Şimdi Ara

DOTA 2 '' CLAN'a DENEYİMLİ ELEMAN ARANIYOR !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim sizle samimiyetimiz var mı ki siz benim takımım ve takım arkadaşlarımla dalga geçiyorsun.

Dünden beri üzgünüm haklısın demenizi umut ediyordum. Gerçektende siz anlayabilmiş değilim.

Ben her mesajımdada dalga geçtiğiniz halde bile sizi tekrar tekrar tebrik ettim.

Tebrik edilmeyi hakkettiniz ama iş taktir etmeye gelince gerçekten bu olmadı arkadaşım.

''Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.''

Mustafa Kemal ATATÜRK

Büyük önder ATATÜRK bu sözünde zaten her şeyi açıklamış.
    Yetenek ahlak sınırları içerisinde taktire şayan olur..!
  • Arkadaşım burda boşa felsefe yapmaya çalışma,çok net bir şekilde tükürdüğünü yaladın şimdi olayı sağa sola çekmeye çalışıyosun.Bunun centilmenlikle sporculukla alakası yok,kısa bir şekilde özet geçmek gerekirse geldin konu açtın artistlendin çok turnuvalara katıldım bi dünya cw yaptım yiyosa gelin hesabı sonra 10 dakikada oyun verdin niye beni tebrik etmiyosunuz niye dalga geçiyosunuz diye zırlıyosun burda.Bırak allah aşkına daha oynama oyun moyun gözümde dalga geçenlerden bin kat betersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnaldinho

quote:

Orijinalden alıntı: kellyhunter35

Hakikaten iyi oynuyorsunuz ama bir şey söyliyim siz böyle devam ettikçe ciddiyetsizce ve dalga geçerek bir yerlere gelemessiniz.

Konunun başında size gelin susturun adam gibi demem size iddaalı olduğumumu zannettirdi.
    Ben orda konuda sürekli bana karşı mesaj attığınız için buyrun konuşmayalım gelin oyun oynayalım öyle yenin susturun demek istedim.

Yendinizde ama sizin yendikten sonra karşı takımla dalga geçme huyunuzun olduğunu bilseydim bu kadar centirmen olmadığınızı gerçekten hiç oyunu oynamazdık ve direk forumda da yenildik diyebilirdik.
    Allah rakibin bile karakterlisini versin.

Arkadaşım çok daha fazla zorlamanın anlamı yok,Sağlam bir clan maçı olsa adamları eleştirebilirdik fakat o kadar artistlendikten sonra 10 dakikada oyunu vermen rezillik, tabiki dalga geçerler.Eğer kabullenemiyosan git kendini düzelt,adam akıllı maç çıkarır hale gel en azından adamlara 40-50 dakika dayan sonra konuş o kadar oyunun ardından dalga geçtiniz hebe hübe diye.10 dakika ne şaka gibi bottan kötüsünüz resmen bide gelmiş çok deneyimim var yiyosa gelin şeklinde artistleniyosun."Birçok turnuvaya katıldım" olayıda ayrı bi komik zaten,diğer katılımcılar easy bot falandı sanırsam.

Güzel arkadaşım konuyu çarpıtmana gerek yok.
    Benim yukarıda yazdıklarımı neden değiştirerek yazıyorsun ki. Ben yukarıda ''yiyosa gelin şeklinde artistleniyosun'' benim kurduğum cümle bundan çok farklı dostum.

Tamam sizle artık gerçekten burda tartışmaya devam etmek istemiyorum. Zaten hepiniz toplanmış üstüme geliyorsunuz. Ayıp gerçekten.

• Kacirmisim 15 dakika onceden haber verilir mi arkadas ? Adamlar rezilliklerini canli goren fazla olmasin diye nerdeyse haber vermeyeceklermis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezillik mi?

Yeter be bu nedir

Siz hiç kaybeden takım görmediniz mi be abi geçrekten ayıp ya yeterrr

susun uzatmayın abi susun !!!
  • Alinmayin troll'luyorum sadece . bir de Macin tekrarini izlemek istedigim de izin vermiyor. Nasil izleyebilirim ? ( gerci 10 dakika birsey surmus neyini izleyeceksem ben de )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaReZ -- 13 Nisan 2013; 20:04:14 >
  • quote:

Rezillik mi?

