Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Ti`dan sonra maçları pek takip etmedim.Sizce c9-newbee maçı ne olur?C9ın alma şansı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

Beyler Ti`dan sonra maçları pek takip etmedim.Sizce c9-newbee maçı ne olur?C9ın alma şansı var mı?

Neden olmasın,bugün lgd yi iyi ezdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Hiç denemedim. :D morph degil de spectreyi denemek istiyorum.

Spectre çok zevkli ve güçlü bir hero, ama carry oynamak öyle kolay değil pub'da sana farm için boşluk yaratacak takım zor bulursun. Killerle kolayca yolunu bulabilecek carry'lere yönelmen hard carry oynamandan daha iyi.
  • quote:

Karşıda disabler yokken bkb yerine basher çıkılmalı. Önceki oyunumda pudge vardı tek disabler onun da ultisi bkbden geçiyor.

http://dotamax.com/match/detail/934797341/

Şimdi gel de sövme. 1 kişi kötü oynar tamam arada bende de oluyor ama 1 afk 3 feedarla da olmuyor ya. :/

şu oyunda takımına laf söyleyebiliyorsun ya helal olsun. hiç karşı takıma bakmadan oynamak böyle olsa gerek, o slark'ın, phantom lancer'in hali ne? seninkiler çok kötüydü de onlar iyi miydi? invokera bile sadece tornado atıyordu deyip gereksiz oyuncu demişsin, senin feederlardan tek farkı şanşa kill almış olmaları...

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

quote:

Karşıda disabler yokken bkb yerine basher çıkılmalı. Önceki oyunumda pudge vardı tek disabler onun da ultisi bkbden geçiyor.

Şimdi gel de sövme. 1 kişi kötü oynar tamam arada bende de oluyor ama 1 afk 3 feedarla da olmuyor ya. :/

şu oyunda takımına laf söyleyebiliyorsun ya helal olsun. hiç karşı takıma bakmadan oynamak böyle olsa gerek, o slark'ın, phantom lancer'in hali ne? seninkiler çok kötüydü de onlar iyi miydi? invokera bile sadece tornado atıyordu deyip gereksiz oyuncu demişsin, senin feederlardan tek farkı şanşa kill almış olmaları...

Yahu oyun başından beri afk kalan traxese, lanede beni tek başına bırakıp 2 tane escape skilli heroyla karşı karşıya bırakan naixe, oyun başından beri pudge olmasına rağmen ward atmayan liche niye laf etmiyim?? Karşıdakiler en azından aktif oynuyorlardı bizdekilerden sadece qop bir şeyler yapmaya çalışıyordu. Void mjollnir deadalus mom kasmış ben daha ne yapayım? Ganke giderim kesmeye void kaçar kovalarım takım arkadaşları kıçını kurtarır bizimkiler salak gibi basede bekler gelsinler keselim diye voide free farm bırakırlar. Te allam laf edince suçlu biz olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Void picklendiyse çoktan gg

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

quote:

Yahu oyun başından beri afk kalan traxese, lanede beni tek başına bırakıp 2 tane escape skilli heroyla karşı karşıya bırakan naixe, oyun başından beri pudge olmasına rağmen ward atmayan liche niye laf etmiyim?? Karşıdakiler en azından aktif oynuyorlardı bizdekilerden sadece qop bir şeyler yapmaya çalışıyordu. Void mjollnir deadalus mom kasmış ben daha ne yapayım? Ganke giderim kesmeye void kaçar kovalarım takım arkadaşları kıçını kurtarır bizimkiler salak gibi basede bekler gelsinler keselim diye voide free farm bırakırlar. Te allam laf edince suçlu biz olduk.

