Şimdi Ara

DotA I oynayabileceğimiz herhangi bi' platform mevcut mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu isminden de anlaşılacağı gibi DotA I platformu arıyoruz. Varsa bildiğiniz/oynadığınız paylaşabilir misiniz?

• wepla var ben de şuanda indiriyorum
  • Arkadasinda dedigi gibi weplaes var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garena vardı eskiden. Hile falan olsa da eğlenirdik yine. Wepla çoluk çombalak dolu. Denedik beceremedik. Her laf küfüre çıkıyor, oynanmaz orda yahu..

• Wepla yerine Eurobattle ve iccup deneyebilirsiniz

• Teşekkürler, bi' araştırayım onları.

• Weplaya gitmeyin adminler küfürbaz :)
  • Güzelim oyunu yediler bitirdiler..
  • Eurobattle nasıl kurabilirim beceremedim biri adım adım anlatabilir mi ve weplada hata veriyordu şu an tam hatırlamıyorum ama hatayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Goblin Mind

Eurobattle nasıl kurabilirim beceremedim biri adım adım anlatabilir mi ve weplada hata veriyordu şu an tam hatırlamıyorum ama hatayı

önce warcraft 3 temizcr kur... sonra son patch i yükle 1.26a sanırsam english patch olucak. ftp blizzard / patch / w3x / yaz gooogle a son patch i bulursun.

eurobattle sitesine gir.. srrver intaller indir. sonra siteden acc managent diye bi kısım var ordan new acc aç. installeri yükle ve aç battle net e gir acc kısmına hesabını gir ve oyna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eurobattle tek geçerim ama kurması ayarlaması biraz sorunlu olur . İnternette araştırın bulursunuz nasıl kurulacağını

• Gameranger var velet kayniyor ama iyi odaya girdiginde guzel oyunlar cikiyor bazen

• konuyu hortlatmış olabilirim ama arkadaşlar weplada çok çocuk olduğundan bahsediyor. gerçekten saçmalıyorlar. şu an çocuk felan yok oyunda benim oynadığım kişiler en az 20 yaşında adamlar. 29 30 yaşında olanlarda var. ayrıca küfür olayı da yok denecek kadar az. çünkü küfür ettiğinizde adminler direk muteliyor. tek eksiği adminlerin biraz biyerlerinin kalkık olması. onun dışında oyun kalitesi çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -keysersoze-

konuyu hortlatmış olabilirim ama arkadaşlar weplada çok çocuk olduğundan bahsediyor. gerçekten saçmalıyorlar. şu an çocuk felan yok oyunda benim oynadığım kişiler en az 20 yaşında adamlar. 29 30 yaşında olanlarda var. ayrıca küfür olayı da yok denecek kadar az. çünkü küfür ettiğinizde adminler direk muteliyor. tek eksiği adminlerin biraz biyerlerinin kalkık olması. onun dışında oyun kalitesi çok iyi.

Heppimiz DH olarak bir yerde toplansak arada maclar atariz @Devridünya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGodfather- -- 23 Aralık 2015; 1:49:32 >
  • TheGodfather- kullanıcısına yanıt
    Böyle bi' organizasyon yapabilirsek uyarım elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

Böyle bi' organizasyon yapabilirsek uyarım elbette.

bi ikimiz mi variz yani koskoca forumda
  • ++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lol_Tus -- 29 Aralık 2015; 6:07:21 >
  • TheGodfather- kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bıraktım oyunu . Maalesef yani :) ayrıca DH'den wc3 dota oynayan çok insan çıkmaz sanmıyorum. Dota2 desen doluşmuştu millet şimdiden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GATS qq

Hocam ben bıraktım oyunu . Maalesef yani :) ayrıca DH'den wc3 dota oynayan çok insan çıkmaz sanmıyorum. Dota2 desen doluşmuştu millet şimdiden :)

Maksat sadece dota oynamak degil ki normal maplerde oynayabiliriz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.