Şimdi Ara

Dota 2 - Neqroman ile Röportaj (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: michael01

Gençsiz tamam iş olarak yap bir şey demem 10 yıl oyna yaş olsun 30. 30 yaşında takımda oynayan adam yok zaten.Reflexler azalır.30a kadar kaldırabildiğin kadar kaldırdın sonra ne olacak? Takıma danışman de takım 5 kişi hepinizi mi danışman yapacaklar. alliance takımında biri programcıydı adamın işi vardı turnuvayı kazandılar aldılar 1milyon doları tamam adam para kazandı ama düzenli bir işi de var.30 dan sonra da para kazanacak. Bir meslek edinip daha sonra profesyonel oyuncu ol ama.Liseyi bırakıp okulup bırakıp ben oyundan para kazanıcam dersen görürüm ben senin 30undan sonra

Aynısını fiziksel sporlar için diyebilir misin merak ettim? Dota yerine basketbol koyunca dediğin herşey yine geçerli oluyor çünkü...

Düzenli bir iş lafını çok abartıyorsunuz. Tüm insanları makineden çıkmış gibi tek bir kalıba sokamazsınız. Müzik, resim, sinema, spor olmasın herkes fabrikada işçi, tarlada çiftçi, belediyede memur olsun mantığıyla kimseye bir faydanız olmaz.

• singsingle mi aynı takımda şuan ?? OOOOOO

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adam ben Süt Cocuyum diyor .
    yoksa bu issizlik nerden geliyor :D

• şu oyunları oynamayın ne dota ne lol ne başka bir free to play oyunu yada rpg oyunlarını
    ve şu oyunarı oynayan tiplere bakın ve diyin bendemi böyle olucam görün ve önem alın

• Ne demis nasreddin hoca; bana damdan duseni getirin. Son sozu mevlanadan soyleyelim; ayni dili konusanlar degil ayni duyguyu paylasanlar anlasabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwenwol

Şu Free To Play oyunları genç yaşta çocuklara para kapısı gibi gösterilmesi biraz yanlış bir izlenim.Tamam turnuva düzenle insanlar kapışsın ödüller dagıt eyvallah fakat iş turnuvadan çıktı bir iş olanagı gibi oldu.Sosyal hayatın olmucak gözlerin son seviye bozulana kadar pc oynancak fakat sen e-sporcusun.Oyunu oynayıp eglenmekte yetinin, hayatınızı vermeye gerek yok...

Senden sora atilan yorumlari okumadim hayatimda hic dotada oynamadim dediklerine katiliyorum ama goz sorunlari bilgisayar ve televiyondan kaynaklanmaz 6 senedir gozluk kullaniyorum bende uzun sure bilgisayar kullandigimdan yukseldigini sanirdim doktorum soyledi bana sen devli pcde basini yoruyosun gozlerini yoruyosun devamli 7/24 oynarsan (bknz: imaqtpie (streamer)gibi ) gozler yorulup bi sure sonra bulanik gormeye baslarsin devamli bi noktaya odaklanirsan pcde devli oturur bi yere odaklanirsan tamam gozlerinde bozulur dolasim sistemindede sorun olur ben lol oyuncusuyum 40 dakika da bir kalkar tuvalete gider su icerim biyere odaklanmam oyunda pldugumde kalkar evw bakarim bisey varmi diye boyle olursa hic bir sorun olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.