Şimdi Ara

DOTA 2 de en iyi karakter hangisi !? ( siz neyi önerirsiniz ve neden !? ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
41.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Noobum diyorsan al bir lifestealer yada drow ranger bak dalgana.
  • En iyi karakter diye birşey yoktur.En sevilen karakter vardır.En sevdiklerim Morph ve SF

Edit: Bu arada yeni başlayanlara carry karakter önerenlerin dota bilgisinden şüphe duyuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never More -- 13 Kasım 2013; 19:07:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never More

En iyi karakter diye birşey yoktur.En sevilen karakter vardır.En sevdiklerim Morph ve SF

Edit: Bu arada yeni başlayanlara carry karakter önerenlerin dota bilgisinden şüphe duyuyorum...

skeleton king'i de mi beceremeyecekler, bir yerden başlamaları lazım
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    Dota ya yeni başlayan adamın Carry alıp ne itemler kasacagi, kastiği ezber itemlerin karşıya uyup uymadığı, fighta ne zaman girip ne zaman kaçması gerektiği, ilk önce kimi kesecegini bilmesi ve takımda carry fail olursa takımın yenildiği gerçeğini göz önüne alırsak yeni başlayan bi adama carryvermek senin mmantığına ne kadar uyuyor?

Bide skeleton kingidemi beceremeyecekler diye yazmışsın komedisiniz ya...

Bunu kafanıza kaziyin yeni başlayan adam lion tide centaur gibi herolari alması lazım ki ilk oyununda carry alıp senin takimina düşüp küfür yemesin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dota ya yeni başlayan adamın Carry alıp ne itemler kasacagi, kastiği ezber itemlerin karşıya uyup uymadığı, fighta ne zaman girip ne zaman kaçması gerektiği, ilk önce kimi kesecegini bilmesi ve takımda carry fail olursa takımın yenildiği gerçeğini göz önüne alırsak yeni başlayan bi adama carryvermek senin mmantığına ne kadar uyuyor?

Bide skeleton kingidemi beceremeyecekler diye yazmışsın komedisiniz ya...

Bunu kafanıza kaziyin yeni başlayan adam lion tide centaur gibi herolari alması lazım ki ilk oyununda carry alıp senin takimina düşüp küfür yemesin...

öyle bir yazmışsın ki sanki adam very highta başlayacak oyuna, maçlarına gelenler çok farklı sanki. millet full carry çekiyor ayrıca, carry fail olursa oyun kaybedilir ne demek
    Centaur SK'ya göre çok daha zor ve o adamın oyunuma gelmesinin imkanı yok zaten, seni bilmem ama trenchten çıkalı çok oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 14 Kasım 2013; 11:29:52 >

Tamam kardes sen haklısın tüm oyuna başlayanlar morphling invoker sf alsın. Bu arada bende Dota 2 key varken oyundaki online sayısı 1.5 K idi değil onlar sen bile benim oyunuma dusemezsin iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never More -- 14 Kasım 2013; 16:27:45 >
  • quote:

Tamam kardes sen haklısın tüm oyuna başlayanlar morphling invoker sf alsın. Bu arada bende Dota 2 key varken oyundaki online sayısı 1.5 K idi değil onlar sen bile benim oyunuma dusemezsin iyi forumlar

Bi tarafından anlamak diye buna denir işte, ben ne isterlerse alsınlar mı dedim, yeni başlayanların zorlanmayacağı Chaos Knight ve Skeleton King gibi kolay herolar alsın dedim Herhangi pro oyuncuya sorsan aynı şeyi diyecek
    Benden erken oynadıysan ne farkeder, ona göre mi yapıyor

Tamam güzel kardeşim sen prosun herseyin en iyisini bilirsin

• aferin hemen böyle mesajlarla geçiştir
    Dostum ben sana diyorum ki yeni adam her ne olursa olsun oynabilir onda problem yok.Ama ''CARRY ROL'' ünü üstlenemez takımda penceren geniş olmadığı için algılayamıyorsun.Boşa laf anlatmak yerine geçiştirecen şekil A...
  • quote:

Dostum ben sana diyorum ki yeni adam her ne olursa olsun oynabilir onda problem yok.Ama ''CARRY ROL'' ünü üstlenemez takımda penceren geniş olmadığı için algılayamıyorsun.Boşa laf anlatmak yerine geçiştirecen şekil A...

ya arkadaş sen de beni anlamıyorsun, diyorum ki takımına gelenler sanki 40 yıllık oyuncu, oyundan haberi olmayan birini supportlamak daha kötü bir işkence
  • biri de çıkıp meepo dememiş
    kappa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

İnvoker. Tank bile oynarsın, her vazifeyi görüyor.

Yeni başlayan birine invoker önermek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

DOTA 2 de en iyi karakter hangisi !? ( siz neyi önerirsiniz ve neden !? )

• quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

Keepo

• Blodsker
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selkêt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selkêt

quote:

İyi karakter yoktur iyi player vardır.Cm ile tank oynayan adamlar gördüm

Dendi oynasa bile cm'den tank olmaz aga

böylece oyundan ne kadar anladığını öğrendik :)

Cm dediğin crystal maiden de mi ben mi yanlış anladım? Eğer öyleyse tank rolü ne demek tam anlamamışsın sen aga, tartışmaya lüzum yok her şey item değil.

Ben sana herodan değil oyuncudan bahsediyorum.Yetenek varsa her heroyu azda olsa istediğin gibi şekillendirebilirsin.Bu oyunu kaç yıldır veya ne zamandan beridir oynuyorsun bilmiyorum ama 2004 ten beri oynayan biri olarak konuşuyorum ben sana.ARMLET-VG-TARAS kasan tank cm ler gördüm iş oyuncuda bitiyor....

wc3 dotasında hüseyin98lere karşı cm armlet+vg+taras üzerine ac+travel da kasar dostum. Sen dota2 de yüksek seviyelerde cm alıp arkadaşlar ben initiator/tank oynicam de de bak bi nasıl küfür yersin. wc3 dotasında herkesde maphack olduğu için wardlara ihtiyaç duymadan oynuyordunuz tabi .

• En iyi karakter yoktur sen hangi karakter ile oynuyabilirsen oyununa devam ediyorsun.
  • Bence en iyi karakter yok ! Ben bunu çok araştırdım önceden (ılk oynadıgımda) artık rastgele seçıp oynuyorum. Fazla para geliyor ve her karakter çok güzel püf nokta doğru itemler.
  • quote:

En iyi karakter diye birşey yoktur.En sevilen karakter vardır.En sevdiklerim Morph ve SF

Yeni başlayanların Trax oynamasına karşısın yani ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.