Şimdi Ara

DOTA 2 Karakter sözleri / En beğendiğiniz komiğinize giden (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
24.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deníz

Dota 1 deki karakter sesleri daha iyidi dota 2 karakter seslerine acayip kıl oldum.

Dota 1'deki espriler daha güzel ve çocuksu olmasa da, Dota 2 seslendirme konusunda daha iyi bence
  • imzamdaki soz cok hosuma gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyraél

quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Dota 1 deki karakter sesleri daha iyidi dota 2 karakter seslerine acayip kıl oldum.

Dota 1'deki espriler daha güzel ve çocuksu olmasa da, Dota 2 seslendirme konusunda daha iyi bence

Katılıyorum seslendirmede kalite artışı çok fazla ve oyun içindeki konuşmalar daha mantığa uygun şekilde oluşturulmuş
  • axe'ın balanara "good night stalker!' demesi hosuma gitmişti birde slayerın "Ice is not nice" ı var tabii :)

• Kimse yazmamis. timbersawin 'what if they get me' deyişi

• Timber ruh hastası ya :) Hızlı şekilde ard arda "chop,chop" veya "run,run" demesi koparıyor beni.

Geçen gün Jakiro ile Dragon Knight'ı kestim, "There is no place on this world for a part time dragon." dedi benim çift kafa.
  • queen of pain: Crystal Maiden... are you really, I wonder?
    Juggernaut : Nice mask, they said. What mask?
    I'm the Juggernaut, bitch!
    bunlar süper :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandcross -- 15 Ağustos 2013; 10:28:19 >

• Bir de bazı herolar aynı takımda yan yana gelince konuşuyorlar. TA yanına warlock gelince "kitabını bizim arşivelere götürmek lazım aslında" gibisinden birşeyler söylüyor.

Asıl merak ettiğim treant ve timber aynı takımda olunca neler diyorlar :)

Eklenti: Burada %99 u varmış bu arada :)

http://dota2.gamepedia.com/Category:Lists_of_responses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 15 Ağustos 2013; 10:55:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Bir de bazı herolar aynı takımda yan yana gelince konuşuyorlar. TA yanına warlock gelince "kitabını bizim arşivelere götürmek lazım aslında" gibisinden birşeyler söylüyor.

Asıl merak ettiğim treant ve timber aynı takımda olunca neler diyorlar :)

Eklenti: Burada %99 u varmış bu arada :)

http://dota2.gamepedia.com/Category:Lists_of_responses

Hepsini hazırlamıştım bir güzel ama google sağolsun içine etmiş linklerin o yüzden bakım lazım linklere bende o siteden alıyordum zaten

• Canım sıkkındı zaten çoğunu okuyup neşemi buldum :)

Ogre Maginin Leshrak ı kesince ;

Leshrac. Is Le Dead…hee hee hee hee!
  • blee blop I am a robot... Nah just kidding. - Clockwerk
  • BH'nin kill aldığında böyle "kardeşim ne yabayım" der gibi "there was a price on your head"
    İnvoker'da cd'si olan bir skill item vs vs'ye bastığında atar yapması bağırarak "IT IS NOT READY YET!" diye bağırması
    Pudge hookladığında "Look who's coming for dinner"
    AXE IS REPORTING TOP IS MISSING!
    ve dota 1'den favorim

"Do not run we are your friends"

• en iyisi io,yalnız onun da melodileri değişikmiş şimdi şu üstteki siteden baktım da
  • pudge buyback. I'm like a bad meal , you can't keep me down
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

en iyisi io,yalnız onun da melodileri değişikmiş şimdi şu üstteki siteden baktım da

keşke wisp ile rampage felan aldıktan sonra bir iki kelime konuşsaydı
  • http://www.youtube.com/watch?v=wGqXcKIbLk4

Bu valve takmış kebabımıza Haksızda sayılmazlar hani
  • Treant protectorun Nature ile aynı takıma düştüğünde treenin greetings little tree demesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnscrutability -- 18 Ağustos 2013; 18:39:57 >
  • bence en komik hero viper hele gülüşü bitiriyo beni :D

• timber faceless voidi öldürünce bunu diyomuş :) Saw that coming. Ha! Get it?
    takımında treant varsa There's...a giant...tree-person...right next to me. Stay calm. Ha ha ha ha. Just stay calm.
    takımda nature prophet varsa :) You make tree-people. Okay Prophet, I don’t think we can be friends.
    takımda phantom lancer varsa So how do you keep track of all those personalities?
    takımda enigma varsa I'm under enough pressure without your help, Enigma.

raresi Someone once told me I needed to face fear to get over it, and I thought well why not take a step further and cut my fear into little pieces then set my fear on fire then throw the hot ash of my fear into a lake and then poison the lake. Simple!
  • Tam ruh hastası işte :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.