Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok seviyorum. Beş yıldır oynuyorum. Yok mu bu bağımlılığa bir çare
  • Arkadaşlar uzun süredir oynuyorum ancak itemlere hala hakim değilim.Yani karşıdaki adama karşı hangi öteki çıkmam lazım kavrayamiyorum.Varmidir itemlere rehberi tarzında bir video

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar uzun süredir oynuyorum ancak itemlere hala hakim değilim.Yani karşıdaki adama karşı hangi öteki çıkmam lazım kavrayamiyorum.Varmidir itemlere rehberi tarzında bir video
    Item aciklamalarini okuyarak zamanla kavrayabilirsin. Mesela karsida wk varken weaver a diff rushlamak gibi seylerle baslayabilirsin. Dota plus da tavsiye veriyormus sanirim oyun icinde. Kullanmadigim icin kesin bir sey diyemem.
  • arkadaşlar merhaba.benim, kendimin dünyadaki sıralamamı öğrenme gibi bir durum var mı ? dünyada kaçıncı sıradayım? merak ettim de
  • https://www.dotabuff.com/players/437779256

Hedef divine. Mmr simdilik 3920 filan. Sanirim 4500de filan divine olurum. Hesap smurf. Oyunlarin hepsi solo olmasina ragmen legend 5den baslatti 3500 mmrla. Mainde 4500le ancient 2de kalmam garip baya. Simdilik dota degil weaver oynuyorum.
  • Selam
    LVL 950 yim ve Battle Pass ın bitmesine 3 4 gün kaldı. 1000 lvl e kasmalımıyım. Replica Aegis i gönderiyorlar değilmi.
  • Bu meta beni bozdu 500 mmr kaybettim. Sınav dönemi falan da girince feedlere doyamadım yahu.

• Arkadaşlar solo rank serbest seçim girince herkes solo mu oluyor yoksa pt ile giren oyuncularla(2 3 4 vs.) eşleştirebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Eylül 2018; 0:54:9 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Partiler de gelebiliyor ama ayarlardan gelmemesi için seçenek var. Strict matchmaking diye geçiyor ayarlar-gelişmiş kısmından.

• YesilliksizTantuni kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Eylül 2018; 2:6:1 >
  • link

arkadaşlar yukarıdaki konuma destek olur musunuz ve yorum yapar mısınız?

Desteğinizi bekliyorum
  • Bütün gerizekalı kolsuzların beni bulmasında bi keramet olmalı 2-3 hafta oynamayacam oyunu.

0/15

2/17

oynayan carrylerimiz var.Supportlar desen ward almıyor. Sinir hastası olmadan biraz ara vereyim :D

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    hocam zaten solo oyunlar max 2 kişilik partiler geliyor istemiyorsan ayarlada mutlak derecli eşleştirme seçeneği bulunuyor
  • 6 yili devirdigim su oyundan artik zerre zevk almiyorum. Her guncelleme sonrasi grafik ayarlarini kismaktan deliye donuyordum. Bazen de glitch bug ve benzeri sorunlarlar karsilasiyordum. Su Grimstroke guncellemesinden beri de bellek kullanimi yuzde 30larda gezmesine karsin oyunda anlik stutterlar oluyor. Dizustu fanini temizlemekten grafik surucusunu yeniden kurmaya, yetmedi oyunu yeniden kurmaya kadar her seyi denedim ama duzelmedi.

O anlamsiz MMR konusu zaten yillardir umurumda degildi. Bugun de 5 dakika gecmemesine ragmen 2.abandonı aldim ve low prio'ya dustum uzun zaman sonra. Ustelik 5 mac bitirmemi istiyor hic sikayet yemedigim halde. Tum bu yasadiklarim beni iyice krize soktu.

Cekilecek gibi degil.
  • Bi kaç sene önce dota 2 nin kendine özgü bi havası vardı. Zamanla lole benzedi ve eski zevki kayboldu. Can sıkıntısıyla girilecek bir oyun bile değil artık.

• Arkadaşlar bir çaresi var öı şu mmr yükseltmenin. Parti oynuyorum genellikle ama yok adamların 4 k rankı var hala düzgün oynayamıyorlar. Baya oyun kaybediyorum

• İngilizcesi olan biri dota2dev foruma üye olup konu açabilir mi matchmaking ve report hakkında !