lan karşı takımdakiler çok mu düzgün, birşey yapmaya çalışıyorlarmışmış. ayağında bot olmayan pl var karşıda.hiçbir işe yaramıyor dediğin naixden daha düşük gpm'e sahip slark ve phantom lancer'a en ufak laf yok, kendi takımında olunca aaaauuuwwww...15 tane kill aldın diye o beğenmediklerinden iyi oynadığını mı düşünüyorsun? zaten sizin nooblukta çığır açan mantıktaki yazılarını görünce hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum, beğendiğin qop'un üstündeki itemlere bir baksana... combattan uzak dursa bile düzgün itemleri olan kişilere karşı tranquil botlu qop'u beğeniyorsun.
    senin mantığına göre :http://dotamax.com/match/detail/930047059/ şu pugnaya bak, noobun en önde gideni, tam sövülmelik bir tip. takım bir taraflarını yapmış, anca feedlemiş.
    aynı şekilde meepoya bak,http://dotamax.com/match/detail/906292516/ , hepsinden öte meepo oynuyor, ulan o mmrnin eti ne budu ne meepo oynanacak, takımdaki spectre ile huskar ne kadar sövse az.

• Pjsalt...Team Tinker sonradan bozulanlardan..
  • qojqva olmasa zaten team tinker ne yapacak bilmiyorum
  • BlackVnM kullanıcısına yanıt
    Yahu tamam benim de bok gibi oynadığım oyunlar oldu her birinde de özür diledim np dediler benim buradaki tepkim ne emmeye ne gömmeye gelmeyen naixin salak salak hareketler yapıyorsun, bak öldük senin yüzünden vs gibi laflar etmesi. Qopun bir seyler yapmaya çalışıyor demem ise en azından fightlara geliyor ulti atıyor yardım ediyor naix ve lich mid 3. Kulenin altında beklemiyor pushlamaya gelsinler de keselim diye. Şimdi hatalarını söyleyince şu maçlara şu mmra bak sen millete kötü oynadın diyemezsin deyip itin şeyine sokuluyoruz.

Ben bir oyun üzerinden yorum yapıyorum gidip başka maçlarımı gösterip bak sen de noobsun hiç laf etme diyorsunuz. Yahu tamam o maçlarda kötüydük de ben bu maçtan bahsediyorum. O botu yok dediğin phantom lancer beni 2 sn icinden manasız bırakıyor düz vurarak 15 iluzyonlu adamı keserim zaten.

http://www.dotamax.com/match/detail/50533941/

Bak şu adama şu hale bak bu adam kim ki meepo oynuyor. Pis feeder tam hakaret etmelik noob.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilliksizTantuni -- 3 Ekim 2014; 0:21:16 >

• bu soul diffuser'ın fiyatı neden arttı ya 6$'dı bi anda 10$'a fırlamış diğer itemlerde böyle bariz farklar yok
  • üst üste rampage rekoru kırıldı galiba, kky tek seferde 4 veya 5 rampage attı gg'yi 2 saniye geç verseler bir tane daha geliyordu...
  • kky kaç tane aldı ya rampage
  • quote:

Orijinalden alıntı: BibleThump

bu soul diffuser'ın fiyatı neden arttı ya 6$'dı bi anda 10$'a fırlamış diğer itemlerde böyle bariz farklar yok

arz ve talep dengesinden kaynaklı bir durum...
  • fountain farming

rapier yoktu heralde değil mi voidin itemiydi birisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armani_G

kky kaç tane aldı ya rampage

beş.(plz stop boys)
  • 5X Rampage fountain party izlemek isteyenler, Team Secret - VP maçının son 2 dk'sını izlesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 3 Ekim 2014; 1:11:16 >
  • Offff of of neler dönmüş ya. :D Maşallah phantoma :D
  • TheMEA kullanıcısına yanıt
    Youtube'a hala düşmemiş sanırım. Bulamadım bi türlü.

Edit: buldum! Vay be. 40:00 daki beastmaster beni benden aldı

Bu arada kaybolmayın: . Dota 2 VP Polar vs Team Secret | Starladder Seaso…:http://youtu.be/b_PAA3kvLd8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 kilo patates -- 3 Ekim 2014; 3:27:16 >
  • İzlemeyen hemen baksın üst üste 5 rampage geldi 6.gelmişti oyun bitti

• 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.