Şimdi Ara

DOTA 2 Trade Başlığı (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.710
Cevap
14
Favori
77.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 key karşılığı Obsidian Abyys set arıyorum. satmak isteyen varsa alabilirim. ayrıca 3 tane random rare karsılıgı strom spirit mega kill announcer verıyorum
  • 11 Adet Satılık Treassure Key

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 3 Temmuz 2013; 22:57:42 >
  • Bloodseeker kemik avcısı seti satılır key veya item karşılığı Nick:Jeder Kennt Mich
  • blood seeker'ın bone hunter setinin 2 silahı "Spinal Slicer Off- Hand" ve "Spinal Slicer (Strange/Garip)" ıtemlarını naga nın Slithereens nobility setinin head ve dressiyle takaslamk istiyorum. ek olarak Empowered Skirt of the Gods (kotl) da ekleyebilirim.
  • KURYE WARD VE GÖSTERGE GÖRÜNÜMLERİ ARIYORUM.

http://dota-trade.com/user=208578 pek çok şey verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 7 Temmuz 2013; 3:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

11 Adet Satılık Treassure Key

Ne kadara satıyorsun? Paypal ile para gönderebiliriim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

11 Adet Satılık Treassure Key

Ne kadara satıyorsun? Paypal ile para gönderebiliriim.

şuan yok elimde malesef
  • Silencer seti ne kadar eder arkadaşlar ?
  • noogard kullanıcısına yanıt
    3 key
  • 32 uncommon iteminize 1 adet key verilir.
  • değerli oyuncu kartları için ; http://steamcommunity.com/id/semicasualplayer şuan setlerin tamamını sattım topladığım zaman set set alabilirsiniz ancak elimde kalanlar da satılık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz94

32 uncommon iteminize 1 adet key verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noogard

Silencer seti ne kadar eder arkadaşlar ?

2 key değeri. sen 2 key 3 rare diye aç ilanını 2 keye satarsın. alıcaksan da 2 key diye aç ilan 2 key 1 rare falan verirsen anında alırsın. bir arkadaş 3 key demiş. kendisi 3 ay geriden takıp ediyor galiba set satışlarını.

ama alıcıya gör işler değişiyor bir tane bilmeyen çıkar 2 bucuk keyden de direk alır. ama çok beklersin tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KerryGillan -- 8 Temmuz 2013; 6:49:56 >
  • arkadaşlar bu item kaç rare eder ?http://dota-trade.com/item=4894
  • gençler yaklaşık 2600 oyundan sonra elimde "Birkaç" item var. Ancak bu işlerin pek piyasasını bilmiyorum. bi tek invoker seti ilgimiz çekiyor. onda iki parça var (mor setten), diğerleri olsa nasıl olur bir görmek isterim

Steam id versem yardımcı olur musunuz?
  • Kotl'un the 22 keys of anzar - anzul'i ile Tinek the unmastered itemlerini arıyorum olan arkadaşlar steamden roney ekleyebilirlerse sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Orijinalden alıntı: ouz94

32 uncommon iteminize 1 adet key verilir.

??
  • Rubick uncommon staff ve mask veya cloak için , faceless set verilir ( weapon uncommon diğerleri common. )
  • 2 key karşılığında baby roshan arıyorum!!!!
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.