Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir birime attack yaparken tam vuruşu yapacağı sırada "S" tuşuna bastığında stop komutu vermiş olursun, bunu seri bir şekilde yani right click ardından s yaptığında da o titreme gibi dediğin görüntü çıkar.
  •  DOTA 2 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyks16

Alay eşyalarında bir problem mi var. Kullanamıyoruz arkadaşlarımla biz.

Her şeyde problem var miranananın bi tane setinin oku gözükmüyor,yaprak falan sandım gelirken ilk yediğimde,sonra gözükmemeye başladı
    ,pudgling kuryesi vardı karşı takımda hayalet gibi uçuyordu,atak veremiyorduk.

• tamamen fake video. bu elemanın fake olduğunu bildiğim bikaç videosu daha var. kendini eski profesyonel oyuncu olarak tanıtmasına rağmen hiçbir kanıtıda olmaması da ayrı bir garip. fake olduğu bu kadar açık olan videolar neden yapıyosa... bol kazanıyo galiba
    edit : hexordan bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aitheph -- 16 Ağustos 2014; 1:33:30 >
  • http://www.dotabuff.com/matches/837380724

Oyunu daha uzun süren var mı? 117dk

Karşıyı mega creep yaptıktan sonra bir türlü ancientı yıkamadık.Sonuç bu oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oromë

http://www.dotabuff.com/matches/837380724

Oyunu daha uzun süren var mı? 117dk

Karşıyı mega creep yaptıktan sonra bir türlü ancientı yıkamadık.Sonuç bu oldu.

İki saat oyun mu oynanır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 16 Ağustos 2014; 1:21:43 >

• w33 mu hexor mu?
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Son 30dk biz hiçbirşey yapmadan gezindik resmen.Adamlara yazık hiç durmadan creep kestiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 16 Ağustos 2014; 1:22:55 >
  • Başlık: 1400 Saat LoL ve 75 Saat Dota 2 Oyuncusundan Karşılaştırmalar
    Link:http://forum.donanimhaber.com/m_96003059/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 16 Ağustos 2014; 1:29:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

w33 mu hexor mu?

hexor tabiki
  • Böyle volvo sistemine çakayım, geçen oyunda "gem aldım artık pa evade edemeyecek" diyene şahit olduk. 50%de tutmak için oyuna dün başlayanları vermeye kadar gidiyor.

Şimdi sistemi savunmaya devam edebilirsiniz gençlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 16 Ağustos 2014; 1:33:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

Başlık: 1400 Saat LoL ve 75 Saat Dota 2 Oyuncusundan Karşılaştırmalar
    Link:http://forum.donanimhaber.com/m_96003059/tm.htm

şimdi yatıyorum, uğraşamam onlarla, orası iflah olmaz... yarın oturup uzun uzun bi dota vs lol yazarım... forumda 350+ maç lol, 8-9 yıl dota oynamış birilerini bulmak pek kolay değil
    competive lol bile takip ediyorum düşün yani

• quote:

Orijinalden alıntı: gareher

quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

w33 mu hexor mu?

hexor tabiki

zamanında iccup diye bir takım vardı orada oynuyordu. ilk çıktığında birşeyler yaparlar zayıf takımları tokatlarlar deniliyordu onuda beceremediler.
    hexor'un dotamax profili :http://dotamax.com/player/detail/87139174/ arkadaşları ile girip düşük bracketlarda şov videoları çekiyor galiba. yapılan röportajlarda sadece eski oyuncu diye geçiyor öyle hava atma gibi bir durumu yok diye biliyorum. sonuçta 1 maç bile oynamış olsa eski oyuncu

• hexOr kimse yokken video yaparak tanınmış biri. oyunda eski falan olabilir ama hic icraatını görmedim daha. ortada sadece kendini pohpohladıgı youtube videoları var dahası yok.
    verdiğin linke bakamadım ama w33 derim. bazen gayet eğlenceli streamler yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranızda hiç support yönelikli oynıyan varmıdır bilmiyorum ama bir sorum olucak Genelde support oynarım fakat şu magnus support hiç fena gitmiyor bence. Hem takımınızda kullanışlı hard carrynin farmını daha kolaylaştırmak w skili earlyde çok kullanışlı oluyor w-e gidince roamlıyıp lanelere gank atıyorum.Ultisi zaten çok kullanışlı pa gibi bir hero direk eritiyor.Bilmiyorum ben çok beğendim support da oynanabilir şahsen dediğim gibi support rolü iyi olan arkadaşlar varsa düşüncelerini yazabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armani_G

Aranızda hiç support yönelikli oynıyan varmıdır bilmiyorum ama bir sorum olucak Genelde support oynarım fakat şu magnus support hiç fena gitmiyor bence. Hem takımınızda kullanışlı hard carrynin farmını daha kolaylaştırmak w skili earlyde çok kullanışlı oluyor w-e gidince roamlıyıp lanelere gank atıyorum.Ultisi zaten çok kullanışlı pa gibi bir hero direk eritiyor.Bilmiyorum ben çok beğendim support da oynanabilir şahsen dediğim gibi support rolü iyi olan arkadaşlar varsa düşüncelerini yazabilirmi

supportluğu oyun başı ward + kurye alıp carrynin yanında afk exp leech olarak görüyosan magnus support olabilir. onun dışında pro oyunlarda ne gördüm ne duydum magnus supportu. uygun bir hero değil supportluk için. nednlerini sorarsan açıklarım. bir de carrynin farmını nasıl kolaylaştırıcaksın, adam gidicek alt lanedeki krepleri alacak, oradan full jungle dönüp üst laneden gelen krepleri almak için tp atacak, oradan biraz ilerleyip oyun safe ise düşman jungleda ki 1-2 yeri temizleyecek oradan da muhtemelen ya yine lane değiştirecek ya da ancientlere gidecek. bu adama ne kadar süreyle buff vermeyi sürdürebilirsin. support olarak carrynin peşine çok takılırsan onun kasması için space açamazsın oyunda. çökerler lanenin ortasında sonra kasarken öldü diye yazarlar mezar taşına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 16 Ağustos 2014; 4:11:58 >

• Son zamanlarda sürekli iyi oynayıp kaybediyorum moralim bozuldu.
  • magnus support baya gereksiz ya
    eğleniyorsan oynabilirsin fakat

roam sup için çok daha iyi herolar var
  • ben bu lolcu tayfanın dota2 yavaş demesini anlamıyorum

daha geçen internet kafede gördüm animasyon, yürüyüş vs dotadan daha hızlı değil ki?
    skill spamlayınca oyun hızlı mı oluyor sanıyorlar nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

ben bu lolcu tayfanın dota2 yavaş demesini anlamıyorum

daha geçen internet kafede gördüm animasyon, yürüyüş vs dotadan daha hızlı değil ki?
    skill spamlayınca oyun hızlı mı oluyor sanıyorlar nedir

Aynen oyle adamlar ilk levellerda creeplere bile skill attiklari icin yavaslar. Birde dotada turnback diye bir olay var karakteri tam arkasina donmesi zaman aliyor ve karakterden karaktere degisiyor bu sure LoL de oyle bi durum yok zirt diye donebiliyor karakter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.