Şimdi Ara

Dota2 için ucuz ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut sistemimdeki gtx760 arızalandı ve dota2 oynamaya devam etmek için sizlerden ucuz yollu ekran kartı tavsiyesi istiyorum
    1920x1080da +60fps alsam yeterli

Sistem özellikleri:
    i5 3470 işlemci
    Quadro h61+L 1155 anakart
    Adata 4gb ddr3 1600 ram
    550w güç kaynağı

Ayrıca sisteme 120gblik ucuz ssd eklesem oyuna etkisi olur mu?
    İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçeniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

Bütçeniz nedir ?
    Hocam bütçem 2500 diyebiliriz
    Ama en az vererek işin içinden çıkmak istiyorum.
    R7 240 veya gt730 lar acaba işimi görür mü veya sisteme uyum sağlar mı?

• 250 tl sanırım, o rakamlara sıfır kart bulmak zor ama 2.elden R7 250 gibi kartları bulabilirsiniz.
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    2.500 hocam 250 değil
    Ama ucuz yollu bişeler arıyorum sistem zaten eski beni bi süre idare etsin yeter. Günde 2 saat dota atabilsem yetecek kadar bişeler lazım yani

• İkinci el değilde 0 almak istiyorum hocam.

• hocam 2500e çok güzel kartlar var sıfır rx 570 alabilirsiniz 1000 TL civarına ya da 2000 TL civarına 1660ti-super alıp gerisine de iyi bir ssd alabilirsiniz galiba 1660ti için önerilen güç kaynağı 450w idi yanlışım varsa lütfen düzeltin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rx 570 4 gb var bende 900 tl ye almıştım indirimsiz. Dota 2 de 120 üzeri fps alıyorum fakat dota cs go gibi oyunlar işlemciye bakar ekran kartından ziyade. 2500 tl lik kart tamamen gereksiz olur dota için. İkinci el rx 460 veya 750 ti öneririm. 300-400 tl lik bir kart işinizi görecektir.
  • Rx550 al geç. Sadece dota 2 oynayacaksan.

• quote:

Orijinalden alıntı: vayanamvaybabam

hocam 2500e çok güzel kartlar var sıfır rx 570 alabilirsiniz 1000 TL civarına ya da 2000 TL civarına 1660ti-super alıp gerisine de iyi bir ssd alabilirsiniz galiba 1660ti için önerilen güç kaynağı 450w idi yanlışım varsa lütfen düzeltin
    Hocam darboğaz olur mu acaba diye düşündüm hemde daha ucuza halledebileceksem 1.200 vermesem iyi olur çünkü pcyi sadece dota atmak için kullanacam

• quote:

Orijinalden alıntı: buroigil

rx 570 4 gb var bende 900 tl ye almıştım indirimsiz. Dota 2 de 120 üzeri fps alıyorum fakat dota cs go gibi oyunlar işlemciye bakar ekran kartından ziyade. 2500 tl lik kart tamamen gereksiz olur dota için. İkinci el rx 460 veya 750 ti öneririm. 300-400 tl lik bir kart işinizi görecektir.
    Hocam şimdi 1.200lerde ama daha uygun fiyatlı bişeler işimi görecek ise hiç o kadar vermesem diyorum.
    İkinci ele bulaşmak istemiyorum acaba derdi çekmemek için hocam

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Hocam uyum konusunda bi sorun yaşar mıyım? Bu kartı siz kullandınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: froyzig

Hocam şimdi 1.200lerde ama daha uygun fiyatlı bişeler işimi görecek ise hiç o kadar vermesem diyorum.
    İkinci ele bulaşmak istemiyorum acaba derdi çekmemek için hocam

Alıntıları Göster
    Hocam düşük profil ekran kartı 0 alınmaz. 300-400 tl ye alacağın kartla aynı performansı verecek 0 kart 800 tl falan olacak. Ben ikinci el çok alıp sattım. Mining çıkana kadar bir sıkıntı yoktu, mining ile birlikte biraz daha dikkatli olmak gerekti yalnızca. Fatura ve kutu var mı diye sorarsınız, eski olmayan bir kart alırsınız.

Eğer rx 570 alırsanız yarın öbür gün açayım witcher 3 oynayayım dediğinizde yüksek grafiklerde 60 fps vererek sizi mutlu eder bu arada.

• quote:

Hocam uyum konusunda bi sorun yaşar mıyım? Bu kartı siz kullandınız mı?
    Hayir kullanmadim fakat bir sorun yaşamazsin. 500 liraya filan bulunabiliyor zorlayinca. Ek güc girisi yok, tak kullan. Eski ekran kartindan %20-25 daha zayiftir. 1000-1200 liraya cikarsan rx 570 al, çağ atlarsin her oyunda. Ama sadece dota2 oynarim gozum baskasini gormez dersen rx 550.

İslemcin, psu'un fena degil rx 570 taksan sorun yasamazsin.

• buroigil B kullanıcısına yanıt
    Hocam ikinci ellere baktımda adamlar 0fiyati istemişler 570lere..
    Sistemi komple yenilerim sanırım 2.500e

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün sıfırına ulaşamadım amazonda gösteriyordu tedarik edilemiyor dedi daha sonradan
    570 işine girersem işlemci dahil sistemi yenilerim ama Dota için gerek var mı bilemedim.

R7 240 falan çok mu ölü kaçar acaba sisteme?

• quote:

Hocam ürünün sıfırına ulaşamadım amazonda gösteriyordu tedarik edilemiyor dedi daha sonradan
    570 işine girersem işlemci dahil sistemi yenilerim ama Dota için gerek var mı bilemedim.

R7 240 falan çok mu ölü kaçar acaba sisteme?
    giriş seviye ekran kartı. DOTA2 oynatır ama çok yüksek beklentilere girmemek lazım.
  • sadece dota oynuyorsanız günü kurtarması için 2. el r7 240 alabilirsiniz. çoğu köşebaşı bilgisayarcıda bile bulunur, internet kafelere de sorabilirsiniz eski kalan ekran kartlarından. 100-150 liraya falan ayarladınız mı süper olur.

en düşük değilde düşük ayarlarda oynuyorlar dibine çekmemişler.
    https://www.youtube.com/watch?v=i_ZbFp_EOXUhttps://www.youtube.com/watch?v=dbl6zVjq95E

• Günü kurtarsın derseniz 300-350 civarına 2.el 750Ti, iyi performans ve 0 olsun kafam rahat olsun diyorsanız 0 olarak RX570 4 gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 15 Nisan 2020; 4:30:45 >

• Üstad madem sadece dota 2 diyorsun o zaman sıfır gt 1030 al tahmini fiyatı da 600 ile 700 lira arasında değişiyor. Videoda 1080p' de tüm ayarlarda denenmiş izlersen fikir verecektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.