Şimdi Ara

Dota 2 ve League Of Legends

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler dota 2 ve league of legends herolarında benzerleri varmı?
    Mesela caitlyn ve sniper
    Gibi bilgi verirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraineği -- 30 Temmuz 2014; 11:43:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne yazdığını anlamadım ama herhalde dota 2 vs lol diyodun eğer öyleyse açmayın artık şöyle saçma sapan konular ve neden bunu hep lol bölümüne açıyorsunuz anlamadım buradakilerin çoğunun yaşı 14-15 tabi lol derler. Dota 2 nin daha iyi bir oyun olduğunu herkes biliyor ama oynayabildikleri oyun tek lol olduğu için dota yı kötülüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dcs3

ne yazdığını anlamadım ama herhalde dota 2 vs lol diyodun eğer öyleyse açmayın artık şöyle saçma sapan konular ve neden bunu hep lol bölümüne açıyorsunuz anlamadım buradakilerin çoğunun yaşı 14-15 tabi lol derler. Dota 2 nin daha iyi bir oyun olduğunu herkes biliyor ama oynayabildikleri oyun tek lol olduğu için dota yı kötülüyorlar

16 ya da 17 yaşındasın 14 15 lere bebe diyorsun ya da ergenlikten hala çıkamadın. Herkes istediğini oynar. Dota oynamak daha zor diye dota daha iyi değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ne yazdığını anlamadım ama herhalde dota 2 vs lol diyodun eğer öyleyse açmayın artık şöyle saçma sapan konular ve neden bunu hep lol bölümüne açıyorsunuz anlamadım buradakilerin çoğunun yaşı 14-15 tabi lol derler. Dota 2 nin daha iyi bir oyun olduğunu herkes biliyor ama oynayabildikleri oyun tek lol olduğu için dota yı kötülüyorlar

Senin gibi herifler yuzunden dotadan nefret ettm ettirdiniz yani.dota zor diye en iyi oyun olmak zorunda sanki.madem lol bebe oyunu oynama lol git dota oyna.hem senin lol forumunda ne isin varki bebelerle takiliyorsun veledlere cevap veriyorsun dota 2 iyimis lanet oyunda mekanik denen bisi yok champlar ilah zaten harita ayri op ruslar dahada op pudge alip miciyorlar oyuna neyse lol> dota

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senanla123 -- 30 Temmuz 2014; 2:42:59 >

• quote:

O zaman neden avatarının lol simgesi olduğunu ve onun altındaki varus kafasını açıklarmısın?
  • quote:

Lol bölümünde ne işin var ozaman.

• hocam dota 2 deki sniper caitlyne benziyor
  • hay allahım yine başlıyoruz
  • Corki grykopter
    Stealth assassin talon, rengar, evelyn
    Zed terrorblade
    Ancident maokai
    Slayer syndra
    Crystal maiden lisandra
    Ashe drown ranger
    Dragon knight shyvana
    Pugna fiddle
    Blitz pudge
    hecarime benzeyen vardı
    Tarice benzeyen vardı
    Elisea benzeyen vardi
    skarner benzeyen vardi
    Alistar barathrum
    seju moon priest

Aklima gelenler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 30 Temmuz 2014; 17:26:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

quote:

O zaman neden avatarının lol simgesi olduğunu ve onun altındaki varus kafasını açıklarmısın?

Çünkü arkadaş troll. Hayır onu da mı ben söyleyeyim?

• Dota ve HOn arasında %100 benzerlikte bir çok hero var. Fakat lol de sadece şu özelliği şuna benziyor diyebilceğin herolar var. Birebir aynısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Corki grykopter
    Stealth assassin talon, rengar, evelyn
    Zed terrorblade
    Ancident maokai
    Slayer syndra
    Crystal maiden lisandra
    Ashe drown ranger
    Dragon knight shyvana
    Pugna fiddle
    Blitz pudge
    hecarime benzeyen vardı
    Tarice benzeyen vardı
    Elisea benzeyen vardi
    skarner benzeyen vardi
    Alistar barathrum
    seju moon priest

Aklima gelenler bunlar

Dur onlarıda ben ekleyeyim.

Hecarim: Centaur

Elise : Broodmother

Skarner : Sand king

Sona : Io (olabilir)

Caitlyn : Sniper

Yasuo : Legion Commander

Master yi: Ember Spirit

Bu gibi herolardada benzerlik var baya.

Konuyu açan arkadaşa ithafen, yeter bu kadar versus rahat bırakın az iki oyunuda

• quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

quote:

16 ya da 17 yaşındasın 14 15 lere bebe diyorsun ya da ergenlikten hala çıkamadın. Herkes istediğini oynar. Dota oynamak daha zor diye dota daha iyi değil.

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.