Şimdi Ara

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler ) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
26
Favori
46.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar üniversite yıllarımda uzun süre bu işle ugraştım yaklaşık 6 yıl civarı sonrasınıda sayarsanız 9 yıllı bulmuştur .. üniversiteden sonrada bir dönem devam etti ve aslında hala bazen dövme yapma işim devam etmekte. fakat şu anda farklı bir

sektörde çalıştıgım için ve şu an iş yogunlugum nedeniyle çok üstünde durmamakla beraber gene ayrda 3 5 iş yapıyorum. eger bilgi almak yada özel çizim yaptırmak isterseniz iletişime geçebilriisniz. ( genellikle çizimleri kendim yapmayı tercih ederim ) şu an ki işimden dolayı hemen cevap veremeyebilirim. ama mutlaka dönüş yaparım . ikamet yerim KÜTAHYA MERKEZ

çok çok önemli :

lütfen işin ehli kişilere yaptırın bunu ömür boyu taşıyacaksınız çok iyi karar verin ve parayı ikinci planda tutun. istanbuldaki yada izmirdeki arkadaşlara çok iyi işler yapan kişileride tavsiye edebilirim

hayrılı günler.
  • İstanbul avcılar'dan mekan önerebilecek varsa çok makbule geçer . Bir de şunu söylemek istiyorum mesela iş hayatı büyük sıkıntı demişler ama işe sıfır kolla gitmiyor kimse bilmiyorum nasıl işlerde çalışıyorsunuz ama dövme bu sonuçta faça izi değil ki tırssın insanlar ama tabi ki farklı bakışlar olacaktır size normal başkasına tuhaf size tuhaf başkasına normal gelebilir döngüdür bu o yüz çok takılmamak lazım karar sizin hayat sizin 1 hakkımız var dünyada :D en önemlisi bu kararı siz verin esenle kalın.
  • ZnipeR kullanıcısına yanıt
    eğer istanbulda yaptırmak isterseniz

Reşat gül - fahrettin demir - negatif tattoo studyo çağatay ataeş bu arkadaşlardan birine gitmenizi tavsiye ederim. adres ve iletişim biliglerini google dan bulabilriisniz hattta işlerinede bir bakın derim..
  • Besiktasta studyomuz var daha dogrusu yakin bir arkadasimin var her konuda yardimci olabilir tabi bende forumdan yardimci olabilirim mesaj atmaniz ve alinti yapmaniz yeterli olucaktir.
  • Bu dövme kaç tl tutar arkadaşlar? Renkli veya siyah gölgeli yaptırıcam.
     ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )
  • Heja-Maica kullanıcısına yanıt
    500 - + tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• İlk dövmenizi kolunuzun üst kısmına omuza yakın yaptırmanızı tavsiye ederim en az acıtan yer olur kendileri. Ve özenti bebeler gibi yaptırcağınız dövmeler sadece görünür yerlerde olmasın dövme adabında daha çok kıyafet altında kalan yerler seçilir çünkü dövme gösteriş için yapılmaz dövme size bişeyleri hatırlatması için önemli olan şeyleri daha önemli kılmak içindir sergilemek için değil. bide anlamsız dövme sakın yaptırmayın sizin için anlamı olduğu sürece sıkıntı yok ama sadece şeklini modelini beğendiğiniz için dövme yaptırmayın
  • Ben dövmenin illa bir anlam taşımasından yana değilim. 4 adet dövmem var ve sadece birinde ufak bir anlam var, gerisini beğendiğim için yaptırdım. Pişmanlıkta duymadım 3,5 yıldır.
  • Bende anlam taşimasından yana değilim.5 yildir dövmelerim var 25 adet oldular hiç birinden pişman değilim.
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Bu hafta 5. dövmeyi yaptırıyorum bende.
  • Cenk C kullanıcısına yanıt
    Bende çok yaptırcam ama bizim burdakiler çok nazli uyuz oluyorum :)

• Bileğe yapılan dövmelerin acı oranı nedir acaba?

• Kuroki K kullanıcısına yanıt
    Bileğin özellikle kolun iç tarafında kalan kısmı ince deri olduğundan biraz daha acır ama cok dayanılmayacak acı değildir. Kasık, boyun vb. diğerlerine göre daha yumuşak bölgeler oldukça acıyor. Ben boynuma dövme yaptırırken son yarım saat gözümden yaş gelmişti.
  • Parmak ya da el üzerinde yaptırılan küçük dövmelerin fiyatı nedir bilen var mı?
    Aklımda herhangi bir model yok şimdilik.Acaba dövme yaptırmak isteyenlere yardımcı olan bir sayfa verebilirmisiniz bana?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 13 Şubat 2021; 4:7:51 >
  • Facebook doğukan altun tattoo yazarsanız çıkar işinin ehli ist ataşehir tarafında, bilek içi ölüm yadigarları ve omuza kaplama tasarım yaptırdım gerçekten hem ucuz hem kaliteli

• http://youtu.be/EZCu2fQ_qEY Yeni arkadasimin yaptirdi dövmenin videosu :)

• koluma, omuzdan bileğe kadar, kolumun iç kısımları dahil full renkli dövme yaptırmak istiyorum. kollarım kaslı veya kilolu değil. ince kollarım var acaba ne kadar tutar fiyat? biliyorum normalde plan yapılmadan modeller kararlaştırılmadan fiyat biçilmez ama bana ortalama 2500-3000 TL civarı dendi. sizler ne düşünüyorsunuz?
  • konyada dövme yaptırmak isteyenler bana ulaşabilir

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.