Şimdi Ara

Dota 2 Arcana SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, elimde 2 adet Lina Arcana bulunmakta.
    1 adet Lina Arcana fiyatı pazarda şuanki fiyat listesi

Dota 2 Arcana SATILIK

Ben adetini 40 TL'ye satıyorum. Inventory de göremeyebilirsiniz itemleri çünkü dota2lounge de tutuyorum.Bu da kanıtı

Dota 2 Arcana SATILIK

Almak isteyen arkadaşlar buradan ulaşabilirler
    http://steamcommunity.com/id/JinVarrel

Ödemeleri atm'den kabul ediyorum. İlk siz parayı gönderiyorsunuz , hesabımı kontrol ettikten sonra arcanayı gönderiyorum.
    Güven hakkında problem yaşamazsınız. Kimseyi 40 TL için kazıklayacak değilim. Güven problemi olmaksızın alışveriş yapabiliriz.

İzmir'de ikamet etmekteyim. Gta 5 aldığım için dota 2 ile pek işim kalmadığı için satıyorum. Almak isteyen arkadaşlar steamde eklerse sevinirim.

Herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 14 Nisan 2015; 23:07:02 >

• 30 tl olursa bir adet alabilirim
  • Son fiyat nedir acaba
    Dm'den yazarsanız sevinirim.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 15 Nisan 2015; 12:06:22 >
  • Paypal kabul ediyormusun?
  • Paypal kabulümdür. 40 TL'den aşağı inemem kusura bakmayın :/ Key de satıyorum 5.5 Liraya
  • Peki karsılıgında oyun istermiisn hocam ?
  • steamden ekledim.
  • Hocam keşke alıntı yapsaydın kaç gündür mesajı arıyorum

CM arcana da lazım.
  • Elimdeki arcanaları uzun süre kimse almadığı için betlerde kullandım baya baya katlayıp yabancı sitelerdeki insanlara paypaldan sattım. Türkiye de kimse arcana alıp satmak istemediği için haftalarca bekledim. Ne yazikki yolun sonuna geldim elimdeki bütün itemleri bette kaybettim. İlgi için teşekkürler. Görüşmek üzere

http://pokit.org/get/?b3446aa7014b7e0f23983b5707946e50.png
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.