerim
  • istanbul uzak maalesef

• geçen gün metrobüste bi adam gördüm herif yürüyen dövme katalogu gibiydi direk. gözünün üstünden altına kılıç bile yaptırmışto herif. vintage sarı bi gül vardı kolunda tam böle istediğim bi şeydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dövme tavsiyesi

• -BornToDie- kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.