Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Orijinalden alıntı: Tasmalı Kedi

beyler funnik inceden alliance'a mı giydiriyor yoksa sadece tesadüf mü
     DOTA 2 [ANA KONU]

Muhtemelen giydiriyor. A. Bulldog'ub hesabında da Na' Vi Killer isimli bir BH hançeri vardı.

baktım şimdi "Flying Na' Vi Hunter"

• Beyler steam pazarda dota 2 key fiyatlari neden bir anda düştü bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar neden düştü bilmiyorum ama item satarak biriktirdiğim parayla $1.69'dan 5 tane aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |WhiteNight|

Beyler steam pazarda dota 2 key fiyatlari neden bir anda düştü bilen var mı

compendium geldi millet almak istiyor
  • şu offering olayının ayrıntısını bilen var mı yine kutu mu verecekler ? geçen 2-3 tane seyrek iteme nadir kutu veriyordu baya para ediyordu bu sefer 20den fazla seyrek bastım bir şey gelir mi bir de güncellemeler de kitap gelmiş 10 dolar kısaca özetleyecek varsa sevinirim
  • bu 500 compendium points alınca ne oluyor?
  • Birini nasıl banlıyabilirim bir daha aynı oyuna girmemek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

bu 500 compendium points alınca ne oluyor?

puanlarla level atlıyorsun. 100 puanda 1 level atlanıyor.

ödüller compendium da yazıyor, buy seçeneğinin altında preview var, içeriğine bakabiliyorsun. neye ne kadar puan verileceğide yazıyor.

ödüller:

DOTA 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 11 Mayıs 2014; 0:17:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SECR7

Birini nasıl banlıyabilirim bir daha aynı oyuna girmemek için ?

Banlama falan yok. Oyuncunun yazdıklarının görmemek için mute sistemi var. Mute sistemi ile oyuncuyu muteleyip tekrar aynı oyuna düştüğünde yükleme ekranında direk çıkabilirsin. Bir oyuncuyu mutelediğinde nickinin yanında hoparlör kısmında kırmızı simge oluyor oradan anlayabilirsin.
  • Arkadaşlar herkes keyler neden ucuzladı diye sormuş.Gördüğüm kadarıyla ve redditte bir çok kişinin yorumlarına baktığımda valve'in yeni keysiz kutu politikası çok etkili bana sorarsanız.Ben elimdekileri çıkardım daha önceden,şu an üstümde hiç key kalmadı.Trade'lerde de key kabul etmiyorum aklınızda olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

Arkadaşlar herkes keyler neden ucuzladı diye sormuş.Gördüğüm kadarıyla ve redditte bir çok kişinin yorumlarına baktığımda valve'in yeni keysiz kutu politikası çok etkili bana sorarsanız.Ben elimdekileri çıkardım daha önceden,şu an üstümde hiç key kalmadı.Trade'lerde de key kabul etmiyorum aklınızda olsun.

Keysiz kutuları nasıl açıcaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

Arkadaşlar herkes keyler neden ucuzladı diye sormuş.Gördüğüm kadarıyla ve redditte bir çok kişinin yorumlarına baktığımda valve'in yeni keysiz kutu politikası çok etkili bana sorarsanız.Ben elimdekileri çıkardım daha önceden,şu an üstümde hiç key kalmadı.Trade'lerde de key kabul etmiyorum aklınızda olsun.

hayda biz de ucuzladı diye bol bol alıyoruz
  • Bu compendium 25 pointlerini hep satıyorum fakat kitabı da almayı düşünüyorum,satmıyım da dursun mu bu pempe şeyler yoksa napayım :D
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 11 Mayıs 2014; 2:16:38 >
  • mor tp efekti, dagon efekti vs bir süre sonra gidecekmiş, ne anlamı kaldı
  • Oyundan atma sorunu yaşayan var mı aranızda? Bende bazen oyun donuyor ve oyun kapanıyor tekrardan girmek çok zahmetli olabiliyor bazen. Nasıl düzeltiriz bu olayı birkaç şey denedim ama çözüm olmadı malesef?
  • :X
     DOTA 2 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal*

Oyundan atma sorunu yaşayan var mı aranızda? Bende bazen oyun donuyor ve oyun kapanıyor tekrardan girmek çok zahmetli olabiliyor bazen. Nasıl düzeltiriz bu olayı birkaç şey denedim ama çözüm olmadı malesef?

Eskiden bende hiç olmazdı ama son patchten sonra her 2 oyunun en az 1inde dota çöküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum olacak. Bende bu en son gelen patchden sonra gyrocopter stun basınca birisine üstünde daire işareti çıkardı bu patchten sonra cıkmıyor yeni gelen bir özellikmi yoksa bende olan bir sorunmu
  • aynen bende farkettim.Çok kötü olmuş.Füzenin kime gittiği belli değil
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.