Şimdi Ara

DOTA 2 [Ana Konu] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
5
Favori
70.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya en komik şeyde key satmanın illegal olmasına rağmen playdota.com'da herkesin gönlünce satış yapması ve kimsenin ses çıkarmaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

ya anketten kimlere key gitti acaba ya gidip adamlar herşeyi sonuna kadar ben en iyiyim tarzında dolduranlar mı aldı(hepsi troll diye tahmin ediyorum)
    ben usturuplu bi şekilde gerçekleri yazdım surveyde kaç haftadır hiç bişey yok hayır işin komiği turnuva zamanı ilk kaydolanlardanım surveyide direk doldurdum ama gene yok gene yok arkadaş

Aynen ağustosda başvurduk o zamandan beridir kaba etimizi avuçluyoruz resmen. 30 dakika düşünmüşümdür o anketi düzgün doldurayım diye.
    Bilseydim sallardım tamamen.
  • Playdota'da günlük 120 key dağıtır olmuşlar. O başlığa girip istek bırakın. Ben 3-4 hafta içinde edindim. Umudum yoktu, yanında 2 ekstra invite'la beraber geldi key.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Playdota'da günlük 120 key dağıtır olmuşlar. O başlığa girip istek bırakın. Ben 3-4 hafta içinde edindim. Umudum yoktu, yanında 2 ekstra invite'la beraber geldi key.

2 aydır bekliyorum ben girdiğimden beri dağıtılan key sayısını düşün artık. Son 2 haftadır da 120 key dağıtılıyor, yine de gelmedi. Bi de diğer yapılan yarışmalar, tanımadığın insanlara dilenip kendini küçük düşürme vs. de cabası.
  • Şans meselesi demek ki. Benim arkadaş uğraşmaya başladıktan 3-5 gün sonra edindi. Benim de yukarıda anlattığım gibi oldu.
  • 2011 girişli benim acc o yüzden gelme ihtimali çok düşük
  • Bizim playdota hesapları eskiydi ama, evet.
  • Vay arkadaş ne uğraştırdı bi key için be.4 aydır denemediğim şey kalmadı ama hala key yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

Beyler mesajını alıntıladığım arkadaşa dikkat edin, key bulamayanlar üzülmesin diye oyun kötü diyor ama sürekli Dota 2 oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grn00b

quote:

Beyler mesajını alıntıladığım arkadaşa dikkat edin, key bulamayanlar üzülmesin diye oyun kötü diyor ama sürekli Dota 2 oynuyor.

Kötü ya iğrenç zorla oynatıyolar

• dfasdasd
  • quote:

quote:

quote:

bize paslıyabilirsin beğenmiyosan

• quote:

Orijinalden alıntı: stresf

quote:

Orijinalden alıntı: n0remorse

beta'da oynayan biri olarak söyleyebilirim ki, oyun gameplay olarak oldukça iyi. Fakat matchmaking,menuler, interface yani kısaca oyun dışındaki tüm etmenler bakımından oyun çok eksik. Emin konuşmayayım ama daha open beta için zaman olduğunu düşünüyorum.

Oyunu satın almaya niyetli olan kişiler için şu siteyi verebilirim:
    http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay.php?f=1189

biz 4 arkadaş bu forumun aracılığıyla satın aldık. Dota 2'ye gift olarak sahip olan ve tradelemek isteyen bir çok insan var. Bizde dota 2 gift karşılığında 20 dolara kadar olan istediğiniz her oyunu satın alabiliriz diye topic açtık burada. Aynı gün içersinde dota 2'ye sahip olduk.Bir arkadaşım 20 dolara, ben 14 dolara ve diğer 2 arkadaşım kişi başı 15 dolara satın aldı. Yani dota 2 gift'leri sandığınız kadar pahalı değil :)

Trade'ide dolandırılmak istemiyorsanız mutlaka steam trade'den yapın. Bazıları webmoney, paypal fln aracılığıyla satarım fln diyebilir. Güvenmeyin derim.

hoca üye oldum foruma aktive de ettim ama msj yazamıyorum.belli bi süresimi var tam üyelik için

evet, ben arkadaşımın account'unu kullanmıştım. Aktif edilmesi birkaç saat aldığını söylemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

quote:

quote:

quote:

bize paslıyabilirsin beğenmiyosan

Hesap paylaşımı yüzünden banlananlar var.

• asdasdasda Arkadaşın forum hesabından başvurduğumuza da key geldi. Ahahah.

2 invite'ım var, fiyat tekliflerine açığım.
  • 2 invite'lı key için (yani toplam 3 Dota 2 account'u) 65 doları gördüm.

130 TL veren arkadaşın elinde kalır key, yabancıya gitmesin. ^^
  • Blizzard Dota pek tutmadı herhalde
  • Başlamamış ki tutsun. 12 hero'yla açılış yapacaklar ve o da Starcraft II üzerinden olacak. Onun için bir Starter Edition SCII planlıyorlarmış hatta, Wings of Liberty'si olanlara ekstralar düşünebiliriz falan yazıyor.

Bence Blizzard'ın ilk bozgunu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Başlamamış ki tutsun. 12 hero'yla açılış yapacaklar ve o da Starcraft II üzerinden olacak. Onun için bir Starter Edition SCII planlıyorlarmış hatta, Wings of Liberty'si olanlara ekstralar düşünebiliriz falan yazıyor.

Bence Blizzard'ın ilk bozgunu olur.

Hakkında doğru dürüst ne bir haber,ne bir yorum var ki DH'de açtığım konusuna 21 Ekim'den bu yana 9 mesaj anca atıldı.Ben haberi ilk duyduğumda,her ne kadar başabaş bir rekabet olmasada,bu kadar da pasif kalacağını düşünmemiştim açıkçası ki dediğin gibi benim de kanaatime göre Blizzard'ın ilk bozgunu olur

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.