Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine network condition :( Çok rahat alıcağımız oyunu 3v5 kaybetmek çok kötü be
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

https://gfycat.com/AfraidApprehensiveCobra#

DOTA 2 [ANA KONU]
  • Bildiğiniz en iyi earth spirit oyuncusu kim? Twitch olur youtubedan videoları olur izlemek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Bildiğiniz en iyi earth spirit oyuncusu kim? Twitch olur youtubedan videoları olur izlemek için.

Jerax

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  DOTA 2 [ANA KONU]
  • Bu earth'ün skilleri aslında quickcastde daha rahat kullanılır. Çok eğlenceli bir hero gibi duruyor denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opierco

quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

https://gfycat.com/AfraidApprehensiveCobra#

DOTA 2 [ANA KONU]

Merhaba 2012

• Youtubeda izledim earth spirit ile techies beraber süper gidiyor. Aghanim kastıysa karşıdaki adamı taşa çevirip mayınların üstüne atıyor, taş halinden çıktığı gibi boom!
  • Solo Mmr Oynuyoruz Parti li adam geliyor birde oyunu kaybediyoruz sonra uğraş dur aptal gibi afk adamlarla

http://i.hizliresim.com/LonW9J.png
  • secret-navi macinda xboct spectre aldi, kiskanmis abisini

• Profesyonel oyuncuların harita kontrolu üzerine örnek teşkil edebilecek bir video.

• Beyler forumun noobu olarak e spirit deniycem. Bu tasa cevirme olayi aghanim alinca mi ? Net paketi azaldi hazir konudayken buraya sordum direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gatsb B

Beyler forumun noobu olarak e spirit deniycem. Bu tasa cevirme olayi aghanim alinca mi ? Net paketi azaldi hazir konudayken buraya sordum direk.

aghanim ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

Profesyonel oyuncuların harita kontrolu üzerine örnek teşkil edebilecek bir video.

ölmeseymiş çok güzel bir örnek olacakmış ama olmamış :)

• Ya bu immortalların çıktığu kutularla ti4 den sonra gelen kutular nerde,soul diffin 12 dolar olunca bari kutusunu açıyım dedim kutusu yok ortalıkta.Markettede 6-7 dolar olmuş kutusu.
  • XT9 kullanıcısına yanıt
    bende soul diffuser'ı takip ediyorum itemi almak için para atmıştım item pahalandı yok mu bi pazar lobisi falan piyasaya biraz soul diffuser sürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Bildiğiniz en iyi earth spirit oyuncusu kim? Twitch olur youtubedan videoları olur izlemek için.

w33 var twitchi w33haa ydı sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.