Şimdi Ara

Dota'cılar Buraya...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
24.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi Heroya Hangi İtem Kasılır bu Konuda Bildiğiniz Herşeyi Paylaşmanızı Diliyorum

• hocam o konuda bi girersek mesajlar sayfalar hatta site yetmez. ki zaten türkiyede oynıyabildigimiz en güzel server waxxi nin forumları war. biri çıkar cent e su item kasılır dieri gelir yok kasılmaz bu yıllardır böyle geldi böyle gider. ortak bi kanı yok herkezin stratejisi farklı oldugu için hep bir tartışma içine düşeriz bu konu hakkında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gift15h

hocam o konuda bi girersek mesajlar sayfalar hatta site yetmez. ki zaten türkiyede oynıyabildigimiz en güzel server waxxi nin forumları war. biri çıkar cent e su item kasılır dieri gelir yok kasılmaz bu yıllardır böyle geldi böyle gider. ortak bi kanı yok herkezin stratejisi farklı oldugu için hep bir tartışma içine düşeriz bu konu hakkında.

Tamamen katılıyorum. Ne kasacağımızı karşı taraftaki herolar da belirlediği için birçok görüş ortaya çıkacaktır.
  • taş-makas-kağıt olayı..güçlü hero yoktur..cukk diye oturan hero vardır..
  • stealth assasin(rikimaru) ya lothar kasmak lazım cok deli oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gift15h

hocam o konuda bi girersek mesajlar sayfalar hatta site yetmez. ki zaten türkiyede oynıyabildigimiz en güzel server waxxi nin forumları war. biri çıkar cent e su item kasılır dieri gelir yok kasılmaz bu yıllardır böyle geldi böyle gider. ortak bi kanı yok herkezin stratejisi farklı oldugu için hep bir tartışma içine düşeriz bu konu hakkında.

+1 Ben Rikimaru ile çok iyi oynarım korkun
  • Herkes Bildiklerini Paylaşsın Bilmiyorum demiyorsunzuda Sİte yetmez diyorsnuz xD
  • troll e iki tane bash de çok süper oluyor mesela
  • geomancere ne kasılır arkadaslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: angelisprodigy

geomancere ne kasılır arkadaslar

meka , vladmir , assault cuirass sora obsiyonel :)
  • Sniper'a MKB,Vanguard sonra Satanic süper oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkHunter22

quote:

pt?
  • troll e neler kasılır en sevdiğim hero lardan biri ama tam bilmiyorum.genellikle butterfly gibi itemler yapıyorum ama hp için tarasque mu iyi olur yoksa biri demişti magic staf gibi birşey iyi olur dedi. siz ne diyorsunuz.birde assault hemen hemen her hero ya yapılır galiba değil mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

troll e neler kasılır en sevdiğim hero lardan biri ama tam bilmiyorum.genellikle butterfly gibi itemler yapıyorum ama hp için tarasque mu iyi olur yoksa biri demişti magic staf gibi birşey iyi olur dedi. siz ne diyorsunuz.birde assault hemen hemen her hero ya yapılır galiba değil mi

bash yapcan troll e
  • quote:

Orjinalden alıntı: PVH

Sniper'a MKB,Vanguard sonra Satanic süper oluyo

bide butterfly dene;)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DarkHunter22

quote:

pt?

e yuh yani onuda solemeyem
  • Valla Dota oynarken hangi heroyu seçeceğime karar veremiyorum. Az buçuk oyun bilgimle oynamaya çalışsamda sürekli sonuncu oluyorum.
    Seçtiğim karakterlere gelince. Arkadaşlar hep karakterde değil oyuncuda biter diyorlar. Haklılar...
    Zeus seçiyorum kendimce iyi oynuyorum. Medusa seçiyorum. Berbat oynuyorum.
    Arkadaş ise Medusa ile harikalar yaratabiliyor. Bana kalırsa iş oyunculukta bitiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Freedøm

Valla Dota oynarken hangi heroyu seçeceğime karar veremiyorum. Az buçuk oyun bilgimle oynamaya çalışsamda sürekli sonuncu oluyorum.
    Seçtiğim karakterlere gelince. Arkadaşlar hep karakterde değil oyuncuda biter diyorlar. Haklılar...
    Zeus seçiyorum kendimce iyi oynuyorum. Medusa seçiyorum. Berbat oynuyorum.
    Arkadaş ise Medusa ile harikalar yaratabiliyor. Bana kalırsa iş oyunculukta bitiyor.

Aynen dediğin gibi.Mesela ben int herolarını çok manyaq kullanırım ama str ler çok itici gelir bana . (Ayrıca bu dünya üzerinde benden ii blink kullanan tanımıyorum ).Oyunda sonuncu olmanın sebebi kendi seviyendekilerle oynamaman olabilir.

• Beyler bu arada PT(power treads) allahın emri bence her heroya yapınn
  • Onu bunu bilmem ama bildigim tek sey var oyun kesinlikle sans deildir(aremde hero farkı olursa(anti mage ve atropos gibi)belki)Ama aslında magrıfet her heroda iyi oynamak degilmidir.oyunu ogrenmek ıcın battle nete girin 1 el atın oyundan kendınıze bı hero secın o heroya o adamın kastıgını kasın öyle öyle ogrenırsınız ben öyle gorendım zaten her oyunda mutlaka eksik oldugunuz bi hero cıkacaktır.sadece iyi gozlemleyın ve skilleri ne zmn kullanacagınızı tespit edin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.