Şimdi Ara

Dota 2 Ping sorunu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
13.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LGatakan

EU EAST SONUÇLARIM ŞÖYLE HOCAM

Dota 2 Ping sorunu?

bende de aynı şekilde olmasına rağmen 70 yerine 50 ping alıyorum ve hiçbir sorunum yok
  • Mesaj kutuma periyodik olarak ping sorunu yaşayanlarla ilgili sorular almamın sebebi bu başlıkmış demek ki. Ben de diyorum kim nereden yönlendirilip beni buluyor.
  • Konuyu hortlatmış gibi olurum ama cevap verenler olursa çok sevineceğim.

Superonline kullanıcısıyım 100 MB bağlantı hızı var ve modem Superonline'nın verdiği yeni huawei marka modemi.Fakat ping sorununa WTFast proğramı haricinde bir çözüm bulamadım.Resimde koyduğum değerlere göre benim ne yapmam gerekiyor ?

https://store.donanimhaber.com/8a/be/ec/8abeeccbb5ea3edf90e17a0cf100b51d.png

https://store.donanimhaber.com/56/ec/ec/56ecec9040b65ac3ca30cec7819e5d5e.png
     Dota 2 Ping sorunu? Dota 2 Ping sorunu?

• reborndan itibaren pingler fırladı ve fpslerde ani düşüşler var hocam ve bu çok sinir bozucu
  • Benim tracert sonuçlarımda fazla çıkıyor.TTNeti arayıp ne demem lazım ?
  • hocam benim ki bu şekilde acaba sıkıntı kimde olabilir acer v-571g marka laptopum var 8 gb ddr3 ram i7 3 nesil intel işlemci 2 gb ekran kartı nvdıa gtx m750 serisi ayrıca intel ekran kartı mevcut 500 gb hardisk makına acayıp ısınıyo fakat daha once bole bı sorun yoktu bu 1 1.5 ay içerisinde başladı
     Dota 2 Ping sorunu?
  • hocam benim ki bu şekilde acaba sıkıntı kimde olabilir acer v-571g marka laptopum var 8 gb ddr3 ram i7 3 nesil intel işlemci 2 gb ekran kartı nvdıa gtx m750 serisi ayrıca intel ekran kartı mevcut 500 gb hardisk makına acayıp ısınıyo fakat daha once bole bı sorun yoktu bu 1 1.5 ay içerisinde başladı
     Dota 2 Ping sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

quote:

Orijinalden alıntı: gareher

quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Burada sadece cmd ekranının ss'ini paylaşırsanız yorum yapabilirim.

Dota 2 Ping sorunu?

6 numaralı sunucu ile aranızda 3 sn'den fazla bekleme oluyor. Bunu da oyun diliyle özetlersek ping sahibisiniz. Tamamen telekom kaynaklı bir problem ve telefonla arayıp sunucu adresini söyleyip aranızdaki gecikmenin giderilmesi için arıza kaydı talebinizi müşteri hizmetlerindeki kişiye iletin. Bu sorunun yazılımsal olmadığını ve gerekirse bilgisayar mühendisi olduğunuzu dile getirin. Size en yakın santralin gerekli düzenlemeleri yapıp size bilgi vermesini isteyin. Kısa sürede sorun düzelecektir. Keyifli oyunlar.

hocam merhabalar çıkan değelerle ilgili yardımcı olabilirmisiniz aynı sorun bendede var türk telekomu aramadan önce ne yapmam ne söylemem gerektiği konusunda hiç bir fikrim yok.ö.m ile ekran görünütüsünü atayım size ?

• oyunda bi değişim var mı arkadaşlar hala ping mi kaynıyor ne zamandır ping yüzünden oynamıyorum düzeldiyse geçesim var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.