Özelikle bu son matchmaking ile update lerden sonra coğrafik eşleştirme yapıyor , sürekli araplar , İranlılar geliyor bunlar - karşıya da herzaman rus Ukrayna karması :)

Acaip sıkıntılı bir matchmaking ( oyun eşleştirme ) arapların hepsi kendilerini miracle sanıyor , sonuç carry alıp 1-10 oynuyorlar :) İranlılar ise bayaga sıkıntılı support oynasa 0-20 roam oynasa 0-18 - carry oynasa kazara 1-25 :)

Net söylüyorum benim takımım daki bu adamlar benim karşıma gelse 15 DAKİKA sürmez oyun. Ve her oyunda rampage atarım. Oyunda ciddi bir kalitesizlik var. Kazandıgım oyundan bile zevk almıyorum artık , 2-3k . 3.5k çocuk lane kontrolü nedir bilmiyor pull yapsa lane i hızlandırıyor , zaten damage nedir nasıl işler bunlar 0 .

Ve bu çocuklara yanlış yapıyorsun dediğin de bu çocuk maç sonu dönüyor sana report atıyor haksız yere low prio düşüyosun veya profilin düşüyor...

Lütfen birisi çıkıp İngilizcesi olan dediğim resmi forum da yazsın konu açıp , güzel oyun için.

Mesala az önce bi çocuk arap carry pa picklicek , izin istedim istersen bırak ben carry oyniyim , önce ben ping ledim safe lane dedi , ok dedim. Ve oyun başladı çocuk 2 ci dakika lane den jungle girdi :) 50 dakika sürdü 50 dakika jungle da kaldı :) Stack filen de hayır getire …

Çok kötü seviyesizlik , adaletsizlik var oyunda , oynamayı bilmeyen adam seni reportluyor sen onun gibi feedlemedigin için … Bu report olayının oyuncuların elinden alınması lazım. Yerine otomasyon sistem gelmesi lazım ! Sistem kendisi reportlayacak oyuncuyu , uyaracak , küfür edeni sistem kendisi tespit edecek , ben adama küfür etmemişim adam beni mutelemiş muted yiyorum iyide flame dir küfürdür yapmadım ki , cidden adaletsizlik var ….

Steam den yazıyorum dota 2 desteğe anlatıyorum bu olayları maç eşleştirme sisteminin olmadığını , sadece en hızlı maç nasıl bulur coğrafik konuma göre eşleştirme yaptığını anlatıyorum … Robot cevabı veriyorlar. Link filen veriyor eşleştirme kuralları budur diye ama o attığı linkin üzerinden yıllar geçmiş mazide kalmış , yeni matchmaking patch alakalı birşeyler yazmıyor yani...

Yapay zeka diyolar koy madem report sistemini ver yapay zekaya , oyuncu kaç saniye stunlamış , kaç saniye disable yapmış buna göre report sistemi olsun .. stun atamayan , disable yapamayan , farm alamayan , mid ve carry damage vuramayan adamlar kendi seviyelerin de adamlarla oynasınlar !

Adam pa oynuyor vurduğu damage 50 dakika da 20k yok :) :) Zeus oynuyor 50 dakika 20k , aynı şekilde supportlar ward dikerken ölüyor , karşı takımın jungle na girmiş wardı dikecek , ama ward ı dikemeden ölüyor ! Demiyorlar ki 20 dakika olmuş takımca push yapalım push yaptık dönüyoruz ward ı dike dike dönelim diye . Çünki beyni yok ama var taklidi yapıyor !

Sinir kirizi geçiyorum bazen , hem feedliyorlar hemde konuşuyorlar ! Lütfen bunları İngilizcesi olanlar , dota 2 dev forum da yazsın konu açıp !

Egerki bu oyunda adaletli bir matchmaking sistemi olsaydı 2k - 3k arası tam bir fail , adam 2k yı geçtim 1k bile değil ciddi söylüyorum 1k altı adama 2k - 3k arası mmr verior , adalet olsa vermez , çünki adamın hakkı 2-3k değil sonra neden 2k - 3k çıkmak zor … Ben türkiyeye yakın diye neden sürekli araplar ile İranlılar aynı takımda oluyorum e madem aynı server a alıyosun beni koy hele karşıya görelim 10 dakika dan fazla sürücekmi ?

Allah rızası için yazın beyler !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcanoa -- 5 Kasım 2018; 3:57:43 >

• Arkadaşlar merhaba.Sniper'da mask of madness hangi durumlarda kullanılır yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

İngilizcesi olan biri dota2dev foruma üye olup konu açabilir mi matchmaking ve report hakkında !

