Şimdi Ara

Dota 2 başlamalı mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 900 saat cs:go oynamış biri olarak bu oyunu beğenir miyim sizce ?
    -Başlamalı mıyım?
    -Kendisine bağlayan bir oyun mu?
    Oynayanlar bir anlatır mı?
    Görsellere baktım anlarsam oynarım diye düşündüm
    -Zor mudur? Kolay mıdır?
    -Burada da noob noob diyen tipler nasıl merak ediyorum.
    -Alışması ne kadar sürer?
    -Bot burada da oluyor mu?
    cevaplarsanız sevinirim
    Bu arada lol hiç oynamadım nefret ederim sanki yapı olarak benziyorlar öyleyse hiç bulaşmayım oradaki oynayıcı kitlesi var ise

• ikisi oldukça farklı oyunlar. aç botlarla bir dene . 9 botla girersin oynarsın , varsa bi kaç arkadaşınla dene alıştıktan sonra.
    Kendisine bağlayan oyun mudur ? Ben ilk defa online oyun denedim dota2 ile , 6bin saati geçtim, çok bağlamıyor yani :)
  • LoL Türkiye server'ını açtığında hiç denememiştim bile, direkt EU West'e geri dönmüştüm. Türk server'ında kalan arkadaşlar da şu an tedavi görüyor. EU West'teki community'den aşırı memnundum ama benim oynadığım zamanlar 7-11 yaş aralığına henüz düşmemişti ya da pek nadir denk geliyorduk. Aşırı memnundum dediğim de bir Diablo 3, bir Rainbow Six elitizmi yoktu ama DotA 2 ile mukayese edersek öyleydim. Reziller yine vardı ama sıklığı bu kadar değil. Bu oyunda random girmeye korkuyorsun, en azından yüksek MMR'a sahip olana kadar, onda da barzolar denk gelebiliyor.

DotA 2'nin oyuncu kitlesi kadar rezalet oyuncu kitlesi hiç görmedim. Kaldı ki 98'den beri bilgisayar oynarım, 92'den beri de atariydi amigaydı oynamışlığım var.

Oyundan soğutuyor mu? Hem de nasıl. Oyunu bırakmaya/oyuna başlamamaya sebep mi? Değil. DotA 2, bu tarzın en güzel oyunu. Her oyun çok öznel, oyun dinamiklerini ben seviyorum.

• Heroes of Newerth tavsiye ederim moba oynayacaksın DotA kitlesi çok kötü şuan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.