Yeter be bu nedir

Birader sen bu kadar artistik yapıp 5 dk da yenilirsen dalga geçmek için foruma üye bile olur konuyu gören. Burada olay sizin oyunu bilmemeniz değil, oyunu bildiğinizi sanmanız ve öyle davranmanız, bu da fazlasıyla dalga geçilmeye müsait komik bir durum. Maçı yapmadan milleti sıraya sokmayı biliyordun, hala kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.
  • quote:

Rezillik mi?

Yeter be bu nedir

bu kadar artistlenip 10 dakikada oyun veren pek görmedik malesef

• arkadaslar isteyenler varsa macın ( maç oldugundan emin olmasamda ) replay ını atabilirm :))))))))))))

bu arada match id : 171471548 watch -> filter -> match id bolume yazarsanız replay izleyebilrisiniz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: STreyiz

arkadaslar isteyenler varsa macın ( maç oldugundan emin olmasamda ) replay ını atabilirm :))))))))))))

bu arada match id : 171471548 watch -> filter -> match id bolume yazarsanız replay izleyebilrisiniz :))

id dogru mu?bulmuyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intibah

Sanada sıra gelir.

siz çok iddialsnz
  • Beyler starladdera katılmışlığım var clan içi anlaşmazlıktan dolayı cıktım rolüm mid-hard carry
    Turnuvaya katılcaklar varsa ekleyin clana gelirim
    dota 2 deki adım : paerux

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omr12 -- 12 Nisan 2014; 13:51:55 >
  • Bu konuyu yine gördüğüm iyi oldu
  • anaaaa mamakclub bizim okulda (Tobb etü) ismi buraktı herhalde eski sağlamlardan
  • yıllardır dota oynarım. yani nortromun healer olduğu zamanlardan desem çok az kişi anlar. ama buna rağmen bildiğin orta halli bir oyuncuyum. yani öyle noob hareketlerim olurki inanamazsın. çünkü dota denilen bu zıkkım tecrübe kadar yetenek oyunu. tecrübe bir yere kadar sana yardımcı olur. şimdi ben bunca yıldır oynarım çok dalga geçilmişliğimde var çok dalga geçmişliğimde. çünkü öyle çok yetenekli bir player sayılmam. pudgeyle rampage alcak voidi chronoscopetan çekip tk yememize sebep olmuşluğum bile vardır :) yani sonuç olarak bir oyun oynuyorsun. çokta üstünde durmamak gerekir diye düşünüyorum. sen tebriğini et karşı takım sevincini dalga geçerek olsada kutlasın. sen üstüne düşeni yapmışsın

ama kalkıp dota gibi bir oyunda, dakika 10 iken nasıl olsa yenildik diye oyunu bırakıyorsan kusura bakma dalga geçilmeyi de hak ediyorsun laf sokulmayı da hak ediyorsun. şahsen oyunu oynadığına inanıyorum ama oyunu bildiğine inanmıyorum.

saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: KADO_

6 yildir dota 7 aydir dota 2 oynuyorum :D mic var yas21. Youtube sayfamwww.youtube.com/user/kadirprochannel

Steam hesabını ver eklıyeyım mac atarız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intibah I kullanıcısına yanıt
    hocam dünki maçtaki arkadaş sizin elemanlardan mı acaba

http://dotabuff.com/matches/645008309

bu arada clock benim

Jon.Klaus 'un profiline baktım jonturk'lere katılmıştı partiside sanırsam 4 stack'di
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodSkull

hocam dünki maçtaki arkadaş sizin elemanlardan mı acaba

http://dotabuff.com/matches/645008309

bu arada clock benim

Jon.Klaus 'un profiline baktım jonturk'lere katılmıştı partiside sanırsam 4 stack'di

Yine yardırmışlar.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    sorma hocam maçı izlesen bana tide,pa,lc gang geldi triple kill aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodSkull

sorma hocam maçı izlesen bana tide,pa,lc gang geldi triple kill aldım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.