Özelikle bu son matchmaking ile update lerden sonra coğrafik eşleştirme yapıyor , sürekli araplar , İranlılar geliyor bunlar - karşıya da herzaman rus Ukrayna karması :)

Acaip sıkıntılı bir matchmaking ( oyun eşleştirme ) arapların hepsi kendilerini miracle sanıyor , sonuç carry alıp 1-10 oynuyorlar :) İranlılar ise bayaga sıkıntılı support oynasa 0-20 roam oynasa 0-18 - carry oynasa kazara 1-25 :)

Net söylüyorum benim takımım daki bu adamlar benim karşıma gelse 15 DAKİKA sürmez oyun. Ve her oyunda rampage atarım. Oyunda ciddi bir kalitesizlik var. Kazandıgım oyundan bile zevk almıyorum artık , 2-3k . 3.5k çocuk lane kontrolü nedir bilmiyor pull yapsa lane i hızlandırıyor , zaten damage nedir nasıl işler bunlar 0 .

Ve bu çocuklara yanlış yapıyorsun dediğin de bu çocuk maç sonu dönüyor sana report atıyor haksız yere low prio düşüyosun veya profilin düşüyor...

Lütfen birisi çıkıp İngilizcesi olan dediğim resmi forum da yazsın konu açıp , güzel oyun için.

Mesala az önce bi çocuk arap carry pa picklicek , izin istedim istersen bırak ben carry oyniyim , önce ben ping ledim safe lane dedi , ok dedim. Ve oyun başladı çocuk 2 ci dakika lane den jungle girdi :) 50 dakika sürdü 50 dakika jungle da kaldı :) Stack filen de hayır getire …

Çok kötü seviyesizlik , adaletsizlik var oyunda , oynamayı bilmeyen adam seni reportluyor sen onun gibi feedlemedigin için … Bu report olayının oyuncuların elinden alınması lazım. Yerine otomasyon sistem gelmesi lazım ! Sistem kendisi reportlayacak oyuncuyu , uyaracak , küfür edeni sistem kendisi tespit edecek , ben adama küfür etmemişim adam beni mutelemiş muted yiyorum iyide flame dir küfürdür yapmadım ki , cidden adaletsizlik var ….

Steam den yazıyorum dota 2 desteğe anlatıyorum bu olayları maç eşleştirme sisteminin olmadığını , sadece en hızlı maç nasıl bulur coğrafik konuma göre eşleştirme yaptığını anlatıyorum … Robot cevabı veriyorlar. Link filen veriyor eşleştirme kuralları budur diye ama o attığı linkin üzerinden yıllar geçmiş mazide kalmış , yeni matchmaking patch alakalı birşeyler yazmıyor yani...

Yapay zeka diyolar koy madem report sistemini ver yapay zekaya , oyuncu kaç saniye stunlamış , kaç saniye disable yapmış buna göre report sistemi olsun .. stun atamayan , disable yapamayan , farm alamayan , mid ve carry damage vuramayan adamlar kendi seviyelerin de adamlarla oynasınlar !

Adam pa oynuyor vurduğu damage 50 dakika da 20k yok :) :) Zeus oynuyor 50 dakika 20k , aynı şekilde supportlar ward dikerken ölüyor , karşı takımın jungle na girmiş wardı dikecek , ama ward ı dikemeden ölüyor ! Demiyorlar ki 20 dakika olmuş takımca push yapalım push yaptık dönüyoruz ward ı dike dike dönelim diye . Çünki beyni yok ama var taklidi yapıyor !

Sinir kirizi geçiyorum bazen , hem feedliyorlar hemde konuşuyorlar ! Lütfen bunları İngilizcesi olanlar , dota 2 dev forum da yazsın konu açıp !

Egerki bu oyunda adaletli bir matchmaking sistemi olsaydı 2k - 3k arası tam bir fail , adam 2k yı geçtim 1k bile değil ciddi söylüyorum 1k altı adama 2k - 3k arası mmr verior , adalet olsa vermez , çünki adamın hakkı 2-3k değil sonra neden 2k - 3k çıkmak zor … Ben türkiyeye yakın diye neden sürekli araplar ile İranlılar aynı takımda oluyorum e madem aynı server a alıyosun beni koy hele karşıya görelim 10 dakika dan fazla sürücekmi ?

Allah rızası için yazın beyler !
    Hocam o dediğin sorunlardan herkes şikayetçi.o dediklerin hakkında şikayetçi olmayanı bulamazsın.Ben steam'a her ticket attığımda o konuyu hatırlatıyorum merak etme

• Almak mı basmak mı mevzu?

• 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.