Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karşıda qop,antimage falan varsa ne biliyim slark oynuyorsun diyelim,2-3 kill alıp önce yashayı sonra da orchidi bitir,wraith king falan varsa da diffisual al derim ama manasını ne kadar hızlı silebilirsin bilmiyorum,dif alırsın ama başka orb effectlere daha çok ihtiyacı var gibi slarkın.Şöyle düşün işte blinki cooldownu az olan skilleri varsa orchid bitir hangi heroyu oynuyarsan.Juggerın ulti için ghost scepter bir de,slark için demiyorum bunu slark ulti ile kaçabilir yada pounceyle support felan oynursan bunu unutma.Her oyuna göre farklı bir build oynaman gerek.

Antimageye diffisual kastığını gördüm xD birleşmiyor onlar,eşsiz saldırı yazan iki şey birleşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XT9 -- 14 Ağustos 2014; 16:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SECR7

Karşıda qop,antimage falan varsa ne biliyim slark oynuyorsun diyelim,2-3 kill alıp önce yashayı sonra da orchidi bitir,wraith king falan varsa da diffisual al derim ama manasını ne kadar hızlı silebilirsin bilmiyorum,dif alırsın ama başka orb effectlere daha çok ihtiyacı var gibi slarkın.Şöyle düşün işte blinki cooldownu az olan skilleri varsa orchid bitir hangi heroyu oynuyarsan.Juggerın ulti için ghost scepter bir de,slark için demiyorum bunu slark ulti ile kaçabilir yada pounceyle support felan oynursan bunu unutma.Her oyuna göre farklı bir build oynaman gerek.

Antimageye diffisual kastığını gördüm xD birleşmiyor onlar,eşsiz saldırı yazan iki şey birleşmez.

diffusal bildiğim iyi oldu
    diğerleri için teşekkürler. zaten qop oyunumda da öyle yaptım. riki vardı direk orchid atıp alıyordum onu.şimdi yine anti mage oynadım mid pudge'a karşı çok etkili ya taşıdım oyunu yine

battlefury-pt-manta-bkb-butterfly ile bitirdim. ölürken 5 k vardı itemi almadım. bu buildden iyisi varmı yoksa kötü bir dezavantajı varmı ?

• Aelthalyste kullanıcısına yanıt
    ezbere oynama builde ve skill dagiliminda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aelthalyste kullanıcısına yanıt
    Antimage ile genel de mide gidilmez ama antimage farming carry biraz oyun başı tek bir stuna ölür,ölmeden farm almaya çalış,fury kasarsan jungleı çok hızlı temizlersin,krepleri falan filan.Zaten antimage buildi senin yaptığın gibi klasiktir fazla farklı şekiller görmedim.
  • biliyorum zaten mid gidilmez. ama ilk saniyeden pudge alıyorlar ya havaya uçuyorum. almış setiyle hava atıcam diye aşağıdan alay ediyor. lanede duramıyor zaten. gank atınca da wardlarla görülüyor direk oyundan düşüyor. zaten onu öldürmek için değil. kendim çok sağlam farm yapıyorum hemde pudge oyundan düşüyor yavaş yavaş. zaten early de kötüyse mide daha zor geçiyor late hiç olmuyor gibi bir şey. pudge'a karşı oynamak benim için free farm free win gibi birşey
  • solo mmr +3.5k olan arkadaşlar pm atarsa sevinirim arkadaş listemde beraber dota oynayabileceğim pek kimse yok maalesef.beraber oynayabileceğim 2-3 kişi iyi olurdu.fb verince gg yazan,sürekli flameleyen arkadaşlar pm atmasın mümkünse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZacDoUrden -- 15 Ağustos 2014; 0:45:21 >
  • ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Ben genelde reeldeki arkadaşlarımla oynuyorum ama genelde hep 4 oluyoruz istersen beni ekleyebilirsin,+1 olduğunda gireriz yada sen beni ekle hep gireriz ya sorun yok xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

solo mmr +3.5k olan arkadaşlar pm atarsa sevinirim arkadaş listemde beraber dota oynayabileceğim pek kimse yok maalesef.beraber oynayabileceğim 2-3 kişi iyi olurdu.fb verince gg yazan,sürekli flameleyen arkadaşlar pm atmasın mümkünse

benim smurf'u ekle, party mmr açmadım arada o da ortaya çıksın

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137711993

tek sorun smurf online olmuyor genelde, diğer hesabı ekleyip gireceğin zaman party isteği gönderip diğeri ile girmem gerekiyor
    http://steamcommunity.com/id/blackvnm/

• Sebepsiz yere yediğim ban açıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SECR7

Ben genelde reeldeki arkadaşlarımla oynuyorum ama genelde hep 4 oluyoruz istersen beni ekleyebilirsin,+1 olduğunda gireriz yada sen beni ekle hep gireriz ya sorun yok xD

reeldeki tanıdıkların çoğu herşeye dagon kasan oyuncular olduğundan solo takılıyorum hep

@BlackVnM

2 hesabıda ekledim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZacDoUrden -- 15 Ağustos 2014; 2:19:41 >
  • ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Yok valla gayet fena oynuyoruz daha demin naga-enigma-lich-eartshaker-windrunner ezmece yaptık,naga akar, hepsi oyunu bilen insanlar.
  • 250 mblik bir update acaba ne var ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armani_G

250 mblik bir update acaba ne var ....

3-5 jpeg.
  • Fena güncelleme değil de ,arkadaşlarıma dotabuff a kayıt ypamalarını söyledim ama kayıt yaptıktan sonraki maçlar gözüküyor sadece nasıl eskilerini görebiliriz?
  • blackh4wk kullanıcısına yanıt
    http://www.dota2.com/news/updates/14162/

Burada detaylı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 15 Ağustos 2014; 8:54:49 >
  • 15.08.2012 1
  • Valve bugün büyük bir ayıp yaparak perfect world kutusunu key redeem listesine ekledi ve kaldırdı kutu 3 dolarken oldu 60 dolar eye of the skadi 5 dolarken oldu 75 dolar

http://www.ongamers.com/articles/dota-2-14th-august-patch-content-analysis/1100-2099/ patch analizi eklenen itemler vs burada

• Şu an 5.5 gblık bir dosya iniyor bende. Güncelleniyor kısmında. Benim pcden kaynaklı bir hata mı? Yoksa herkesde var mı aynı indirme arkadaşlar.
  • 1 Ocak 2015 -> Treasure Keyler kayboluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  DOTA 2 [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.