Şimdi Ara

DOUBLE DİN TEYP TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
62.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LAMAY KARAR VERMİŞTİM AMA BİRAZ ÖNCE BU MODEL HAKKINDA YAZILANLAR GÖZÜME ÇARPTI .Bİ ARKADAŞ TAVSİYE ETMEMİŞ,ÇOK YAVAŞ ÇALIŞTIĞI VE CD SEÇTİĞİ YAZMIŞ...KULLANAN BAŞKA ARKADAŞALR VARSA BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİM..

• pioneer AVH 6800DVD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaBeRgE -- 3 Kasım 2009; 1:22:54 >
  • selam

arkadaşım bu güzel hoşda ben dahili tv, usb felan olsun istiyom..

JVC KW-AVX900 bu nasıl sence şimdi nette dolanırken bunu gördüm bilgin var mı bunun hakkında
  • JVC evde kullanıyorum çok güzel ama arabada nasıldır bilemem

Sana tavsiyem necvox,navitech,kenwood gibi markaların double dinini alma da ne alırsan al,

hatta bütçeyi aşarım dersen alpine da alabilirsin. TV özelliği bu modellerde sonradan takılan modül ile aktif oluyor ama emin ol çok verim alamazsın karasal yayını ile.USB olayına gelince çok güzel bir özellik ama önerdiğim modele 100tlye ipod interface alarak ipodun varsa aynı özelliği kazandırabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarisli

NECVOX DVA-6803

LAMAY KARAR VERMİŞTİM AMA BİRAZ ÖNCE BU MODEL HAKKINDA YAZILANLAR GÖZÜME ÇARPTI .Bİ ARKADAŞ TAVSİYE ETMEMİŞ,ÇOK YAVAŞ ÇALIŞTIĞI VE CD SEÇTİĞİ YAZMIŞ...KULLANAN BAŞKA ARKADAŞALR VARSA BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİM..

merhaba
    burdan bakın http://forum.donanimhaber.com/m_25917881/tm.htm lütfen
  • ATA TEKNOLOJİ CENTER

Merhaba;

PIONEER JVC Gibi markalarla ilgilenen kişilere HARWARD Markayı önerdiğimizde belki bazılarınız gülecek, veya bu markayı bilen kullananlar bize hakverecekdir, (HARWARD 15 YILDIR ÜLKEMİZDE BULUNAN TEKNİK SERVİS AÇISINDAN ÇOK İYİ ALT YAPIYA SAHİP İTHALATCININ GÜVENCESİNDEDİR)

AŞAĞIDAKİ ÜRÜNDE OLAN ÖZELLİKLERİ PIONEER VEYA JVC'DE YAPMAYA ÇALIŞIRSANIZ 1.500 TL VE ÜZERİ BİR MASRAF YAPARSINIZ. BU ÜRÜN SATIŞLARIMIZDA SADECE 659 TL İNCELEMEDEN KARAR VERMEYİN!

HARWARD HR-232

http://www.atateknolojicenter.com/?D=1368

TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ YUKARIDAKİ LİNKDEN GÖREBİLİRSİNİZ.

www.atateknolojicenter.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestspecial -- 4 Kasım 2009; 13:18:33 >

• arkadasım tam adamına rasladın... jcv awx900 tam profosyonel bır cıhaz .. tek daha dusunme......
    pıooner, kenwood.. rakıplerı fakat.. jvc farkı,, 1 usb, ıkı tv tunner eve cıkım gucu yolda gıderken bıle az tıtıresımlı.. goruntu kaybı hafıf.. ses kesmıyor...
    hıc dusun mu ... çin mallarınaa gırme .. ucuz gorup deme ne gerk var dıye .. tesısat yaptıgında anlarsın sona farkı..
  • natıtech urunlerı tavsıye ederım.Dahılı TV tuner ve kart gırısı mevcut.Eger ıstersen bende MDT 8600 var.Arabadan soktum,evde duruyor.pm atabılırsın.
    Ama Pıoneer kenwood JBL tabııkı en ıyılerıdır.Onlardada TV tuner ,usb,kart yok.fıyatlarıda neredeyse 2 katı.
  • duble teyp arayan olursa goruselım ıstedıgınız butun ozellikler var gps dahil yanında tv ve gps anteni mevcut orjınal dıreksıyon kumandası uyumlu araçlara ve en onemlisi navitec den daha uygun ve daha kalteli denemesıne para almıyoruz herkes gorebılır bu arada ekran goruntusu cok kalıteli
  • hei nasıl????
    HEİ-MVN-4461
  • arkadaşlar harward duble din taktırdım navigasyon uyumlu olduğunu biliyourm. diğer özellikleri tamamda navigasyon nasıl çalışacak ektra anten falan dediler bilne varsa yardım lütfen
  • Yazılım yüklenmesi gerekebilir bir ihtimal.Ya da dediğiniz gibi modül gerekebilir.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husam74 -- 6 Ocak 2011; 19:05:04 >
  • ÇOk eski konuymuş birileri hort yapmış bizde cevap ayzıyoruz iyimi
  • Marmarisli kardeşim avt daouble din 7100 d yı tavsiye ederim sana.dvd cd usb micro sd aux ipod gerigörüş kamerası bass kontrol harici ekran ilavesi navigasyon tv ne ararsan var. al avt yi rahatına bak....
  • Konuyu tekrar yazmaktansa mevcut topiğe devam etmek daha mantıklı.
    Evet bende bu teyiplerden arıyorum. Piranha niyetindeyim lakin 2.el temiz bir JVC fena olmazdı. 1 haftaya alacağım.
  • Navitech nx206 hakkında bilgisi olab arkadaş var mı? ben de onu almayı düşünüyorum da navigasyonu olduğu için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.