Şimdi Ara

DOTA 2 Trade Başlığı (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
14
Favori
77.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkSpacee

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

İnternational bonusu arıyorum sahip olan varsa Steam İD:Craus

bonus oalrak dedğin şey paketse onu bulmak baya bir zor olur elinde olanda pahalıya satacaktır ben marketten aldım içinden 6 adet alay hareketi (3 ü efsanevi 3 ü nadir ) , 1 adet hakiki valor gösterge değiştirici, 1 adet smeevil kurye ve international turnuva dergisi çıkıyor. 10 $ markette.

yok kitap değil sadece bonus oranı 2 kurye+3 rare+3 uncommon teklif ettim sadece bonus oranı için ama kimse vermedi :(

Bahsettiğim şey:http://dota2.gamepedia.com/The_International_2013_Battle_Bonus

ederi 1.5-2 key civarıdır. Verdiğiniz kuryeler çöpse tabiki kimse kabul etmeyecektir. 1 key+4 rr civarı bulabilirsiniz ararsanız.

Steam wallet ınızda 3.45 dolar varsa steam marketten de alabilirsiniz.

http://steamcommunity.com/market/listings/570/The%20International%202013%20Battle%20Bonus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 29 Haziran 2013; 20:15:29 >

• 47 gün o bonus
  • Sniper Sharsphooter Setim var bunun karşılığında bile alamadım Dota2lounge'den hiç kimse vermedi varsa o sete karşı takaslıyacak beklerim
  • quote:

Sniper Sharsphooter Setim var bunun karşılığında bile alamadım Dota2lounge'den hiç kimse vermedi varsa o sete karşı takaslıyacak beklerim

seti key e çevirmeye çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Sniper Sharsphooter Setim var bunun karşılığında bile alamadım Dota2lounge'den hiç kimse vermedi varsa o sete karşı takaslıyacak beklerim

seti key e çevirmeye çalış.

Dostum inan hiçkimseyi bulamadım :(
  • player cardlar ne işe yarıyor
  • Anti mage- your magic ends here tauntu takas etmek istiyorum başka bir taunt olabilir ya da 2 rare karşılığı ,
    Sword of mono militis- sven yalnız askerin kılıcı.
    Admiral tayfanın gururu - proud of crew
    Four fangs the sword breaker Juggernaut
    Drum of tales Dazzle

Teklifleri pm den alayım, İyi forumlar
  • arkadaşlar elinde lanayanın "mask of the third insight" itemi olan varsa takas yapmak isterim
  • Chen in Mythical "Buttercup" bineğini satıyorum. 6 random rare yada 1 key karşılığı verebilirim
  • İtemlerde tagget ne işe yarıyor?
  • Tidehunter'ın mayınını arıyorum. Elinde olan varsa ulaşabilir mi bana?
  • coşmuş burası ya... maşallah

elimde mirana'nın lycan'ın yeni setleri mevcut iligilere duyulur.

ayrıca chaos'un yeni setinin mistik atı hariç geri kalan 4 parçası da mevcut

unutmadan timebreaker var. kantusa artı key karşılığı b/o satış vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaviYesilAlg

Tidehunter'ın mayınını arıyorum. Elinde olan varsa ulaşabilir mi bana?

tidehunterın mayını bende birkaç tane var ama zor günler için saklıyorum. çünkü piyasada uzun zamandır mortal olabilir diye bir söylenti var. o yüzden 2 tane kenara attım. ama almak istersen dota-trade.com dan üye olarak ordan alabilrisin. dota-trade.com dota2lounge'a göre biraz daha az bilgili kişilerin takıldığı site. orada bir iteme çok daha iyi şeyler alabilirsin. mayını oradan ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livingelectro53

quote:

Orijinalden alıntı: MaviYesilAlg

Tidehunter'ın mayınını arıyorum. Elinde olan varsa ulaşabilir mi bana?

tidehunterın mayını bende birkaç tane var ama zor günler için saklıyorum. çünkü piyasada uzun zamandır mortal olabilir diye bir söylenti var. o yüzden 2 tane kenara attım. ama almak istersen dota-trade.com dan üye olarak ordan alabilrisin. dota-trade.com dota2lounge'a göre biraz daha az bilgili kişilerin takıldığı site. orada bir iteme çok daha iyi şeyler alabilirsin. mayını oradan ara.

juggernaut'ın relic'i için de böyle bir şey var mı?
  • MaviYesilAlg kullanıcısına yanıt
    o konuda hiç bi fikrim yok ama biraz böyle aykırı şekilli itemlar ımmortala donusuyo genelde. mısal suan legendary olan ıtemların yarısı ımmortal olur. benım fıkrım battlefury nın kesın olacağı yönünde.
  • Arkadaşlar Alliance takımının player cardlarını topluyorum olan varsa beni eklesin başka takımın kartlarını verebilirim.

http://steamcommunity.com/id/Blazien
  • http://dota-trade.com/user=200057

bu özetliyor sattıklarımı ve almak istediklerimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livingelectro53

o konuda hiç bi fikrim yok ama biraz böyle aykırı şekilli itemlar ımmortala donusuyo genelde. mısal suan legendary olan ıtemların yarısı ımmortal olur. benım fıkrım battlefury nın kesın olacağı yönünde.

aslında aykırılıkla alakası yok. söylentiye göre dota store'undan satışı kalkan itemler immortal oluyor diye, dota iki maceram çok eski değil fakat şu an ki immortal hook önceden unc' muş. şöyle bir durumda var o tide mayının immortal olma durumu kesinlikle yokmuş diye biri açıklamış takip edenler bayağı umutsuz ama ya olursa diye insanlar elinde tutuyor.

immortal olunca direk fuyatı artacak diye birşeyde söz konusu değil. değersiz birşey değerli olmaz. hook önceden de değerliymiş 2 katına çıkmış. ama 2 tane kurye de immortal oldu hala yüzüne bakan yok. tide mayınıda immortal olsa ben fazla artacağını sanmıyorum.

• Sven Flameguard Set
    Void Chronite Set
    Sniper Sharpshooter Set
    Satılık Takaslık arkadaşlar. Öncelikli tercihim setlere karşılık keyler [sm=ok.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 3 Temmuz 2013; 12:56:53 >
  • aynen dedıgın gıbı sadece tahmin + mayından zaten hiç umudum yok sadece tipi güzel diye saklıyorum. suan mılyonlarca mayın vardır zaten. ımmortal olsada para edecegını sanmıyorum ama koleksıyon yapanlar ıcın lazım olabilir. misal şu ani stumpy courrıerın yuzune bakan yok. unusual degılse tabii. ayrıca ursa nın alpine set i eskiden store da 9 dolar civarıydı common set olarak. şuan sadece hat'i 150 key :)
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.