Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı oyunlarda görüyorum np'ye 3-4 null talisman + pt + bm kasıyorlar.Bunun mantığı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trapped Under Ice

Bazı oyunlarda görüyorum np'ye 3-4 null talisman + pt + bm kasıyorlar.Bunun mantığı nedir?

Sanırım ilk funn1k yapmıştı,3 nt stat için, bm de sprouta aldığında dönüp zaten vurmaya çalışıcak damage çıkartıyor işte ekstra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desirr

mym dota2 dağıldı 13abyKnight reyiz yalan oldu şimdi desek belki secret'ı falan alırlar da paraları yoktur kesin koca mym in durumlara bak ya

Mym büyük bir takım mıydı 6 aydır falan takip ediyorum ama adlarını çok görmeme rağmen başarılarını pek göremedim,biraz liqupediaya bakıyım.

Ama oyuncuları çok iyi olduğunu biliyorum.
  • quote:

Bazı oyunlarda görüyorum np'ye 3-4 null talisman + pt + bm kasıyorlar.Bunun mantığı nedir?

ölümsüz olmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: XT9

Bu ar1se singsingin arkadaşı değil mi ya her takımda standin oynuyor :D

sing'in arkadaşı evet felaket player ama competitive olarak bir takımı yok ne yazık ki :(
  • quote:

quote:

mym dota2 dağıldı 13abyKnight reyiz yalan oldu şimdi desek belki secret'ı falan alırlar da paraları yoktur kesin koca mym in durumlara bak ya

Mym büyük bir takım mıydı 6 aydır falan takip ediyorum ama adlarını çok görmeme rağmen başarılarını pek göremedim,biraz liqupediaya bakıyım.

Dota 1de efsanelerdi hele bir Navi - MyM maçı var ki anlatılmaz yaşanır
  • quote:

quote:

mym güzel takımdı babyknight reyiz ile iyi işler yapacağına inandım ama sanırım team chemistry tam oturmadı, köklü takımdır mym büyük yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CamdanBardak

quote:

Bu ar1se singsingin arkadaşı değil mi ya her takımda standin oynuyor :D

sing'in arkadaşı evet felaket player ama competitive olarak bir takımı yok ne yazık ki :(

"Ok boyz, we gonna draft Magnus for this shit"
    "tell admins we should run a standing because ddos"
    "got you"
    ~Skype call: Ar1se~

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

rage quit seviyesindeyseler emin ol çıkmaları çok daha iyi.
    dün forumdan birisi ile smurf denemek istedik, son oyunda 20 dakika jungle yapan lonede, 2 tane pt, 1 midas vardı ,dakika 40 civari assault bitirdi. kombatlarda ayıyı rastgele birisine tıklayıp ( üstünde pt + stout shield ), kendisi insan > ayı > insan > ayı dönüşümleri yapmaya çalışıyordu. takımdaki sniper son 3-4 fight'a kadar sadece invokerdan eul + ss + meteor + defend kombosu yiyip, feedlemek ile uğraştı, diğer eleman sand king ile düzgün ultiler atmasına rağmen sadece last hit beklediğinden, ember ve benim ölmemi bekleyip kalanları toplamak üzere combata giriyordu. 6 slot ember ve karşının türk olması sayesinde zor bela kazandık.

main accim 4.5k bende smurf kasmayı düşünüyorum yeriniz var mı acaba

• Uzun zamandır maçları izlemiyordum, fnatic drow aldı, maçı iyi götürdü nasıl olduysa ama lateye doğru rezil oldular oyun bitti direk. :D
  • quote:

quote:

Sanırım ilk funn1k yapmıştı,3 nt stat için, bm de sprouta aldığında dönüp zaten vurmaya çalışıcak damage çıkartıyor işte ekstra.

Funn1k değil bir pubstar'ın build'i.Muhtemelen stream'larda görerek alternatif build olarak pocket yapıldı.Sonrasında ise comp maçlarda çok gördük.Yanılmıyorsam comp'ta ilk yapan bone7.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

quote:

quote:

Funn1k değil bir pubstar'ın build'i.Muhtemelen stream'larda görerek alternatif build olarak pocket yapıldı.Sonrasında ise comp maçlarda çok gördük.Yanılmıyorsam comp'ta ilk yapan bone7.

Bone7 çok yapıyor bunu büyük ihtimal odur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Blink daha iyi hem kaçış hem yakalama için. Ulti blink earthshock overpower mid gamede indiremeyeceği adam yok.

pek ursa ile oynamadım ama latedede mkb çıktınmı alamayacağın adam yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristran

quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Blink daha iyi hem kaçış hem yakalama için. Ulti blink earthshock overpower mid gamede indiremeyeceği adam yok.

pek ursa ile oynamadım ama latedede mkb çıktınmı alamayacağın adam yok

ok
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    sorun ?
  • Bu gyronun stunu niye açmıyolar ya çoğu kişide görüyorum kimse açmıyor ama , xboct felan picklediğinde onu açıyor stat vermek yerine,bir nedeni var mı ?
  • quote:

Bu gyronun stunu niye açmıyolar ya çoğu kişide görüyorum kimse açmıyor ama , xboct felan picklediğinde onu açıyor stat vermek yerine,bir nedeni var mı ?

Genelde yaninda disable edebilen bir hero varsa acmiyorlar (Venge,es gibi) eger yoksa aciyorlar benim gozlemledigim kadariyla.

• quote:

Bu gyronun stunu niye açmıyolar ya çoğu kişide görüyorum kimse açmıyor ama , xboct felan picklediğinde onu açıyor stat vermek yerine,bir nedeni var mı ?

homing missile'a gelen buff gayet güzel sen yine de aç.

• quote:

sorun ?

Ursa'yı late'te rezil edebilecek bi çok late game carry'si var dostum.Onu geçtim karşıda late game herosu olmasa bile Ursa her türlü late game'de düşüyor.Kite edilmesi çok kolay bi hero.İstersen 6 tane divine çık ,sırf damage ile olmuyor bu işler.Ayrıca ursa oynamadım diyip mkb ile herkesi aldığını söylemek de ayrı bi sarcasm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 2 Ekim 2014; 0:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Jefe

quote:

sorun ?

Ursa'yı late'te rezil edebilecek bi çok late game carry'si var dostum.Onu geçtim karşıda late game herosu olmasa bile Ursa her türlü late game'de düşüyor.Kite edilmesi çok kolay bi hero.Ayrıca ursa oynamadım diyip mkb ile herkesi aldığını söylemek de ayrı bi sarcasm

mort filan brist filan zorlar da, overpower la rotasyonunu iyi tutturduğunda belli olmaz oyuncuya bağlı daha çok. ben adamın tmm deyip geçiştirmesine takılmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristran -- 2 Ekim 2014; 0:13:25 >
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.